Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Imienność kar nakladanych przez administrację na graczy 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Lis 2016, o 12:57
Posty: 48
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Dervis
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Imienność kar nakladanych przez administrację na graczy
@ vikon de v - support jest wolny a GM nie zawsze dostępny. A nawet jeśli ma 30 spraw przed naszą. A mnie zależy na czasie a nie pisaniu listów z czasem odpowiedzi xx godzin kiedy sprawa stanie się bezprzedmiotowa.Jak wchodze z pieniędzmi do biedronki i widzę jedną osobę na kasie rezygnuję, szkoda mojego czasu.

@ rzuff- osoba z potokiem bluz sama się dyskwalifikuje i nakłada na siebie dodatkową karę więc nie rozumiem w czym problem,szybciej pozbędziecie się problematycznych przypadków. Natomiast jest cała rzesza kar co najmniej kontrowersyjnych które można by załatwić między modem i graczem bez zawracania tyłka GMowi który i tak najczęsciej będzie trzymał stronę anonimowego moderatora.


ViconiaDeV napisał(a):
Modzi pilnują porządków na czatach i są rozliczani z kar przez nas Gmów..


A tu GM właśnie przyznał że rozlicza się moderatorów z ilości kar które są wymierne w przeciwieństwie do niewymiernego spokoju na czacie. Czyli mamy patologiczny system w którym niczym policjant drogówki musimy się wykazywać "pracą" i myślę że to doskonale tłumaczy zachowania niektórych modów którzy idą w kary "na ilość".


31 Lip 2017, o 17:51
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Imienność kar nakladanych przez administrację na graczy
Dervis napisał(a):
ViconiaDeV napisał(a):
Modzi pilnują porządków na czatach i są rozliczani z kar przez nas Gmów..


A tu GM właśnie przyznał że rozlicza się moderatorów z ilości kar które są wymierne w przeciwieństwie do niewymiernego spokoju na czacie. Czyli mamy patologiczny system w którym niczym policjant drogówki musimy się wykazywać "pracą" i myślę że to doskonale tłumaczy zachowania niektórych modów którzy idą w kary "na ilość".

Ty tak serio?

"Modzi pilnują porządków na czatach i są rozliczani z kar przez nas Gmów.."

Nie oznacza

"Modzi pilnują porządków na czatach i są rozliczani z ilości nałożonych kar przez nas Gmów.."

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


31 Lip 2017, o 18:12
Profil WWW
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:17
Posty: 92
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 446 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: GiveLife
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Imienność kar nakladanych przez administrację na graczy
Cześć

Jak dla mnie pomysł kiepski z oczywistych względów :P

Napiszę jak to wygląda z mojej perspektywy - często pilnując czatów niestety zdarza się, że siedzę sam. Równie często zdarzają się nieuprzejme ,,dyskusje'' na czatach, gdzie sypie się wiele kar, wówczas trzeba myśleć, by się nie pomylić, nie przeoczyć czegoś, wiadomo różnie bywa. Ukarani Gracze lubią przenosić się na pv, by dowiedzieć się za co jest kara, pomarudzić trochę i na koniec stwierdzić, ze koleś z wrogiej gildii robił to samo, a knebla nie dostał :x
Oczywiście samo wyjaśnienie to pikuś, ale są tacy, którym to nie wystarcza i upierają się, że mają rację (a od tego jak wiadomo jest support) i to właśnie bywa w takich chwilach najgorsze, że nie można skupić się na czatach.

A tylko dodam, ze nie wiem jak reagują moderatorzy na innych serwerach, zaś na Dunebie, jeżeli ktoś prosi moda na priv czy to w sprawie warna/knebla np. z innej postaci to zawsze staram się pomóc i przechodzę na priv - warto czasem zawołać jakiegoś zielonego na czacie :P

Co do Waszych wątpliwości, które wydaje mi się Des już rozwiał, ponowię tylko - Nie jesteśmy rozliczani za ilość kar, a za jakość moderacji. Jest różnica dać 12 warnów, 7 knebli przy czym pomylić się przy co drugim, a nadać 4 ostrzeżenia i 3 kneble, ale słuszne, prawda? ;)

_________________
Do zobaczenia... kiedyś ;)


31 Lip 2017, o 19:01

Podziękowali: KrzychuJa (23 Lut 2018, o 17:42)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Imienność kar nakladanych przez administrację na graczy
Dervis nie przekręcaj moich słów. Żaden z moderatorów nie jest rozliczany z ilości kar. Po prostu Gmi sprawują kontrolę nad tym czy kary nałożone przez moderatorów są zgodne z regulaminem czatu. I wszelkie niestandardowe sytuacje są zgłaszane gmom przez modów i rozpatrywane przez Gmów lub modów po konsultacji z nami.
Moderator który nakładałby kary niezgodnie z regulaminem nie zagrzał by długo miejsca w Ekipie.
Analogicznie Admini sprawują kontrolę na Gmami.

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


31 Lip 2017, o 19:22
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Imienność kar nakladanych przez administrację na graczy
namebis napisał(a):
Też mi się wydaję, że imienne podpisywanie kar byłoby fajne, gdyby średnia wieku w tej grze była powyżej 18 lat. Inaczej będzie to potok bluzgów, bo niektórym się wydaje, że są nietykalni..


Nie raz widzialem jak dorosli ludzie w grze robili wiekszy burdel wiec nie jest to takie czarno-biale

Cytuj:
Oczywiście samo wyjaśnienie to pikuś, ale są tacy, którym to nie wystarcza i upierają się, że mają rację (a od tego jak wiadomo jest support) i to właśnie bywa w takich chwilach najgorsze, że nie można skupić się na czatach.


Ale support nie dziala tak jak powinien, jak dostaje nieslusznego knebla* chcemy jego zniesienia zanim sie skonczy. Wisi mi to ze odejma mi jeden punkt z sumy knebli bo dostaje takiego raz na pare miesiecy, wisi mi czy mod dostanie pouczenie od gm'a. Jakbym chcial zeby zostal pouczony to bym ujawnil jego niekompetencje na forum tak jak zrobilem ostatnim razem. Poza tym jak juz trafie do takiego moda na priv to jakim cudem nie potrafi mi wyjasnic/uzasadnic powod kary skoro wczesniej ocenil ze nalezy mi sie knebel? Nie gram od dzis i wiele juz widzialem, pochwale sie "najsmieszniejsza" akcja ekipy. Gdzies w 2012/2013 byl organizowany event, mialem 59 lvl wiec poszedlem z ekipa na przedzial do 60 lvla. Spodziewalem sie ze wbije lvl wiec napisalem do gm'a/admina(dokladnie nie pamietam nicku nawet, raczej to byl admin, moze nawet na supporcie) ze wbije lvl i czy to nie problem. Dostalem wiadomosc ze spoko. W czasie eventu 3x jakis nieogar chcial mnie wrzucic do jaila bo expilem w zlym przedziale. Zaczalem pisac do tego nieogara prowadzacego event wraz ze screenem i pozwoleniem tamtego admina. Potem dostalem knebla za utrudnianie eventu i za to samo trafilem do jaila. Jak zawsze czynnik ludzki zawodzi, a ja nie zapominam

* - (ostatnio za uzycie w zdaniu slowa "minecraft", a zdanie dotyczylo tego jak bardzo sa ograniczeni umyslowo gimbusiarscy fani tej gry, wiec to byla jak juz antyreklama ale mod wie lepiej)

edytowalem pare literowek/bledow ortograficznych (pewnie zostaly kolejne ale wybralem te ktore od razu dojrzalem) Od jakiegos czasu pisze na klawiaturze ekranowej z powodu popsucia klawiatury w lapku wiec niewatpliwie jakosc jest jeszcze gorsza niz byla.


Ostatnio edytowany przez seba11pl 31 Lip 2017, o 21:05, edytowano w sumie 3 razy



31 Lip 2017, o 20:24
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:17
Posty: 92
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 446 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: GiveLife
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Imienność kar nakladanych przez administrację na graczy
Właśnie dlatego można odwoływać się od knebli z minimalną długością 1440minuty, by była realna szansa zdjęcia niesłusznej kary przed jej upłynięciem.

Co do pracy supportu - hmm nie wiem jak to jest na Larkas czy Ostlor, natomiast na Dunebie raczej rzadko Gracze skarżą się na zbyt długie oczekiwanie na odpowiedź, nie licząc spraw, które wymagają dogłębnego sprawdzenia :)

_________________
Do zobaczenia... kiedyś ;)


31 Lip 2017, o 20:47

Podziękowali: KrzychuJa (23 Lut 2018, o 17:42)
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016, o 23:28
Posty: 2
Miejscowość: Opole
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Keitaro
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Imienność kar nakladanych przez administrację na graczy
Pomysł wspaniały - nie da się ukryć. Tylko tak na poważnie - prędzej rzucę szkołe i pójdę na zmywak niż ekipa to wprowadzi ^^

Większość byłych moderatorów z Dunebu miało wyżej 4 litery niż głowę i im się od nadmiaru platy w nich wywracało. Bo przecież jak można było się takich czasach sprzeciwić moderatorowi. Jako gracz szczególnie dobrze wspominam czasy gdy moderatorem był Hoóngan ( jeśli jest jakaś literówka w nicku to przepraszam ) - On patrzył na problemy innych okiem gracza a nie moderatora i można z nim było poważnie popisać na dany temat. Nie mam zamiaru nikogo urazić ale teraz na Dunebie jest 2 moderatorów z których można być zadowolonym.

Kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji. Proszę nie korzystać z niego. - Radogostt

_________________
Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.


31 Lip 2017, o 23:32

Podziękowali: KrzychuJa (23 Lut 2018, o 17:42)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 393 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron