Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Prośba związana z EXP i LVL 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Kwi 2017, o 16:45
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: MarcDi
Serwer: Tolnor
Post Prośba związana z EXP i LVL
Serwer: Ostlor
Nazwa postaci: MarcDi
Czas: ??? Nwm
Opis:
Witam, posiadam konto od bardzo dawna (inna postać którą porzuciłem) być może nawet od 2012 lub mniej, gra Taern stała się dla mnie grą bardzo ważną mógłbym nawet ją nazwać grą dzieciństwa. Kocham styl i fabułę ale mam pewien problem. Na aktualnym koncie (MarcDi 36 lvl) utknąłem... By kontynuować historię powinienem expić do 40 lvl co .. jest bardzo trudne szczególnie dla klasy łuk ... Więc przychodzę z prośbą by dodać daną ilość exp aż do 40 lvl .. Ewentualnie 38 bo dostaję 2 questy... Byłoby mi bardzo smutno gdybym po prostu opuścił fabułę.. Nie chcę również oglądać filmików bo ... To moja fabuła i moja postać, moje wybory i walki. Jeśli jest taka możliwość mógłbym nawet zapłacić...
~Dziękuje i Pozdrawiam Marcel Idczak
PS: (Proszę o litość)


30 Paź 2017, o 14:39
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Prośba związana z EXP i LVL
Przepraszam, ale to poważna prośba? Chcesz, żeby dopisano Ci doświadczenie żebyś wbił 4 poziomy od razu i jeszcze za to zapłacić? Nie sądzę, że coś takiego może mieć miejsce, wszyscy gracze jakoś dają radę expić, a na prawdę od 36 do 40 poziomu to wystarczy jeden dzień intensywnej gry. Tym bardziej jak zauważasz na 38 poziomie masz kolejne zadania, a przecież nie samymi zadaniami się poziomy zdobywa, to tylko dodatkowy element gry.

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


30 Paź 2017, o 15:08
Profil WWW
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2013, o 22:14
Posty: 103
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 167 razy
Nick w grze: CassidyM
Serwer: Tolnor
Post Re: Prośba związana z EXP i LVL
Kurczę, tak w sumie to strasznie ciężko bije się 2 lempo w drodze pod wodospad... Również prosiłabym o dopisanie mi tych 3 lvli, bo to w końcu moja postać i powinnam móc sama zdecydować w jaki sposób chcę dostać się w dane miejsce.
Ewentualnie prosiłabym o dopisanie brakujących lvli na sheedzie z Ostloru. Chciałabym już mieć ten chociażby 110, żeby móc zaznajomić się z największymi koksami tego serwera i zdobyć tam sławę i powszechne uznanie, na które niewątpliwie zasługuję. A na takim low lvlu to czuję się ignorowana, nawet na lodowego nie chcą mnie zabierać, co powoduje mój dyskomfort psychiczny i sprawia, że zamykam się w sobie. A to przecież moja postać i powinnam móc sama decydować na jakie wyprawy i z kim chodzę. Ekipo, proszę, błagam, bardzo, bardzo, bardzo mi na tym zależy. :(

Co do Twojej prośby... Jakby Ci ktoś dodał expa, to prawdopodobnie pożegnałby się z funkcją. :D Jak nie chcesz pomijać elementów fabuły, tylko realizować ją w sposób ciągły, to po prostu najpierw wbij potrzebne lvle, a potem rób questy.

PS. Co nie zmienia faktu, że dalej chcę te lvle!

_________________
Życie jest to opowieść idioty,
pełna wrzasku i wściekłości,
nic nie znacząca.


31 Paź 2017, o 07:21
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Prośba związana z EXP i LVL
Wydaje mi się, że wystarczającą odpowiedzią będzie - nie ma takiej opcji. Podobnie absurdalnej prośby nie widziałem chyba nigdy na forum. Temat zamknę aby nie pojawiało się tu więcej hejtu w stronę autora. Jak ktoś z ekipy ma coś do dodania to proszę bardzo.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


31 Paź 2017, o 11:54
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron