Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Znajdowanie bugów-nagrody 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajdowanie bugów-nagrody
@kolega112999

Jeean jest wybitna specjalistka od zgłaszania wszelkich bugów.

Uszanuj i przyznaj racje :)

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


1 Gru 2017, o 23:37
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 5 Maj 2016, o 21:55
Posty: 91
Podziękowano: 648 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: bomburek
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajdowanie bugów-nagrody
Racja, racją, ale pogadać, wymienić zdania można, prawda?


1 Gru 2017, o 23:39
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajdowanie bugów-nagrody
Patrzyłem na aktywność Batmana i za co dostał bana, teraz na pewno te jego ostatnie posty są już pousuwane. Nie przypominam sobie osoby która bardziej by na wyrzucenie z gry zasłużyła, a przewijało się tu wiele perełek. Dorabianie jakichś szlachetnych ideologii do jego działań jest nie na miejscu, pokazywał się tu jako najgorszej kategorii troll, a pewien jestem że prezentując genialne sposoby na łamanie regulaminu odpowiedzialny jest za bany również wśród swoich widzów.
Twój słynny bug rzeczywiście może lepiej nie powinien być zgłaszany, mówisz o nim czasem jakby stanowił zagrożenie dla pokoju światowego. No ale gdybyś któregoś dnia się jednak zdecydowała uwolnić od tego ciężaru to zresetuj router albo pójdź do biblioteki i zgłoś błąd na supporcie incognito. Może agenci ekipy cię nie namierzą, ale to twoje ryzyko.

_________________
Spoiler:


1 Gru 2017, o 23:46
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2015, o 21:41
Posty: 331
Podziękowano: 91 razy
Otrzymanych podziękowań: 621 razy
Nick w grze: Dantalion
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajdowanie bugów-nagrody
Nagradzanie za znajdowanie błędów miało miejsce i będzie zapewne funkcjonowało nadal. Jednak zasada jest taka, że wszystko zależy od "wagi błędu" (zarówno samo uzyskanie nagrody, jak i jej wysokość - nie ma tu standardowej wartości). Podobnie jak z karami: za "ty noobie" nie ma kary, mimo że nikt wspomnianym noobem być nazywany nie chce. Natomiast po użyciu ostrzejszych słów / określeń kara już by się należała. Wydaje mi się to logiczne i nie ma co się nad tym rozwodzić.

Oczywiście należy to zgłosić we właściwy sposób. Bo nie możemy przyjmować, że każdy filmik czy info ogłaszane gdzie się da ma być zgłoszeniem błędu. Są od tego właściwe miejsca (zapraszam np. na support czy PW forum Inżynierów).

Autorowi tematu myślę jasno odpowiedziałem. Resztę proszę o trzymanie się tematu, bo nie jest to temat o Batmanie, o karach stosowanych wobec innych graczy czy sposobach zgłaszania błędów, a o sam system nagradzania. Nie mam zamiaru wdawać się w kolejne, powielane multum razy dyskusje nt. Batmana czy innych. Stanowisko Ekipy było przedstawione, zatem trzymajmy proszę jakąś konstruktywną, merytoryczną dyskusję, skoro autor wyszedł z propozycją.


1 Gru 2017, o 23:55
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 5 Maj 2016, o 21:55
Posty: 91
Podziękowano: 648 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: bomburek
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajdowanie bugów-nagrody
A tak z ciekawości spytam, skoro członek ekipy się wypowiedział.
Jakie nagrody były, za napisanie o bugach?


2 Gru 2017, o 00:40
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2015, o 11:55
Posty: 137
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajdowanie bugów-nagrody
Nicolay napisał(a):
Patrzyłem na aktywność Batmana i za co dostał bana, teraz na pewno te jego ostatnie posty są już pousuwane. Nie przypominam sobie osoby która bardziej by na wyrzucenie z gry zasłużyła, a przewijało się tu wiele perełek. Dorabianie jakichś szlachetnych ideologii do jego działań jest nie na miejscu, pokazywał się tu jako najgorszej kategorii troll, a pewien jestem że prezentując genialne sposoby na łamanie regulaminu odpowiedzialny jest za bany również wśród swoich widzów.
Twój słynny bug rzeczywiście może lepiej nie powinien być zgłaszany, mówisz o nim czasem jakby stanowił zagrożenie dla pokoju światowego. No ale gdybyś któregoś dnia się jednak zdecydowała uwolnić od tego ciężaru to zresetuj router albo pójdź do biblioteki i zgłoś błąd na supporcie incognito. Może agenci ekipy cię nie namierzą, ale to twoje ryzyko.


Przepraszam za szczerość, ale wkurza mnie nadużywanie słowa troll. Przez to sam stajesz się trollem, ponieważ wszystko co nie jest po Twojej myśli uznajesz za trolling.
Rozumiem że starasz się być grzecznym chłopcem i osądzać "kryminalistę", który miał trochę więcej talentu w odkrywaniu błędów i łamaniu zabezpieczeń, niż my wszyscy. Ja jednak nie jestem grzeczną dziewczynką i uwierz mi, są jeszcze gorsi artyści, i tacy nie mają nawet zamiaru pisać na forum z takimi błaznami jak my.

Co do zgłaszania błędów i ich nagród. System zaczyna kuleć, bo ekipa zniszczyła wielu starych graczy którzy byli po ich stronie i znali się na rzeczy ( wielu z nich znam ). Zamiast trzymać ich stronę, niszczono ich za pomocą nieudolnego regulaminu i jeszcze bardziej nieudolnych (niektórych) typów z administracji. Za miast robić sobie przyjaciół, to robili wrogów. Straszyli sądami, banowali konta mające po kilkadziesiąt tysięcy niewykorzystanej platyny za którą gracze zapłacili. Naturalnie wszystko zgodnie z umową, którą zaznaczyli przy rejestracji w grze.

Teraz wpada nowe pokolenie Chipsów i Smsów i będą pokazywać Wam bugi w TBR.
Powodzenia i dobranoc.

_________________
,,Jesteśmy zbudowani z odpadów atomowych, utworzonych w procesie śmierci gwiazd."
National Geographic - ,,Podróż na kraniec wszechświata"


Ostatnio edytowany przez Jeean, 2 Gru 2017, o 00:50, edytowano w sumie 1 raz



2 Gru 2017, o 00:45
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajdowanie bugów-nagrody
Pomysł dobry, ale znając ekipę to to nagradzanie musiałoby wyglądać ciekawie.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


2 Gru 2017, o 00:49
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajdowanie bugów-nagrody
kolega112999 napisał(a):
A tak z ciekawości spytam, skoro członek ekipy się wypowiedział.
Jakie nagrody były, za napisanie o bugach?


Między innymi te, które możesz znaleźć w dziale zgłoszeń błędów, linki w spoilerze. Wydaje mi się, że przeważnie była to platyna, nie wiem czy były jakieś inne wyróżnienia, np: unikatowe skiny.



@up - ciekawie, to znaczy jak? Platyną, skinami, może jeszcze jakieś inne propozycje?

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


2 Gru 2017, o 00:49
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2015, o 21:41
Posty: 331
Podziękowano: 91 razy
Otrzymanych podziękowań: 621 razy
Nick w grze: Dantalion
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajdowanie bugów-nagrody
kolega112999 napisał(a):
A tak z ciekawości spytam, skoro członek ekipy się wypowiedział.
Jakie nagrody były, za napisanie o bugach?


Zazwyczaj była to nagroda, a bardziej podziękowanie (przynajmniej ja to tak traktuję), w formie platyny. Oczywiście co do ilości czy samej nagrody tak jak napisałem wcześniej.

Rzecz jasna mając też na względzie powielanie tych samych zgłoszeń (dotyczących tego samego błędu).


2 Gru 2017, o 01:10
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 5 Maj 2016, o 21:55
Posty: 91
Podziękowano: 648 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: bomburek
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajdowanie bugów-nagrody
Dzięki za informacje.

Poza tym oprócz skinów czy platki, to można by w formie podziękowania dać m.in.:
Dziele
Premke
Unikatowego peta - borsuk oraz nazgulica podajże są tymi petami.
Dodatkowy exp? :3 Nie tylko dla postaci głównej, także i dla alta oraz petów
All składniki na obroże czy auqapeta
Pomnik xd :p (Zawsze to jakijś pomysł)
Mięsko
Klucze, mapki i te inne rzeczy potrzebne na boski :p
Potki też można dać
Klucze platynowe, zwoje tp itp

Zapewne coś się powtórzyło i czegoś brakuje, ale i tak jest kilka pomysłów jak nagradzać graczy :D


2 Gru 2017, o 01:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 379 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron