Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Uwięziony robi coś dziwnego 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Paź 2016, o 16:22
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Bimberius
Serwer: Tolnor
Post Uwięziony robi coś dziwnego
Serwer: Larkas
Nazwa postaci: Bimberius
Czas: od zawsze chyba
Opis:
Witam,jestem być może jedynym użytkownikiem peta Uwięziony...ale mam mam nadzieje że pomożecie...to co robi zauważyłem już dawno ale jako że i tak miałem z niego zrezygnować dałem sobie spokój,teraz niestety musiałem do niego wrócić i problem dalej jest-co jakiś czas uwięziony stara się rzucić na siebie albo z członków drużyny jakiś czar,a w jego repertuarze jest tylko jeden grupowy bufek 'kamienna skóra'.podejrzewam że w wyniku jakiegoś błędu stara się rzucić strach w efekcie czar nie działa i jest efekt puszczenia bąka tylko.Bardzo proszę o pomoc gdyż wychodzi na to że będę się z nim szlajał jeszcze 10 leweli (85-95) a to dość długo. HELP!!!


9 Lis 2017, o 19:57
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Sie 2015, o 05:04
Posty: 31
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: GoodTank
Post Re: Uwięziony robi coś dziwnego
Nie ma żadnego błędu. Uwięziony próbuje wrzucić gruboskórność, która nie wchodzi i tyle.


9 Lis 2017, o 21:36
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Paź 2016, o 16:22
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Bimberius
Serwer: Tolnor
Post Re: Uwięziony robi coś dziwnego
z całą pewnością nie,gdy rzuca gruboskórność procent na czar pojawia sie przed nim a w tych przy[adkach o które mi chodzi przed kimś z drużyny,a jak wiadomo nie ma żądnych pojedyńczych bufków


10 Lis 2017, o 04:50
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Uwięziony robi coś dziwnego
Cześć,

Nie do końca rozumiałem opisaną sytuację, ale przejrzałem dokładnie strategie Uwięzionego i znalazłem 2 malutkie rzeczy, które mogły w pewnych okolicznościach powodować rzucania "dymku" zamiast buffa.

Z ataków/skilli/statystyk wszystko pozostaje bez zmian.

Minipopraweczka zostanie wgrana przy najbliższej okazji.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


11 Lis 2017, o 13:58

Podziękowali: Bimberius (12 Lis 2017, o 03:51)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Paź 2016, o 16:22
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Bimberius
Serwer: Tolnor
Post Re: Uwięziony robi coś dziwnego
dzięki :) chciałbym zasugerować tylko by podrasować go odrobinke...żeby był bardziej konkurencyjny do nietka...bo jeśli w tej chwili miałbym wybierać między nimi dwoma to wolałbym nieta...

Wydaje mi się, że na tym zgłoszenie błędu można zamknąć, Willy wyjaśnił kwestię jego poprawy - Szymdaro


12 Lis 2017, o 03:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 187 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron