Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Notoryczny oszust 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Maj 2011, o 22:28
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Notoryczny oszust
Załącznik:
11.jpg
Załącznik:
12.jpg
Załącznik:
13.jpg
Chciałam zgłosić oszustwo. Nie wiem co z tym zrobić ale wydaje mi się ze takie rzeczy nie powinny uchodzić na sucho. Gracz Ziomusie pożyczył ode mnie 30k miał je oddawać jak będzie miał - nie musiał spłacać całości grunt żeby pamiętał i spłacał. To było ponad tydzień temu. Parokrotnie przypominałam o długu , a dzisiaj wywiązała się ciekawa rozmowa. Koleś podający się za dziecko , bierze ludzi na litość i wyłudza to czy tamto - a później śmieje się w żywe oczy. Może jestem naiwna , ale ludzie to tylko gra a tutaj niektórzy zachowują się gorzej niż w realu.
Chwalił się że to już jego 3 konta- pozostałe zablokowane , mówiąc kolokwialnie ma na mnie wylane :(
Chciał mi oddać 30 złota , na co odpisałam , że taką sumę to może sobie wsadzić, a on mi pisze że teraz ma dowód że nie chciałam kasy - jak widać dla niego nie ma różnicy 30 a 30k.
Gra jest fajna , ale przez takich ludzi strach komukolwiek zaufać - a raczej o to chyba chodzi w takiej grze żeby grać w grupach i żeby nie trzeba było patrzeć na każdego jak na potencjalnego złodzieja.
Dotąd często pomagałam małym lvl - dając sprzęt , czy pożyczając kasę - teraz to bezsensu :?
Mam więcej screenów ale tylko trzy mi przyjęło


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


8 Maj 2011, o 23:39
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Post Re: Notoryczny oszust
Sprawę przekazałem GMom z s1, którzy rozstrzygną co z tematem zrobić.


9 Maj 2011, o 00:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 96 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron