Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Dostałem Knebel na 24h niesprawiedliwie . 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 01:18
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Dostałem Knebel na 24h niesprawiedliwie .
Kiedy biłem juz z 20 krzyzaka z nudów czytałem globalny czat było tam tak duzo flejmu ze ledwo mój zmęczony mózg pojął co tam się wyrabia , naprawde ostro się tam cisneli xD , ale zaraz dojdziemy do sedna , tak więc czytając ten wielki i wulgarny flejm wyłapałem nick kolesia co flejmował najbardziej i postanowiłem wyrazić swoją opinię , napisałem ze wydaje mi sie iz "zbyt często kąpie się z Tata" . Nagle dostałem knebla na 24 godz . Wydaje mi się ze to jest zbyt duzy biorąc pod uwage iz moi poprzednicy za duzy flejm dostali małe kary . Po drugie to jest mój pierwszy knebel przez 26 lvli : / . Nie moge teraz brać czynnego udziału w handlu ani doradzać low lvlom co robię często . Tak więc prosze o szybką reakcję . Dziękuje .

Ponizej widać screen jako dowód : P .

Image

Uploaded with ImageShack.us

Mój nick KulikosPala

@Edit osoba dająca knebel nick: Emmm
Widział to takze: Kukiq

_________________
haters gonna hate \o/ 'o' -o- .o' 'o. -o' 'o- .o. .o- -o- 'o' !!


()_()
( -.- )
(.).l.(.)


24 Kwi 2011, o 01:38
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: Dostałem Knebel na 24h niesprawiedliwie .
pierwsza osoba za przytoczenie tego dostala 10 min, nie powiedziala tego wprost tylko jak widac przytacza
a tu nie widac calego chatu, byl spam i wczesniej jakies inne odzywki, ale nie pamietam od kogo

i to, ze nigdy nie dostales spama przez 26lv to nieoznacza, ze nie dostaniesz zadnego, szczegolnie 24h

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


24 Kwi 2011, o 01:45
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: Dostałem Knebel na 24h niesprawiedliwie .
Cytuj:
Nie moge teraz brać czynnego udziału w handlu ani doradzać low lvlom co robię często .


Ty jestes low lvl :) ^^

robisz z igły widły.. widziałeś ze leca kneble to trza było sie zastanowic nad tym co piszesz.

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


24 Kwi 2011, o 01:47
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 01:18
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Dostałem Knebel na 24h niesprawiedliwie .
Kukiq ja dalem reloga bo krzyzaka bilem i mi czat urwało ale sam widziales co tam sie dzialo a ja prawie nic nie zrobilem , Ineex wiem ;D ale chodzilo mi o low lvl w sensie [1-20] z nudów odpisywałem : P . Ten eldur dostał wczesnije knebla i kazal wasilejowi to napisac bo on hejtowal najbardziej . Ide teraz spac milo bylo by sie obudzic i byc "odkneblowanym" , sprzedac jakies itemki :D . Dobranoc wszystkim .

@Down Taaak : D , wczesniej bywalem na forum ale to forum jest tak zrobione iz mozna czytac wszystkie tematy nie bedac zalogowanym . Jestem malo doswiadczonym graczem i dlatego tez nie mialem po co robic konta aby spamic . Jesli potrzebuje pomocy pytam na czacie z "Kurczakiem" cokolwiek ten czat znaczy :D .
A tak wgl widze ze sie cieszysz z powodu ze zalozylem konto :D .


@Edit Przy okazji , tak wgl moim zdaniem bardzo słabe i mierne forum . Powinniście nad nim popracować naprawde : P .

_________________
haters gonna hate \o/ 'o' -o- .o' 'o. -o' 'o- .o. .o- -o- 'o' !!


()_()
( -.- )
(.).l.(.)


Ostatnio edytowany przez Kulikos 24 Kwi 2011, o 02:01, edytowano w sumie 3 razy



24 Kwi 2011, o 01:49
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: Dostałem Knebel na 24h niesprawiedliwie .
przynajmniej dzieki kneblowi zalozyl profil na forum ^^ :PPPP

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


24 Kwi 2011, o 01:51
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 02:12
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Dostałem Knebel na 24h niesprawiedliwie .
Nom, ja moge dac screena, jako Gandus dostaje knebel 24h za "Granat gleba pomidor all". To jest dopiero smieszne.

Mogl bym podac jeszcze kilka smiesznych sytuacji, wiekszosc z udzialem Inexxa. Nie mam screenow, nie bede o tym pisal i tak nie udowodnie, ani nie przegadam.


24 Kwi 2011, o 02:15
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 02:11
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Dostałem Knebel na 24h niesprawiedliwie .
Żeby nie zaśmiecać forum to napiszę tutaj. Dla mnie ten cały czat to jeden wielki śmiech na sali, żeby za zwykłe "ku%^wa" dostawać knebel na 1440 min po 2 nad ranem.

Wiem, że większość społeczności w świecie Taern jest niepełnoletnia, ale bez przesady. Jeśli o tej porze siedzą jeszcze na grze to powinni być świadomi obecności takich słów od czasu do czasu na czacie, szczególnie iż połowa graczy loguje się nietrzeźwa o tej porze i czasami takie słowo potrafi przemknąć przez klawiaturę.

Mój apel jest taki żeby co najmniej po godzinie 1 znieść egzekwowanie cenzury z czatów, bo to jest bezsensowne. Po jednej stronie hejterzy, a po drugiej admini + ludzie starający się podlizać.

Jeśli komuś nie podoba się język na czacie o tej porze to nie musi go czytać. Czat służy do rozmów, a nie do wymiany pojedynczych zdań i dokańczaniu tematu na priv. No najwyżej, że nawet od godziny 2 do 4 chcecie tutaj mieć carebear party all the time.

To, że jakiś admin nie ma życia i daje kneble za byle co, bo mu się nie podoba taki język o tej godzinie niczego nie usprawiedliwia. Proszę o dołączenie się do dyskusji, a nie najeżdżanie o tępieniu chamstwa w grze etc. Jestem wstawiony i nie chciałem urazić nikogo swoją wypowiedzią, ale ludzie... trzeba coś z tym zrobić. Jeśli takie problemy pojawiają się na takim poziomie gry to co to będzie jak wejdą gildie? Myślicie, że wszyscy będą się kochać i zwracać się do siebie z szacunkiem 24h na dobę? Gdzie tu sens, gdzie tu logika?


24 Kwi 2011, o 02:24
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Dostałem Knebel na 24h niesprawiedliwie .
Jeśli chodzi o kneble, niekonieczne ważne jest za co. Tym bardziej, gdy chodzi o kneble 24h. Ważny jest czas, poziom zachowania (nie lvl) rozmówców na kanale i kary przydzielane nań w ostatnim czasie. Tak więc pisząc jedno małe przekleństwo, choćby i ocenzurowane, możemy dostać knebla nawet na 48h, gdy np. naszą wiadomość poprzedzał liczny spam i w reakcji nań - kneble.

To powinno wszystko wyjaśnić. Trzeba ogarniać, myśleć nad tym, co się robi. Ot, co.

Edit:
Co się tyczy wszelkich propozycji, mamy od tego dział Zmiany w grze. Jeśli masz pomysł, aby zwiększyć i faktycznie stosować tolerancję wulgaryzmów w nocy, tam powinieneś o tym napisać. Tutaj pomysł zginie i nie dotrze do odpowiedniej grupy odbiorców. Sam pomysł jednak nie wystarczy. Wzbogać posta o uzasadnienia, rozwiązania i odpowiednie podejście.

Pzdr.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


24 Kwi 2011, o 02:36
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2011, o 14:43
Posty: 18
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Dostałem Knebel na 24h niesprawiedliwie .
Kulikos napisał(a):
Kukiq ja dalem reloga bo krzyzaka bilem i mi czat urwało ale sam widziales co tam sie dzialo a ja prawie nic nie zrobilem , Ineex wiem ;D ale chodzilo mi o low lvl w sensie [1-20] z nudów odpisywałem : P . Ten eldur dostał wczesnije knebla i kazal wasilejowi to napisac bo on hejtowal najbardziej . Ide teraz spac milo bylo by sie obudzic i byc "odkneblowanym" , sprzedac jakies itemki :D . Dobranoc wszystkim .

@Edit Przy okazji , tak wgl moim zdaniem bardzo słabe i mierne forum . Powinniście nad nim popracować naprawde : P .


owszem eldur klucil sie tam z jakims graczem bo koles wulgaryzmami pisal a eldur pisal aby mu knebel dac po chwili 3 naraz zaczelo na eldura najezdzac ze kapuje do gm-a i wszyscy zostali zbanowani eldur tezbo odpyskowal na odzywki :)

ale eldur nikomu nic nie kazal pisac - i tu nieo skarzaj bezpodstawnie jak nie masz dowodow
bo napisal na pw do gracza wulg a ten go skopiowal i wkleil na czat za co ten dostal tez knebla jak widac
a ty piszac ze zbyt czesto kapie sie z tata...obrazasz go w tym momencie bo kazdemu odrazu nachodzi mysl o molestowanie i ja tez bym ci dal knebel a nawet bana za obraze bo obrazasz tu gracza i jego rodzine wiec zastanow sie bo lvl tu niema nic do tego a myslenie.....
temat mozna zamknac bo bedzie sie spam robi

_________________
Glupota z czasem staje sie norma w spoleczenstwie


3 Maj 2011, o 14:07
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Dostałem Knebel na 24h niesprawiedliwie .
Gdyby nie było tu archeologów to nie było by spamu...


3 Maj 2011, o 18:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 213 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron