Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Nowy bufek w świątyni 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 25 Gru 2012, o 15:36
Posty: 67
Podziękowano: 141 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
Jestem na nie. Jedyny psychorar jaki mam, to sa fraxy, expilem je sobie do 5 poziomu wspomagajac sie dielektrykami, ktore kosztowaly mnie kilka ladnych milionow.

Nie to, ze boli mnie zadek z powodu tego, ze ktos inny moglby je wyexpic szybciej, bo przeciez czeka mnie jeszcze kilka psycho do expienia, ale juz po 40lvl sposoby na expienie sa calkiem przyjemne, za zabicie v1 dostaje sie 20-30 expa, co jest spoko wynikiem jak na taki lvl


25 Kwi 2017, o 02:46
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 14 Kwi 2014, o 15:41
Posty: 188
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Sajdzix
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
ZuzekN napisał(a):
Jestem na nie. Jedyny psychorar jaki mam, to sa fraxy, expilem je sobie do 5 poziomu wspomagajac sie dielektrykami, ktore kosztowaly mnie kilka ladnych milionow.

Ile czasu expiłeś je na 5? Ile diele wrzuciłeś? Nie zapominaj, że bonus byłby drobnym ułamkiem, ledwo widocznym, ale za to przyjemnym dla oka. Pomyśl sobie ile zaoszczędziłbyś czasu i pieniędzy, gdybyś expił swoje Fraxy z odpalonym bufem.


25 Kwi 2017, o 13:02
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2015, o 09:21
Posty: 23
Miejscowość: Łęczna
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Flipperr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
Maguś napisał(a):
dokładnie bufek na exp psycho jest niepotrzebny bo dzieki temu postacie powbijaja szybciej psycho na 8 a co za tym idzie to samo co z max lvlem nie bedzie juz celu gry czyli koniec



Podejrzewam, że Sajmon ma całe eq na 8lvlu, a jak nie całe to już mu do tego nie wiele brakuje, i nadal czerpie radość z gry :)

_________________
Flipperr sh136 ON/OFF
Aanniitteek mo77 ON/OFF
MiniBrother dr43 ON/OFF

Kumpel wszystkich Kumpli

Gildia: AlternatiiVe

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez ba­rana."


25 Kwi 2017, o 18:10

Podziękowali: Sajmon (26 Kwi 2017, o 04:24)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
Osobiście nie mam zdania za i przeciw - może to być fajne, ale jednak pozostaje cień niesprawiedliwości dla wszystkich którzy wbili swoje psycho na 8 bez owego bufka. Za to jedno jest pewne - exp na małym lvl powinien być mocno, i podkreślam na dość mocno podniesiony (szczególnie lvl 30 -60) ze względu na fakt iż ten przedział bardzo szybko wbija lvl - za to psycho staje się bezużyteczne zanim wbijesz je na dwa. Niby ekipa zmieniła to, ale jednak jest to bardzo słabo zrobione.

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


25 Kwi 2017, o 18:43
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 14 Kwi 2014, o 15:41
Posty: 188
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Sajdzix
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
Tchala napisał(a):
Osobiście nie mam zdania za i przeciw - może to być fajne, ale jednak pozostaje cień niesprawiedliwości dla wszystkich którzy wbili swoje psycho na 8 bez owego bufka.

Identyczną niesprawiedliwością było wprowadzenie cierpów jako następców moczarów i szponów seimhi zamiast fraxów. Trójząb też sporo namieszał. Ktoś narzekał? Gra się rozwija i zmiany są nieuniknione. Jeszcze nikt nie wbil wszystkiego na 8, więc kazdy wyszedłby na +.


25 Kwi 2017, o 19:28
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
@up - gdyby gracze nie szukali sobie psychorarów na zmianę dla zabawy to już podstawowe eq byłoby na 8 w przypadku Sajmona. Jedna sprawa, że wywalił yurugu ponad 7 poziom, druga, że ma na zmianę za erbaile 5* aquariusy dystansowe i fizyczne. Równie dobrze mógłby z tych rarów zrezygnować, ale coś fajnie expić.

Ja podobnie kupiłem sobie nurt, promuris żeby mieć co expić, chociaż podstawowym dla mnie paskiem jest groza. Aquariusów na razie nie planuję, wolę erbaile.

Znamy zdanie ekipy, więc nie wiem po co drążyć temat. Argumenty o dodawaniu rarów czy bossów nietrafione, przecież ekipa rozwinęła grę jeśli chodzi o exp psycho dodając przedmioty jak dielektryki, eventy ze sporym expem (walentynki, wyścig), DQ (grzyby, lampa), HH na ep psycho czy idąc dalej - po prostu dużo czempów, bossów, gdzie szybko się expi - pod tym kątem admirał dostał sporą zmianę. Robię instę 35 minut i mam 300 psychoexpa, to niezły wynik, podobny jak na jaskółce, szatanie czy na miśkach.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


25 Kwi 2017, o 20:19

Podziękowali: Sajmon (26 Kwi 2017, o 04:24)
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 25 Gru 2012, o 15:36
Posty: 67
Podziękowano: 141 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy bufek w świątyni
stwierdzenie, ze na 30-60 sie slabo expi psycho jest co najmniej nie trafione.

mozliwe ze do 40 jest ciezko, ale potem juz idzie przyjemnie, do 45 sie expi na smoku/dz, a od 45 do 70 mozna latwo wbijac na v1. sredni czas wyjscia na v1 to 15min, jest za to okolo 25 expa dla psycho. w godzine sie wbija 100 expa, jak na ten poziom to przyzwoity wynik. Problemu nie widze, wystarcza checi i mozna wbic wszystko w dobrym przedziale poziomowym.

Moze i powinienem krzyczec, ze powinien byc taki bufek, bo czekaja mnie do expienia inne psycho jak nabije kolejne poziomy, ale jesli na wyzszym lvl dostane za bossa wiecej psychoexpa niz z v1, to nie widze powodu by narzekac


26 Kwi 2017, o 02:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 373 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron