Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Linki 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Linki
Witam.
Proponuję odblokowanie YT i paru innych domen(ew. wszystkich) na priv.

Pisze sobie z bratem w Taernie na prywatnym czacie. Mówię mu, zobacz jaki kawałek nagrałem. Daję mu link do youtuba, link niezaufany. Albo zobacz, kup mi xxx. Link do allegro niezaufany. Co to ma być? Fajnie, że na ogólnych czatach linki są poblokowane, ale czemu na priv? Ok, może hakerzy, oszuści. Umiecie zrobić, że znajomi mogą dołączyć do drużyny podczas walki, zróbcie żeby znajomi widzieli linki. Toć to żenada jakaś jest. Wiem że potraficie. Ułatwcie życie graczom. Nie po to gram z bratem i rodziną, żeby jeszcze musieć używać innych komunikatorów. To jest złe.

Pozdrawiam


20 Sie 2017, o 00:11
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Linki
Nie wszyscy chcą widzieć linki/wulgi na pv. Proponowałbym możliwość włączenia cenzury na pv w opcjach jak to jest w większości innych gier.


20 Sie 2017, o 10:51
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2016, o 19:39
Posty: 112
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Havada
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Linki
Powinna być możliwość zrobienia takiej "białej listy" graczy i tyle. Aktualnie opcja dodania kogoś do znajomych jest czymś w tym stylu, pozwala dołączać do naszej walki przez blokadę drużyny i widzieć nasze położenie, ale to co innego. To powinna być prosta komenda na czacie, /addWhiteList Kokodżambo i już widzimy wszystkie jego linki.

_________________
Jeżeli chcesz poznać różnicę między samouczkiem a prawdziwym Taernem, odwiedź nas na hc.


21 Sie 2017, o 13:27
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Linki
Havada napisał(a):
Powinna być możliwość zrobienia takiej "białej listy" graczy i tyle. Aktualnie opcja dodania kogoś do znajomych jest czymś w tym stylu, pozwala dołączać do naszej walki przez blokadę drużyny i widzieć nasze położenie, ale to co innego. To powinna być prosta komenda na czacie, /addWhiteList Kokodżambo i już widzimy wszystkie jego linki.


Lepiej by było jakimś przyciskiem na liście znajomych, przy każdym znajomym, ale jak to za dużo roboty to i komenda by mnie zadowoliła.


21 Sie 2017, o 15:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 381 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron