Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Stare instacje+ 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sty 2016, o 23:31
Posty: 9
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Nokium
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stare instacje+
desacred napisał(a):
Nie gniewamy się. Rozumiem, że w ramach protestu nie będziesz chodził na te instancje, ani zakładał z nich rarów? Podłoże fabularne jak najbardziej jest - był ewent z tej okazji. Będzie coś jeszcze.

Nie mówię o tym że boss nie ma zaplecza fabularnego, tylko o tym że zostały stworzone 2 insty, na wzór tego co pisałem. Obie są leniwe identyczne, oprócz tego że w jednej mobki są mocniejsze. Poza tym nie widzę w tym zaplecza, sam jak i jestem pewien większość graczy, nie wiem kim jest Draugul, ani Ivravul. Nie rozumiem również czemu jeden jest mocniejszy od drugiego mimo że z wyglądu są identyczni.

EDIT: Ostatnie zdanie to już bardziej żart, dygresja, niż cokolwiek więcej.


Ostatnio edytowany przez nokium, 20 Gru 2017, o 23:48, edytowano w sumie 1 raz



20 Gru 2017, o 22:32
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stare instacje+
nokium napisał(a):
Nie rozumiem również czemu jeden jest mocniejszy od drugiego mimo że z wyglądu są identyczni.


skoro tego nie rozumiesz to nie wiem czy starczy nam czasu wyjasniac :lol: :lol:

W temacie ze spekulacjami na temat bossa moim typem byla insta dla graczy 90+ na ktorej da sie expic solo. Mysle ze duzo sie nie pomylilem. W kazdym razie gram od 2011 i moj typ wynikal z tego ze po prostu mi czegos takiego brakowalo w taernie.

Czasem wystarczy spojrzec dalej niz czubek swojego nosa


20 Gru 2017, o 23:11
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014, o 19:56
Posty: 176
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: XionzeDrut
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stare instacje+
seba11pl napisał(a):
skoro tego nie rozumiesz to nie wiem czy starczy nam czasu wyjasniac

To opowiedz w skrócie fabułę, chętnie poczytamy kim są dla siebie Draugul i Ivravul :)
Wszakże pytanie właśnie fabuły dotyczyło :)

_________________
Smok w dalszym ciągu siedział na pagórku, wesoło machając ogonem.
~A. Sapkowski.

Zabijcie gorgunów! Zabijcie orków! Niczym innym nie ucieszycie Dzikich
Ludzi —odparł Ghan-buri-Ghan. —Rozpędźcie złą pogodę i ciemności jasnymi mieczami!
~J.R.R. Tolkien


20 Gru 2017, o 23:59
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stare instacje+
Draugul jest to dawny bożek czczony przez orki, które dzisiaj spotkać możemy na wąwozie, lub w lesie orków, oraz zimową hordę która mieszka w górach do których żaden bohater się nie zapuszcza. Dlatego właśnie Draugul pojawił się w okolicach Garnizonu które są otoczone przez tę rasę z kilku stron. Ich wiara i modły wywołały go z otchłani zapomnienia i zmaterializowały go wraz z labiryntem w którym mieszka ze swoimi sługami. Ivravul natomiast jest jego odbiciem lub odłamem wiary, jest dużo młodszy od swojego poprzednika, ale odzwierciedla tylko niektóre jego cechy i moce, jednak jest przez to słabszy ponieważ wiara orków zmalała, nie wszystkie kulty i tradycje przetrwały, są na pół prawdziwe, dlatego i on sam jest osłabiony, ale na tyle silny by trwać jako byt. Przekazy słowne zaginęły, przekazy pisemne miały różne tłumaczenia i zostały przekształcone, jednak wyobrażenia o tych stworach jakimś cudem przetrwały, dlatego oba byty są niemal identyczne.

Macie skrót fabuły, który może sobie każdy wymyślić :D rozwinąć też mogę ;)


21 Gru 2017, o 00:14
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2014, o 21:24
Posty: 95
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 243 razy
Nick w grze: Vanessa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stare instacje+
Tylko, że takie pytania można zadawać apropo większości starych bossów... kim jest Geo? Skąd się wziął? Ooo, albo smok... i Valdarog też... albo skąd Ci bossie nazywani "loskami".
Na moje to Geo to po prostu żywiołak, który tam żyje... Szkielet smoka to ożywiony smok... Valdarog... lodowa kraina to i lodowy smok, chociaż po pieczęciach można uznać, że Valdarog to coś więcej jak smok... być może jest to smok umiejący mówić i mający wielką wiedzę, dlatego został zapieczętowany ze względu na zagrożenie... no bo kim jest Alkazaar? Być może był magiem, który wybudował tajemną komnatę i zapieczętował w niej Valdaroga?
Ci z losków to pewnie dzieło pamiętnych czasów... Vough i towarzysze to prehistoryczne stwory, które jakoś przeżyły... Nid i węże podobnie, natomiast wikingowie to nic innego jak ożywieni dawni wojownicy, którzy niegdyś rozbili się na tym obszarze, kiedy być może lodu tam jeszcze nie było.
No a kim jest Draugul i Ivravul? Jak na moje to po prostu wodzowie widmowych orków.
I tyle. Tak mi mówi moja wyobraźnia.
Nie każdy boss musi mieć wielką historię, ale dla ciekawskich - być może kiedyś w wersji 3D pojawi się biblioteka, w której będziemy mogli czytać różne książki mówiące więcej o świecie taerna jak i o istotach go zamieszkujących.

_________________
Tikki! Kropkuj! Taaaaaaak!
Niesamowita Biedronkaaaaa!


21 Gru 2017, o 00:16
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sty 2016, o 23:31
Posty: 9
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Nokium
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stare instacje+
Nie chodzi mi o ich historie, bo szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to. Chodzi mi o to że ekipa pisze że robienie tego samego bossa, tylko mocniejszego jest brakiem szacunku dla graczy, po czym kilka miesięcy później robią dokładnie to samo, bez podstawy fabularnej która jest dla nich tak ważna.


21 Gru 2017, o 00:50
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stare instacje+
nokium napisał(a):
Nie chodzi mi o ich historie, bo szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to. Chodzi mi o to że ekipa pisze że robienie tego samego bossa, tylko mocniejszego jest brakiem szacunku dla graczy, po czym kilka miesięcy później robią dokładnie to samo, bez podstawy fabularnej która jest dla nich tak ważna.
Dobrze cytować to co się chce a nie odnosić się do całości wypowiedzi...

Knoxi napisał(a):
W przypadku puszki i Admirała dwa poziomy instancji są uzasadnione fabularnie.

Tworzenie takich sztucznych instancji w każdym możliwym miejscu jest drogą na łatwiznę, której nie chcemy obierać.
Jeżeli znowu będzie wprowadzana tego typu instancja, to tylko w miejscu gdzie takie rozdzielenie będzie uzasadnione.
Jeśli dla Ciebie nie jest uzasadnione. Przykro mi.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


21 Gru 2017, o 01:59
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2015, o 21:22
Posty: 113
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 163 razy
Otrzymanych podziękowań: 116 razy
Nick w grze: NashVille
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stare instacje+
Wystarczy dodać Draugulowi jakiś płaszcz lub pelerynę i od razu będzie wyglądał na mocniejszego niż Ivravul.

A jaki to ma związek z tematem? Nie rozumiem zupełnie. Draugul jest znacznie mocniejszy niż Ivravul, co do tego mają rary? Też nie widzę żadnego związku. Proszę o trzymanie się głównego wątku tematu - Szymdaro

Piszę że będzie wyglądał. Nie chodzi mi o rar tylko pelerynę jako skin na bossie... Duch Zimna też ma pelerynę na wyglądzie a nie da się jej w żaden sposób zdjąć. To była aluzja do postu nokiuma z początku strony. Trochę czytania ze zrozumieniem, a temat zszedł na taki tor stronę temu. Coraz bardziej mnie dziwią te ostrzeżenia.

_________________
Druid 140 poziom [on/off]
Sheed 53 poziom [on/off]
Serwer: Larkas
Gildia: TITANIUM
16.07.2018 - Washi
Pierwsza Morana ubita na 110 poziomie - 18.01.17 22:17 - ..., Madziox, Balitazaar, Jaackob, Sabazios.


28 Gru 2017, o 10:32
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2015, o 15:36
Posty: 2
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Kojott
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stare instacje+
Nie chcę zakładać nowego tematu, a bym powiedział że dosyć związany on będzie z Draugulem. Wczoraj robiłem po raz 13 instę Draugula, ale pierwszy raz natknąłem się na przeciwnika "Widmowy Heros" za którego dostałem psycho [bodajże około 30 psycho expa]. Pytanie brzmi "Czy z tego coś dropi?" i "Czy trafia się taki przeciwnik na każdej inście". Jeżeli nie pasuje tu ten post, a nadaje sięna oddzielny temat to proszę o przeniesienie. Liczę na info od innych, czy spotkali się z takim przeciwnikiem i czy coś dropło?
Pozdrawiam, Kojott.

Heros może wystąpić w dwóch odmianach, respi losowo, zawsze daje 30 psychoexpa i ma szansę na drop imperiałów, esencji, wf i chyba jeszcze inhiitorów. Szymdaro


29 Gru 2017, o 17:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 383 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron