Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Rebalans Podstawowych Petów 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2013, o 20:29
Posty: 46
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rebalans Podstawowych Petów
Skoro już ktoś odkopał ten temat, to podepnę się pod niego mimo, że nie chodzi mi o pety z 30 lvla.
Tu do Ekipy małe pytanie: Czy istnieje realna szansa, że pierwszoklatkowe pety tj. hiena, kobra i jaguar otrzymają jakieś drobne zmiany? Tzn, czy jest sens gdybać nad każdym z tych petów, opisać pomysł na zmianę AI i ewentualnie je przetestować?(taak, wiem że już je kiedyś otrzymały, ale to było 3 lata temu) Czy uważacie jednak, że są w miarę grywalne i nie należą im się zmiany.
Pety te mogą mieć spory potencjał, ale niestety nie w obecnej formie. Widać to wszystko na serwerach i w statystykach, ilu graczy decyduje się na ich zakup. Osobiście próbowałam zapchać 3 slot w mojej watasze druida najpierw małpą, a obecnie hieną (wbijając im lvle, ubierając i ulepszając eq) i na tle konkurencyjnych petów wyglądają szczerze mówiąc żałośnie.

Kiedy wyexpiony plox dorówuje lub nawet przewyższa równemu sobie lvl twiga, taka hiena nie umywa się do tłuka zarówno pod względem debuffów jak i dmg. Nie ma również sensu porównywania jej do aquatona, który po ostatnich zmianach jest chyba jednym z najbardziej przegiętych petów (nie wspominając już o jego użyteczności w PvP). U swojej hieny nienawidzę taktyki ze strachem i rykiem, wolałabym już żeby przywrócono jej w miejsce okrzyku stary trans.

Jaguar w porównaniu do wyexpionego ogara czy aquaery również wypada blado. Nie pomaga nawet możliwość wrzucania wtapiania na właściciela, według mnie ten pet mógłby cechować się czymś więcej, co zachęciłoby do jego kupna.

Kobra? Za bardzo przekombinowany, a co za tym idzie - nijaki jest ten pet. Nie wiem czy jest ktokolwiek, kto zdecydował się na expienie jej jako jedynego peta, jedynie jako uzupełnienie watahy widziałabym ją u druidów czy rycerzy (a i tak na to miejsce lepszym wyborem będzie dołożenie środków i zakup ploxa). Żaden z niej debufer, nie oferuje nic poza otępieniem i zatruciem, a i co do ukłucia lalki lepiej się tu prezentuje kruk.

_________________
Druid 140 lvl
Rycerz 123 lvl
Tolnor (Duneb)


22 Lis 2017, o 17:57
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Wrz 2017, o 17:49
Posty: 5
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Chimu
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Rebalans Podstawowych Petów
Wszystkie pety powinny zostać zbalansowane ( wiadomo że każdy pet ma inną funkcje) hiena skorpion to obecnie jedne z najgorszych petow głownym problemem jest ton ktory je wypiera ilością debuffow oraz skora i tarcza ktore to zapewniaja przezywalnosc

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka


22 Lis 2017, o 18:35
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rebalans Podstawowych Petów
Najgorszym problemem z balansem petów jest mała ilość umiejek które się powtarzają no i niektóre pety są gorsze a niektóre lepsze


22 Lis 2017, o 22:55
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 13:05
Posty: 26
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rebalans Podstawowych Petów
Odnośnie uwag Ady - faktycznie kobra jest tak mało spotykanym petem, że nawet nie jestem sobie w stanie przypomnieć kiedy ją ostatnio u kogokolwiek widziałem.

A tak jeszcze sobie popatrzyłem na pety podstawowe - wcześniej jakoś tego nie zauważyłem, a dopiero teraz widzę że kruk bije tylko na 1 strefę. No to moim zdaniem jednak jest wada. Nie wiem jak on się spisuje, ale w mojej opinii powinien podobnie jak reszta podstawowych, atakować na 2 strefy - jakieś plucie jak u motyla czy coś w tą stronę. Wtedy faktycznie by mnie zainteresował jako uzupełnienie watahy, bo obecnie nie widzę do czego mógłby mi się na druidzie przydać. Ja biję urokami i w zwarciu, ton w zwarciu, era w zwarciu i dystansie (no i ten ryk, który u mnie wrzucają aż 3 pety)... Aż się prosi żeby dać temu petu jakikolwiek dystans, chociaż marzy się wodne podpalenie :-D
Natomiast faktycznie plujka byłaby super - tu dodam, że nie UC, gdyż to by go dosyć mocno wysunęło na prowadzenie względem pozostałych 2ch podstawowych.


28 Lis 2017, o 12:31
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rebalans Podstawowych Petów
Wara mi od kruka, nie osłabiaj najlepszego peta na 30 lvl. I do tego najbardziej uniwersalnego, tylko vd i dr się nie sprzyda.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


28 Lis 2017, o 14:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 392 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron