Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Turnieje między serwerami. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2015, o 11:55
Posty: 137
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Turnieje między serwerami.
Dlaczego nie istnieje techniczna możliwość walki PvP z graczami z innych serwerów?
Taki turniej organizowany chociaż raz na rok łączył by graczy ze wszystich serwerów.
Nie mam racji?

_________________
,,Jesteśmy zbudowani z odpadów atomowych, utworzonych w procesie śmierci gwiazd."
National Geographic - ,,Podróż na kraniec wszechświata"


9 Kwi 2017, o 08:53
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje między serwerami.
Kiedyś nie było technicznej opcji przenoszenia postaci z różnych baz danych, czytaj serwerów. Od jakiegoś czasu istnieje taka możliwość, wydaje mi się nawet dość łatwa. Postacie na s0 nie są robione przez graczy od 0, tylko ekipa ma opcję przeniesienia ich z normalnych serwerów 1:1 i przerzucała wszystkie postacie na testy, np: pvp w ciągu godziny. Sądzę, że nie jest to zatem proces trudny i długotrwały.

Jeśli już kiedykolwiek ekipa zdecydowałaby się na takie turnieje to moim zdaniem jedynym wyjściem jest właśnie import postaci z serwerów na s0 i tam zorganizowanie turnieju, tylko znów nie każdy na s0 powinien mieć dostęp, mogą być tam wgrywane jakieś nowości.

Wydaje mi się, że wielkim wysiłkiem nie byłoby zorganizowanie takiego turnieju, trzeba tylko chcieć to po 1, poświęcić mimo wszystko trochę czasu i do tego w jakiś jasny sposób określić kto mógłby wziąć w nim udział. Nie wyobrażam sobie na turnieju 1k postaci ...

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


9 Kwi 2017, o 09:25
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2016, o 01:18
Posty: 5
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: Platynowaty
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje między serwerami.
Eliminacje mogły by się odbywać na zwyklych serwerach,zawodnicy musieli by np wygrać zwykły turniej 1v1 110+ lub pierwsza 4ka dostała by gwarantowane miejsce .Na serwer s0 gdzie odbywał się turniej główny dostawało by się po 30 graczy z każdego serwera .

Za każda wygrana runde w takim turnieju gracze dostali by np 2-3 WF Zreki/Wiedzy/Mocy/Hp, pierwsze 4 miejsca dostały by odpowiednia ilość :
1-50
2-30
3a,3b po 20
Taka alternatywa dla nagrody w postaci platyny :).Oczywiscie sa to tylko przykładowe ilości flaszek


9 Kwi 2017, o 11:42
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2015, o 07:58
Posty: 13
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: Dabon
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje między serwerami.
Jestem za tym pomysłem, na każdym z serwerów można by organizować takie same turnieje w danym miesięcu, gdzie po wyłonieniu miejsc na podium byłaby możliwość organizacji turnieju z trzech serwerów, łącznie po 12 drużyn na turniej. Myślę, ze to nie byłoby zbyt skomplikowane, organizacja turniejów od dawien dawna jest taka sama.

_________________
Ave Player vs Player

/// W grze od 24.01.12 ///

Pierwsze miejsce i absolutny pogromca Ligi: Dabon (Ostlor). - 12.08.2018

Pierwszych miejsc: 61
Drugich miejsc: 34
Trzecich miejsc: 33


9 Kwi 2017, o 15:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 183 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron