Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Nagrody za Osiągnięcia. 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Lip 2017, o 12:48
Posty: 33
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: AruGis
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Nagrody za Osiągnięcia.
Witam!

Chciałbym zaproponować żeby za osiągnięcia były nagrody czyli w skrócie:

Za ubicie 1000 hersztów - Nagroda np (1kk) lub (50 mniejszych flasz zręczności) to już by musiała podjąć decyzje administracja.

Mogła być możliwość losowania przedmiotu gdy się osiągnie tych 1000 hersztów np: ''50 mniejszych flasz zręczności'' lub losowy przedmiot ze sklepu na wyższy poziom.

Bardziej jestem za pierwszą opcją czyli ''Gold'' lub '''50 mniejszych flasz zręczności''.


Mogła być to taka lista z nagrodami.


16 Sie 2017, o 17:50
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za Osiągnięcia.
Nie podoba mi sie pomysl na nagrody rzeczowe/materialne.

Wolalbym jakies bonusy do expa, dropa, golda. Moze jakas szansa na dodatkowe miesko na alphie? cos w tym stylu


16 Sie 2017, o 19:12
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Lip 2017, o 12:48
Posty: 33
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: AruGis
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za Osiągnięcia.
Bonusy raczej nie wejdą bonusy już masz w gildii plus do tego zwoje expa którego można kupić do tego jeszcze premium które można też zakupić.


16 Sie 2017, o 19:48
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2013, o 20:12
Posty: 66
Podziękowano: 86 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Rabu
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post 
Według mnie za osiągnięcia powinno się dostawać jakąś miłą nagrodę i widziałbym to formie podobnej do losowania z premium, tylko z nagrodami w stylu:
-500k
-morph
-2x pigment
-scroll expa
-eski
-ekstraktory
-manamery.
W ilościach/wartościach dopasowanych do trudności przeciwnika, za którego owe osiągniecie dostajemy.
Wpadł mi jeszcze pomysł by za największe osiągniecie za danego bossa gracz dostawał losowy rar(z tegoż bossa), ale to już brzmi jak dziecięce marzenie.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

_________________
Rabu - Łucznik - Duneb - 98 lvl + ogar czarny 82 lvl i aquaera 82 lvl

Nie kłoć się z głupcem, bo zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


16 Sie 2017, o 20:32
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Lip 2017, o 12:48
Posty: 33
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: AruGis
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za Osiągnięcia.
Rabu też to jest dobra możliwość choć wątpię żeby administracja na to się zgodziła bo przecież jest premium od kręcenia.


16 Sie 2017, o 21:12
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za Osiągnięcia.
Ja tam bym wolał zdobywać trofea, którymi dekorowałbym swoją prywatną komnatę w siedzibie gildii(przy założeniu, że coś takiego kiedyś będzie).


16 Sie 2017, o 22:30
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Lip 2017, o 12:48
Posty: 33
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: AruGis
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za Osiągnięcia.
Uiop to też dobry pomysł ale iż mi chodzi o osiągnięcia a nie o trofea.

Chodź nie wykluczajmy żeby coś takiego nie powstanie bo na pewno jest taka możliwość tak myślę, przynajmniej.


16 Sie 2017, o 23:32
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za Osiągnięcia.
Też myślę, że jakaś nagroda za Osiągnięcia by się przydała.
Ale najpierw wymagany będzie rework samego systemu Osiągnięć, tak aby zapisywały się bosy ubite na raty, tzn, że ubijamy głownego bossa potem obstawę, kolejno żeby maksymalne osiągnięcie nie było za 30 ubitych bosów tylko powiedzmy za 100/200/1000 w zależności od trudności bossa i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy można tam poprawić, włącznie z dodawaniem do tej zakładki bosów typu Jaskółka, V2,V1, Valdarog, Htaga, bossy spod lodu.

A co do nagród.. tu kwestia jest delikatna. Jeśli chodzi o zwiększenie dropa o jakiś mały %, to wg mnie raczej nie przejdzie w przypadku bosów dropiących wartościowe rary.
Bonus do expa, golda tutaj trochę szybciej, ale to też dość spory bonus np. pod lodem albo na htadze.
Kręcenie jednorazowe zegarem - wydaje się ok, jakaś fajna nagroda mogłaby wpaść.
Trofea - fajny pomysł, ale na razie nie ma czego dekorować.
Ja jeszcze osobiście myślałem nad jakiś fajnym dodatkiem do naszego outfitu (oczywiście w wersji 3D). Może nie tyle unikalny skin, taki jak był rozdawany za 1 ubicie Morany, ale symbloliczny dodatek nie kolidujący z modelami EQ które będziemy widzieć na sobie w wersji 3D (kolczyki, pierścień, dalej nie będę zgadywał bo nie wiem jak będą wyglądały postacie w 3D :) ).

_________________
Barb 140, Tolnor.


17 Sie 2017, o 09:51
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Lip 2017, o 12:48
Posty: 33
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: AruGis
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za Osiągnięcia.
Jeśli chodzi już o bonusy do expa lub golda to by mógł powstać ''zwój golda'' na (45 min).

A jak już by miały być te bonusy do expa lub golda to proponowałbym właśnie zwoje expa lub zwoje golda.

Fajnie też byłoby gdyby był zwój dla peta (expa) na (1h) chociaż wątpię żeby wypaliło właśnie z tymi bonusami. Chociaż tego nie wykluczajmy na razie.


17 Sie 2017, o 11:11
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za Osiągnięcia.
Tematów jak ten są pewnie na forum setki, niektóre prawie tak stare jak sama gra:

http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=70&t=652

http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=48023&hilit=osi%C4%85gni%C4%99cia

http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=70&t=45162&hilit=osi%C4%85gni%C4%99cia

http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=44037&p=340765&hilit=osi%C4%85gni%C4%99cia#p340765

Na prawdę jest dość równie beznadziejnych pomysłów, a pewnie znalazłoby się i wiele lepszych od tego. Dla mnie dawanie hajsu za pokonanie X razy przeciwnika Y nie jest jakimś wielkim bonusem ani też szczytem twórczości.

Po pierwsze na początku to osiągnięcia muszą być wszystkie, a być może ekipa je wprowadzi dopiero w TBR. Jeśli w ogóle to nastąpi to będzie można wtedy rozważać czy mogą być z czymkolwiek związane poza ładnym wyglądaniem dla gracza w zakładce. Zgadzam się jedynie, że mogłyby mieć jakiekolwiek znaczenie, podobnie jak inne parametry takie jak chociażby charakter - albo niech ma znaczenie, albo skasować.

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


17 Sie 2017, o 16:41
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 361 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron