Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Nowy npc 

Nowy npc w taern
Ankieta zakończyła się 27 Mar 2017, o 20:26
Tak 27%  27%  [ 4 ]
Nie 73%  73%  [ 11 ]
Razem głosów : 15

 Nowy npc 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Mar 2017, o 20:12
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Banjaa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Nowy npc
witam, przybyłem na forum z racji tego iż od zawsze moim problemem w taernie był handel przedmiotami, to znaczy, ciężko było mi sprzedać rary które wydropiłem ze słabszych bossów, ponieważ mało kto takie potrzebuje, na Larkasie większość graczy posiada poziom 60 + więc po co komu jakieś arcany czy smocze gnaty. Temat ten pisze z myślą o jakimś npc (coś jak rashid w tibii :D), który pojawiał by sie raz w tygodniu na kilka godzin np koło karczmy w alaril, u Niego moglibyśmy sprzedawać rary (do garthmoga), w jakiejś nawet nie specjalnie wysokiej cenie, spotykam coraz częściej graczy, którzy piszą, że sprzedadzą 40x Irkamale, 15x ostolbin -.- ile w tym sensu, że gość ma mnóstwo przedmiotów, których prawdopodobnie do końca swojej kariery nigdy sie nie pozbędzie, ja sam nie jestem w stanie sprzedać kilku pierków, a nawet durnego bartaura. Myślę, że pomysł jest w miare dobry pod warunkiem, że przy logowaniu po lewej stronie w oknie zamiast jakiejś wytycznej w stylu (kliknij odpoczynek aby zregenerować punkty życia) pisało by w który dzień w tym tygodniu pojawia sie ten npc. Co sądzicie?


20 Mar 2017, o 20:26
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy npc
Po to wprowadzono przetop słabszych rarków na eskę...

_________________
Barb 140, Tolnor.


20 Mar 2017, o 20:35
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Lut 2017, o 11:39
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Unsafe
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy npc
Bzdura.


20 Mar 2017, o 20:37
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 27 Sty 2017, o 08:19
Posty: 11
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Infantylnyy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy npc
Ja tam jakoś nie narzekam. Zapotrzebowanie na low rarki nie spadło. Ciągle są robione turniejówki. Jeroszki idą jak ciepłe bułeczki, a i inne rarki łatwo sprzedać. Są rary śmieciowe np. Isthrimm, struprang, ayol itp. Ale możesz je przetopić na eski jak pisała osoba wyżej. Poza tym nie wierzę, że tak trudno sprzedać gnat/ostolbin/irki.

@edit: A te 40 irków i 15 ostolvinów to rezultatfarmy miśka on często dropi, a jak Hlvl robią składki po 50+ mięsek to tak się zwykle kończy. Ze znajomym codziennie robimy po okolo 10 miśków i codziennie jest drop.

_________________
Vd - 80 rośnie


Ostatnio edytowany przez Wojsztekk, 20 Mar 2017, o 20:47, edytowano w sumie 1 raz



20 Mar 2017, o 20:43
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Mar 2017, o 20:12
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Banjaa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy npc
namebis napisał(a):
Po to wprowadzono przetop słabszych rarków na eskę...


niby tak, ale czy pozyskiwanie esencji z innych przedmiotów niż fiscorl i czengsvesy sie wgle opłaca? ja nie posiadam w swoim eq żadnego psychorara więc po co mi esencje? żeby spędzać kolejne godziny na pisaniu na handlowym? jedna esencja kosztuje średnio 30k przecież przetapianie stupranga czy ayola nam sie nie oplaca absolutnie, pozyskiwanie esencji według mnie przydaje się tylko gdy przedmiot z naszego eq jest zmieniany na coś lepszego tzn zamieniamy tężec na smoczy gnat i wtedy z takiego tężca możemy sobie wyciągnąć eski..


20 Mar 2017, o 20:44
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Mar 2017, o 20:12
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Banjaa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy npc
Unsafe napisał(a):
Bzdura.


staraj się jakoś konkretniej ustosunkowywać :)


20 Mar 2017, o 20:45
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Mar 2017, o 20:12
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Banjaa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy npc
Wojsztekk napisał(a):
Ja tam jakoś nie narzekam. Zapotrzebowanie na low rarki nie spadło. Ciągle są robione turniejówki. Jeroszki idą jak ciepłe bułeczki, a i inne rarki łatwo sprzedać. Są rary śmieciowe np. Isthrimm, struprang, ayol itp. Ale możesz je przetopić na eski jak pisała osoba wyżej. Poza tym nie wierzę, że tak trudno sprzedać gnat/ostolbin/irki.


gdyby było łatwo, to po co bym tu pisał? od paru dni na handlowym widze gościa który ma 50 rarków z misia na sprzedaż, sam też pare takich posiadam, więc jak tu walczyć o jakiś zysk z gościem o niezliczonym zapasie? :D

@edit no właśnie, a może by tak zrobić daily quest, który umożliwiał by nam handel z jakimś "Pogromcą Miśka" i u niego taki drop sprzedawać? ile czasu zajmuje Wam sprzedanie 20 sztuk rara z misia? miesiąc? a może 2 miesiące? osobiście widuje też linki z forum na handlowym z którego ludziom praktycznie nigdy nic nie znika, a wiecznie przybywa;p


20 Mar 2017, o 20:46
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy npc
Powiem tak: Na rarki z Herszta, Itchi kupców znajdziesz mało lub wcale, ale te rarki są tanie i nie ma potrzeby npc który by je skupował, rynek je łyka jako tako. Rarki z krzyżaka już da się sprzedać: Arcan jest chętnie kupowany, Martumal i Ayol można topić na esencję i uzyskać jego cenę z esek.
Rarki z misia można topić i uzyskać z nich 20 eski co daje nam 600k, ci co sprzedają to na handlu to osoby liczące na zarobek ponadto.

_________________
Barb 140, Tolnor.


20 Mar 2017, o 21:58

Podziękowali: Blusek (20 Mar 2017, o 23:20)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 17 Paź 2016, o 06:42
Posty: 36
Podziękowano: 22 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy npc
Ale dobry ekogroszek nie jest zły

_________________
Loth 117 Druid
100 wbity: 2016-9-9 22:23
110 wbity: 2017-1-2 23:34
Pierwsza Morana 23.04.2017
Koniec: 2017-9-21 21:37


21 Mar 2017, o 20:47
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Gru 2016, o 20:46
Posty: 4
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Fakiro
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy npc
ejtykolo napisał(a):
Wojsztekk napisał(a):
Ja tam jakoś nie narzekam. Zapotrzebowanie na low rarki nie spadło. Ciągle są robione turniejówki. Jeroszki idą jak ciepłe bułeczki, a i inne rarki łatwo sprzedać. Są rary śmieciowe np. Isthrimm, struprang, ayol itp. Ale możesz je przetopić na eski jak pisała osoba wyżej. Poza tym nie wierzę, że tak trudno sprzedać gnat/ostolbin/irki.


gdyby było łatwo, to po co bym tu pisał? od paru dni na handlowym widze gościa który ma 50 rarków z misia na sprzedaż, sam też pare takich posiadam, więc jak tu walczyć o jakiś zysk z gościem o niezliczonym zapasie? :D

@edit no właśnie, a może by tak zrobić daily quest, który umożliwiał by nam handel z jakimś "Pogromcą Miśka" i u niego taki drop sprzedawać? ile czasu zajmuje Wam sprzedanie 20 sztuk rara z misia? miesiąc? a może 2 miesiące? osobiście widuje też linki z forum na handlowym z którego ludziom praktycznie nigdy nic nie znika, a wiecznie przybywa;p



Jeśli ten gracz ma tyle rarów z misia to zobacz jaka cena bo może sprzedaje po 750k a po 600k znajdziesz kupców.


22 Mar 2017, o 16:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 397 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron