Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Efekt odbierania PA 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Efekt odbierania PA
Na wymienionych bossach ilość odebranych PA jest większa niż w opisie umiejętności.
To, ile mob ma PA (mniej lub więcej) nie ma wpływu na to z jakiej taktyki skorzysta.
Jeśli zabraknie mu PA na akcje w danej taktyce to ich nie wykona, albo wykona na mniejszą ilość PA, zależnie od taktyki.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


20 Paź 2017, o 18:19

Podziękowali: Daro (20 Paź 2017, o 19:27)
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 15 Lut 2017, o 15:45
Posty: 34
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Nick w grze: Quis
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Efekt odbierania PA
@desacred
Skoro, wiem już że strateg nie zabiera 3 PA ani highlvlowym bossom, ani w pvp, to można zadać pytanie komu własciwie zabiera te 3 PA? Opiszcie sensownie jakoś tą umiejętność odnosząc się choćby do samego PVP, bo teraz z tego opisu nie wynika naprawdę nic i wprowadza graczy w błąd. Co do sztuczności odbierania PA sytuacja jest ewidentnie podejrzana (całkowicie nie zgadza się z opisem), osobiście nie widzę różnicy między strategiem rozwiniętym na 1, a na 7 na highlvlowych bossach - tyle samo fanatyków pojawi się po wbiciu stratega z różnym lvlem umiejętnosci. Zastanawia mnie czy te bossy rzeczywiście są czułe na rozwinięcie umiejętności czy tylko sam efekt odbierania PA zależy od tego czy strateg został wbity.


22 Paź 2017, o 13:55
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Sty 2017, o 18:23
Posty: 117
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Bali
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Efekt odbierania PA
Quis napisał(a):
@desacred
Skoro, wiem już że strateg nie zabiera 3 PA ani highlvlowym bossom, ani w pvp, to można zadać pytanie komu własciwie zabiera te 3 PA? .


Mobowi nadal zabiera 3PA , zmiany tylko tyczyły się w pvp gdzie już Lodowa/Strateg zabiera po 2PA

_________________
"Już od najmłodszych lat zielony jest nasz świat "


22 Paź 2017, o 14:01
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 15 Lut 2017, o 15:45
Posty: 34
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Nick w grze: Quis
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Efekt odbierania PA
@Balitazaar
To było pytanie raczej retoryczne. Domyślem się, że moby aż po waldka rzeczywiście tracą tyle PA ile napisano. Sens wypowiedzi miał jednak przyjąć nieco inną, następującą treść. Skoro nie jestem w stanie sprawdzić ile PA ma mob przed i po wbiciu stratega/lodowej, a jestem to w stanie sprawdzić na graczu to opis powinien odnosić się chociaż do sytuacji pvp. A użycie stratega/lodowej w systemie poza pvp już powinno być oceniane objektywnie przez gracza. Obecne opisy umiejętności nie są satysfakcjonujące.


22 Paź 2017, o 15:24
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Efekt odbierania PA
Jeśli założyć, że odejmowanie pa dziala tak samo jak w pvp, czyli odbiera od ostatniego ataku to i tak nie brzmi zbyt fajnie bo odjecie 1-3pa = prawie nic


22 Paź 2017, o 15:43
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 232 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron