Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Zmiana profesji 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Sty 2017, o 18:23
Posty: 117
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Bali
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
dasi napisał(a):
Można by wtedy umożliwić po prostu wymianę epik na epik profesji, na którą chcemy sobie zmienić. Na pewno wyrównałoby to ceny, bo obecnie komiczna jest sytuacja, gdzie za Gorthdara możemy mieć 3 Imisinda. Zmiana profesji to jest to, czego ta gra potrzebuje, szczególnie teraz, gdy ma zostać wprowadzony całkowity zakaz zasiadania. Granie tą samą postacią przez 4 lata jest po prostu nudne, szczególnie kiedy masz poczucie, że gdybyś grał inną to miałbyś o wiele prościej, ale włożyłeś już tak dużo czasu i serca w swoją pierwszą, że nie chce ci się zaczynać od nowa.



No okej a Imisindo na co wymienie ? Bez epika będe śmigał po zmianie profesji?

_________________
"Już od najmłodszych lat zielony jest nasz świat "


1 Cze 2017, o 19:07
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Według mnie jedyną ważnym elementem zmiany profesji powinna być zmiana profesja

Możesz wymienić mag->mag i wtedy większość eq zostanie zachowana. No może poza epikami

Możesz też zmienić mag->fizol i wszystko przepada

Taka zmiana profesji powinna być jednorazowa. Jeśli ktoś na serio odczuwałby potrzebe zmiany to żadne minusy by mu nie stanęły na drodze. A jak ktoś chciałby żonglować profesjami to nara


1 Cze 2017, o 20:48
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Nigdy. Taki temat już był


1 Cze 2017, o 22:40
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Mar 2015, o 23:06
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: RokiDruid
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
I co ,że był?skoro sie ciągle powtarza znaczy,że powinno zostać coś zrobione w tym kierunku...tez mam dr i grałem nim juz przed zmianami(przed tymi także licznymi osłabieniami) i sądzę,że powinni dać opcje zmiany profy.Ale prawda jest taka,ze tego nie zrobią bo by sie wszystko zepsuło druidów by jeszcze bardziej brakowało. Większość postaci przerobiła by się na dmgi ponieważ oni mają najlepiej.
Warn za wulgaryzm. Wyrażaj się. - Radogostt


3 Cze 2017, o 15:05
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
master2001 napisał(a):
I co ,że był?skoro sie ciągle powtarza znaczy,że powinno zostać coś zrobione w tym kierunku...tez mam dr i grałem nim juz przed zmianami(przed tymi także licznymi osłabieniami) i sądzę,że powinni dać opcje zmiany profy.Ale prawda jest taka,ze tego nie zrobią bo by sie wszystko zepsuło druidów by jeszcze bardziej brakowało. Większość postaci przerobiła by się na dmgi ponieważ oni mają najlepiej.


To, że taki temat był, świadczy o tym, że ludzie nie potrafią korzystać z opcji "szukaj" na forum. Swoją drogą ciekawe masz rozumowanie. Jak często będzie się przewijał temat, że premium powinno być za free dla wszystkich, to też będzie znaczyło, że coś powinno zostać zrobione w tym kierunku? Życzę miłego weekendu.


3 Cze 2017, o 16:05
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2016, o 19:39
Posty: 112
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Havada
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Totalnie zły pomysł. Chciałoby się jakiegoś urozmaicenia, ale zupełnie nie w tę stronę droga. Tak naprawdę podprofesje w dużej mierze załatwiłyby sprawę, bo dostarczyłyby graczom miesięcy tworzenia nowych, bardziej skomplikowanych taktyk walki, do tego w końcu pojawiłoby się w ogóle coś takiego jak build na 140 lvlu (bo teraz trudno nazwać buildem wszystkie skille po prostu wymaksowane), wszyscy mieliby aż nadto urozmaicenia i przestałyby się roić w głowach herezje typu zmiana profesji. No ale czeba zaczekać aż wyjdzie BR, wtedy może ten pomysł odżyje.

_________________
Jeżeli chcesz poznać różnicę między samouczkiem a prawdziwym Taernem, odwiedź nas na hc.


6 Cze 2017, o 00:54
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Havada napisał(a):
Totalnie zły pomysł. Chciałoby się jakiegoś urozmaicenia, ale zupełnie nie w tę stronę droga. Tak naprawdę podprofesje w dużej mierze załatwiłyby sprawę, bo dostarczyłyby graczom miesięcy tworzenia nowych, bardziej skomplikowanych taktyk walki, do tego w końcu pojawiłoby się w ogóle coś takiego jak build na 140 lvlu (bo teraz trudno nazwać buildem wszystkie skille po prostu wymaksowane), wszyscy mieliby aż nadto urozmaicenia i przestałyby się roić w głowach herezje typu zmiana profesji. No ale TRZeba zaczekać aż wyjdzie BR, wtedy może ten pomysł odżyje.


Ja w podprofesje przestałem wierzyć już dawno temu. Znając życie każda profka miałaby jedną wartościową podprofesje i do tego balans(którego nie ma) zostałby mocno naruszony. A pamiętam jak zaczynałem gre i podobno było wszystko gotowe w 95% :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A same buildy pozostałyby na tym samym poziomie co dzisiaj i ta wielka różnorodność:
siła czy zręka, moc czy wiedza i koniec :lol:

zresztą dla mnie podprofesje a zmiana profesji to dwa różne światy


6 Cze 2017, o 03:38
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Sty 2017, o 18:23
Posty: 117
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Bali
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Po cholerę zmieniać profesję poza tym tak jak pisałem w innym poście profesje i rarki jeszcze może dałoby radę zmienić ale co z Epikami? Jak ktoś np. wydał 400kk na Imisindo a zamienia na barbarzyńce :)

_________________
"Już od najmłodszych lat zielony jest nasz świat "


6 Cze 2017, o 19:28
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Sty 2016, o 15:13
Posty: 3
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: WaliGruch
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Nie wiem, jak Ty sobie to wyobrażasz, skoro JUŻ na 70 poziomie, aby zmienić profesję, trzeba byłoby wydać aż 45,5kk złota +1000 platyn, czyli jakieś kolejne 14kk.


7 Cze 2017, o 16:07
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Balitazaar napisał(a):
Po cholerę zmieniać profesję poza tym tak jak pisałem w innym poście profesje i rarki jeszcze może dałoby radę zmienić ale co z Epikami? Jak ktoś np. wydał 400kk na Imisindo a zamienia na barbarzyńce :)


1. Nie każdy ma epika
2. Po co ładować epika na postać której chcesz zmienic profesje?
3 .Osoba ktora stac (chyba ze ktos dropnal ale wtedy punkt 2) na epika raczej nie ma problemu z wydaniem fortuny na ogniwa i szybkie wyexpienie + ubranie dowolnej postaci do pewnego poziomu

WaliGruch napisał(a):
Nie wiem, jak Ty sobie to wyobrażasz, skoro JUŻ na 70 poziomie, aby zmienić profesję, trzeba byłoby wydać aż 45,5kk złota +1000 platyn, czyli jakieś kolejne 14kk.


Cena śmieszna bo teoretycznie na 10 lvlu zmiana profesji to juz 6,5kk złota :D Tak jak juz napisałem gdyby coś takiego miało wejść to po pierwsze wzost ceny za reset względem poziomu powinien być nieliniowy i liczenie ceny powinno sie zaczynac jakos od 35-40 lvla (bo taki mozemy bez wiekszych problemow wbic na dowolnej profesji w 1-3 dni)


7 Cze 2017, o 19:26
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 387 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron