Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 8 lvl psycho tylko dla koksów 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Maj 2014, o 10:41
Posty: 3
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Odpowiedz z cytatem
Post 8 lvl psycho tylko dla koksów
Witam , od dłuższego czasu męczy mnie pewien pomysł , chciałbym wiedzieć jak to widzicie , gracze i ekipa

wiadomo ze 8lvl psycho wbić to nie lada wyczyn , wiąże sie z tym mnóstwo czasu jak i nakładu platyny , i uważam ze powinno wiązać sie z osiągnieciem poziomu tego w psychorarach jakis dodatkowy bonus , platyna zainwestowana w exp psycho chyba jest wystarczając by np psycho na 8lvl już nie rozładowywał sie lub miał zmiejszony tryb rozładowania jak set na 100lvl np , można by tez zrobić aby wbicie lvl 8 dawał podwójne zwiększenie statystyki z tabelki psychorara co o tym myslicie?

_________________
"" Lepszy jeden mały czyn niż tysiąc myśli ""


22 Mar 2017, o 20:58
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Mar 2016, o 17:04
Posty: 4
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Arathos
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 8 lvl psycho tylko dla koksów
Z podwójnym zwiększeniem to bym się nie zgodził na pewno, bo zobacz, jak wielką szanse na trafienie podwójne/krytyczne miałby epik ?


22 Mar 2017, o 21:24
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Maj 2014, o 10:41
Posty: 3
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 8 lvl psycho tylko dla koksów
masz troszke racji dokoksilo by za mocno psycho , ale skoro psycho nie expi juz na 8lvl to zasobow tez nie powinno jesc ;P

_________________
"" Lepszy jeden mały czyn niż tysiąc myśli ""


22 Mar 2017, o 21:27
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Mar 2016, o 17:04
Posty: 4
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Arathos
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 8 lvl psycho tylko dla koksów
Można to porównać do husariona/bastei, które też trzeba ładować a nie expią :D ale to z innej beczki. Ale w sumie widzę po sobie, że raczej długo nic na 8 nie wbiję. Bardziej trafia do mnie pomysł aby psycho wolniej na 8 poziomie się rozładowywały :]


22 Mar 2017, o 21:31
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 8 lvl psycho tylko dla koksów
Kiedyś był podobny temat i niestety,ale pozostał bez echa.
Już dawno temu powinny być zrobione zmiany w tym kierunku. Osobiście byłbym zadowolony gdyby psycho na 8 poziomie nie rozładowywało się tak samo szybko jak reszta eq. Wystarczyłoby chociaż o połowę zwiększyć czas do rozładowania. Tak nie wiele,a ludzi zachęci do wbijania eq na maks.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


22 Mar 2017, o 23:50
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012, o 07:18
Posty: 8
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 8 lvl psycho tylko dla koksów
Zostaly dosc niedawno wprowadzone zmiany z systemem ulepszen, EQ wbite na 8 lvl z wprowadzonymi zmianami + jakies dodatkowe bonusy za wbicie owego osmego zbyt mocno podrasowalyby biezace postacie. Moze w przyszlosci, gdy zostanie zwiekszona bramka i beda bardziej wymagajace bossy; bedzie mialo to sens.

_________________
•••Re-evaluate The Existence•••

Sheed 140


23 Mar 2017, o 00:07
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2015, o 17:13
Posty: 68
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 8 lvl psycho tylko dla koksów
Właśnie zmniejszenie szybkości rozładowywania jest świetnym pomysłem, bo w żadnym stopniu nie wpływa to na zdolności bojowe postaci, a jedynie ekonomicznie wychodziłoby się na tym lepiej.


23 Mar 2017, o 00:22
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 8 lvl psycho tylko dla koksów
Z innego tematu w karczmie:

kerklis napisał(a):
Jak za kazdy lev psycho dostajesz + 1, to za wbicie na 8 dostaniesz +2.
Czyli jak bys za 8ke dostal tyle co za dwa levele.


desacred napisał(a):
Omawialiśmy zmianę w systemie expienia i progresu psychorarów bardzo podobną do proponowanej, jednak na razie nie chcemy nic zmieniać w tej kwestii.


Moim zdaniem jakiś lekki bonus jest OK, ale bez przesady. Ze względu na duży skok w potrzebnej ilości expa można rozważać różne pomysły, może ktoś coś ciekawego stworzy i spodoba się ekipie, doczekamy się wprowadzenia jakichś zmian :)

Zgadzam się, że potrzeba sporo czasu na expienie eq, ale platyny? Nie rozumiem czemu nakłady platyny, ja nie kupiłem nigdy za realny hajs platyny, jedynie za złoto zdobyte w grze. Do expienia psychorarów też platyna nie była mi nigdy potrzeba, za złoto kupowałem mięska i eteryczne proszki na lampy, to jedyne nakłady, które ponosiłem związane stricte z psychoexpem, a już zostały mi dwa przedmioty na 7 poziomie do wbicia na 8 i zakończę expienie posiadanego eq.

Takie podwójne awansowanie bonusów jest fajną opcją, było proponowane wcześniej. Zwiększenie wytrzymałości na rozładowywanie też, ale na pewno nie całkowity brak rozładowywania, to byłby moim zdaniem ogromny bonus, zbyt duży, zachwiałby ekonomią na serwerze jeśli chodzi o rynek esencji, a przez to rarów.

Była też omawiana opcja dodania 9 poziomu do expienia, ale strach się bać ilości expa. Obecnie z 6-7 potrzeba niecałe 30k expa, później jest skok x5 i potrzeba na 8 poziom już 150k expa. Przy zachowaniu tego skoku potrzeba byłoby 750k expa, całkiem sporo ...

Kojarzę też jakiś wpis, być może w zmianach lub na blogu o tym, że ekipa coś planuje pozmieniać w systemie psychoexpa, ale na pewno nie w najbliższej przyszłości, tylko po wprowadzeniu TBR. Z niecierpliwością czekam na jakieś rozwinięcie tematu przez ekipę.

@Gunsight - ekipa jakiś czas temu oznajmiła, że nie ma zamiaru zwiększać maksymalnego poziomu. Sprzęt z nowych topowych bossów ma nie być lepszy od obecnego, tylko na podobnym poziomie, jako alternatywa. Można wnioskować, że i bossy będą na podobnym poziomie.

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


23 Mar 2017, o 10:56
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Wrz 2016, o 10:46
Posty: 143
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 143 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 8 lvl psycho tylko dla koksów
Jak napisał przedmówca - jeśli będą jakieś zmiany w systemie psychorarów, to najwcześniej po premierze TBR. I temat przenoszę do działu z pomysłami.


23 Mar 2017, o 11:27
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 8 lvl psycho tylko dla koksów
Może nie jest to mocno związane z tematem, ale z expieniem psychorarów już tak. Mianowicie chodzi mi o ten post:

desacred napisał(a):
Pomyślimy o niewielkim psychoexpie z Halma i Olma.


Coś już pomyśleliście?

ps - temat jest zdublowany w karczmie, niby przesunięty, ale został.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


23 Mar 2017, o 13:15
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 364 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron