Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Drobna zmiana przy kasowym 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:18
Posty: 91
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: SmilodonKyx
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drobna zmiana przy kasowym
Nie kazdy dropl7 czy 8 epikow i niestety szary obywatel taernu musi to zlecko robic


15 Wrz 2017, o 22:46
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drobna zmiana przy kasowym
Balitazaar napisał(a):
smilodon napisał(a):
W chwili obecnej kiedy robimy kasowe to na nastepne trzeba czekac 24 godziny przez co codziennie trzeba robic je nieco pozniej az dochodzi do poznych godzin nocnych albo i czasu kiedy jestesmy w szkole czy pracy i raz na jakis czas trzeba zrobic dzien przerwy wiec proponuje by poprostu czas resetowal sie o polnocy


Ktoś te zlecko jeszcze wykonuje? Zlecko na sztabki się bardziej opłaca i można to kilka razy robić a nagroda całkiem podobna :D


źle na to patrzysz. Zlecko na hajs to takie codzienne zlecko +300k. A jak chcesz zarabiać dużo hajsu vv jeden dzien to robisz ognivva/miesko :)


16 Wrz 2017, o 00:03
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drobna zmiana przy kasowym
Balitazaar napisał(a):

Ktoś te zlecko jeszcze wykonuje? Zlecko na sztabki się bardziej opłaca i można to kilka razy robić a nagroda całkiem podobna :D


Ja staram się robić codziennie, zajmuje kilka minut, w przeciwieństwie do sztabki i nie blokuje zleceń. Do tego, żeby na sztabkach zarabiać efektywnie powinieneś robić je kilka razy na dzień w określonych odstępach, a nie każdy ma tyle czasu. Ja wolę zrobić w 10 minut 300-400k i tyle.

smilodon napisał(a):
Nie kazdy dropl7 czy 8 epikow i niestety szary obywatel taernu musi to zlecko robic


Nikt nic nie musi, chcesz to robisz, nie to nie, przecież to nie obowiązek.

Pisałem to już wcześniej, obecny mechanizm połączenia czasu 24h jak z DQ i zlecenia jest moim zdaniem optymalny, nie potrzeba tu żadnych zmian.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


16 Wrz 2017, o 07:47
Profil WWW
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drobna zmiana przy kasowym
Obecny mechanizm nie daje żadnej swobody graczowi jeśli chodzi o wykonywanie DQ.
Daily quest to nie znaczy quest wykonywany co 24h, tylko Q wykonywany raz dziennie.
Obecny system zmusza (określenie może trochę na wyrost, ale opisuję tu grupę docelową, która te zlecka wykonuje codziennie, regularnie) gracza do logowania o stałej godzinie i wykonywania zlecenia dopiero gdy skończy się cooldown. Według mnie to bezsensu. Po to są ograniczenia lvl na zlecka kasowe, żeby możliwość ich wykonywania była przywilejem dla grupy graczy którzy już ten wymóg spełniają. Dlaczego jest drugi wymóg, każący graczowi logować o określonej godzinie, żeby dane zlecenie wykonać?
Czas zlecenia powinien się według mnie resetować o północy, jedynym wyjątkiem niech będzie zlecenie na Selenę.

_________________
Barb 140, Tolnor.


16 Wrz 2017, o 20:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron