Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Problem z płatnością (mTRANSFER) [mbank] 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 02:54
Posty: 233
Miejscowość: Częstochowa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Problem z płatnością (mTRANSFER) [mbank]
Hejka.
Dzisiaj spotkałem się z takim nietypowym właściwie problemem gdyż nigdy wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca. Próbując dorzucić sobie platynę w opcjach płatności wybrałem mTransfer z mBanku. Po wypełnieniu odpowiednich pól klikając w dokonaj płatności [tutaj powinno przekierować na stronę logowania do banku] wyskakuje mi takie coś jak na zdjęciu poniżej:

Image



I nie wiem co może być tego przyczyną. Czy problem leży po mojej stronie, stronie banku czy też jeszcze inaczej?
Taki problem pojawił się pierwszy raz i nie wiem jak go dokładnie rozwiązać. Może jakaś mała podpowiedź?

Jeżeli temat jest w złym dziale uprzejmie przepraszam i w miarę możliwości, które nie sprawiałyby utrudnień, proszę o przerzucenie tematu w odpowiedni dział.


12 Maj 2011, o 02:10
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Kwi 2011, o 02:59
Posty: 48
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z płatnością (mTRANSFER) [mbank]
Wyglada to na blad przy wprowadzaniu danych - prawdopodobnie zwykla literowka. Jezeli wplacales juz poprzednio kase w taki sposob to najpewniej tak wlasnie jest. Jezeli to pierwszy raz to mozliwe ze jednak strona banku szwankuje (malo prawdopodobne) ale o to trzeba juz pytac ludzi ktorzy robili przelewy w ten sam sposob korzystajac z uslug tego wlasnie banku. Ale dokladnie przesledz wprowadzone dane (numer konta odbiorcy przede wszystkim).

_________________
If I charge, follow me. If I retreat, kill me. If I die, revenge me.


12 Maj 2011, o 02:20
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 02:54
Posty: 233
Miejscowość: Częstochowa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Problem z płatnością (mTRANSFER) [mbank]
Asgharoth napisał(a):
Wyglada to na blad przy wprowadzaniu danych - prawdopodobnie zwykla literowka.



Mmm niemożliwe w tym wypadku :) Z tej przyczyny, że błędu nie mogłem nigdzie popełnić gdyż przy wybieraniu opcji płatności [tutaj mbank] zjeżdżasz suwakiem niżej wypełniasz pole 'Imię, Nazwisko, Adres Email' i wówczas klikasz na poniższy przycisk 'dokonaj płatności' w tym momencie powinno przerzucić mnie na stronę banku żebym mógł zalogować się na konto i potwierdzić transakcję. A tak bowiem nie jest. Zamiast przerzucić mnie na stronę logowania do banku wyskakuje to okienko z błędem wprowadzenia danych :cry:
Nie chce tutaj spamować zdjęciami co dokładnie robię [no chyba, że będzie trzeba to zdjęcia bym wrzucił] no ale nigdy wcześniej tak nie miałem. :oops: I to najbardziej mnie intryguje :( Cóż to jest? :roll:


12 Maj 2011, o 02:27
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Kwi 2011, o 02:59
Posty: 48
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z płatnością (mTRANSFER) [mbank]
Byc moze stronka ma problem z przekazaniem danych. Poprostu wez numer konta i manualnie wklep go po zalogowaniu na stronke banku razem z innymi danymi. Wtedy juz napewno zadziala. A co do samego przekierowania - to juz robota dla zawodowcow (tech-gm taernu) :P. Tylko Oni wiedza co w kodzie piszczy :D.

_________________
If I charge, follow me. If I retreat, kill me. If I die, revenge me.


12 Maj 2011, o 02:32
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 02:54
Posty: 233
Miejscowość: Częstochowa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Problem z płatnością (mTRANSFER) [mbank]
Nom dokładnie tak zrobiłem :P Zupełnie inna formę płatności wziąłem [przekaz/przelew] i wpisałem wszystko ręcznie:) Tylko wiesz.... jak robię mTransfer to platynę mam po paru sekundach na koncie i jest fajnie :)
A teraz muszę czekać nawet nie wiem ile aż zaksięgują kasę na koncie i dopiero wtedy dostanę :( Ale innej opcji na razie nie widzę niestety :/ mam tylko nadzieję, że Duma Taernu zainteresuję się tym tematem również :)


12 Maj 2011, o 02:45
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 02:54
Posty: 233
Miejscowość: Częstochowa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Problem z płatnością (mTRANSFER) [mbank]
Temat do zamknięcia gdyż problem rozwiązany.


12 Maj 2011, o 21:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 200 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron