Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Koń 

Lubisz konie
NIE 32%  32%  [ 7 ]
TAK 68%  68%  [ 15 ]
Razem głosów : 22

 Koń 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koń
Jestem za koniem. Trochę udźwigu ok. Ale co do prędkości chodzenia po mapie, to wg mnie rozsądne było by 10%, a nie jak ktoś napisał, 2x szybciej. No i konie tylko za platynę. Nawet w cenie dodatkowego slota w 3 klatce. Nie może być tanio i łatwo. Albo za platynę i tylko dla posiadaczy premium.


29 Mar 2017, o 12:37
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2016, o 08:39
Posty: 31
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koń
@ZuzekN
No może przesadziłem z porównaniem tych wartości :) ale też na koniach się nie znam.

Zawsze można zmniejszyć do 5% bazowy bonus od szybkości dla wierzchowca przy zakupie - poziom 5 miałbym szybkość 125% szybkości postaci skoro miałyby być dodane siodła dodatkowo zwiększające szybkość poruszania się konia. Oczywiście jeżeli muł jest lepszym rozwiązaniem to bonus do prędkości 1% byłby odpowiedni :D

@Szymdaro
Szybkość jak szybkość ale koń za platynę dla osób bez wieży teleportacji byłby dobrym ułatwieniem rozgrywki. Tak jak ktoś napisał koń mógłby posiadać żłób, do którego, podobnie jak z petami gildyjnymi, dodawać gracz musiałby jedzenie, by koń nie padł, więc jednocześnie byłby jakiś koszt użytkowania (jak korzystanie z wieży kosztuje zwoje tak konia kosztowałoby jedzenie).

_________________
Serwer Hc:
Sheed na zawsze


29 Mar 2017, o 13:21
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2016, o 19:39
Posty: 112
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Havada
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koń
Z moich obserwacji wynika, że wprowadzenie "wierzchowców" to dla lwiej części gier początek końca. Co innego wprowadzenie specjalnych petów zwiększających udźwig, tutaj jestem na duże tak, to się od dawna przewija przez forum, no ale na pewno nie wierzchowce, na których się patataja po całej mapie.

_________________
Jeżeli chcesz poznać różnicę między samouczkiem a prawdziwym Taernem, odwiedź nas na hc.


30 Mar 2017, o 22:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 285 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron