Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Zlecenie treser 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 1 Kwi 2017, o 11:34
Posty: 7
Miejscowość: BC
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: OpiatHeart
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Zlecenie treser
Serwer: Duneb
Nazwa postaci: Opiat
Czas: 1:30 30 lipiec 2017
Opis:
Witam,
Od jakiegoś czasu zauważyłem utrudnione wykonywanie zleceń na obroże, najpierw kamieni musiałem więcej dawać,bo gdy oddalę nie przechodził etap dalej.
Później musiałem po kilka razy oddawać elementy ( zamiast np 6 to 8 itp) bo ten sam problem, na koniec (zrobiłem w końcu ss sytuacji) treser się zaciął i nie mogłem oddać zlecka.
Nie pomagał relog usuwanie ciastek itp...

https://scr.hu/ODRgrj
https://scr.hu/B3WPyW

Odrazu zaznaczę że czasu było więcej ale instalacja programu do robienia SS też czas zjadło.
To nie jest pierwsze zadanie na obroże z którym są problemy (wcześniej robiłem na inne pety i okazało się ze nie mogę mieć więcej kamieni tresera niż potrzeba) oczywiście w wcześniejszych sprawach pisałem na support i oddawali blednie naliczone kamienie, lecz teraz nie wiem czy da się ogólnie coś z tym zrobić


Prosiłbym o jakieś sugestie czy coś bo to zaczyna się robić naprawdę męczące, czeka mnie jeszcze zrobienie kilka całych questów, na kolejne pety i naprawdę jestem tym już zmęczony.

(z góry przepraszam za gramatykę itp jestem zdenerwowany i zmęczony, jest późno lecz musiałem o tym wspomnieć puki pamiętam)

_________________
HC: Opiatheart 110+ i rośnie (ryc)
HC: Sylphren 100+ i rośnie (dr)
HC: ZaanxSirius 85+ i rośnie (sh)


Epik:
Gorthdar zdobyty2019
Allenor do zdobycia
Latarnia Życia do zdobycia
Żmij do zdobycia
Washi zdobyty2019
Imisindo zdobyty2019
Attawa do zdobycia


30 Lip 2017, o 02:00
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 225 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron