Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 glify bakalarskie 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2015, o 09:21
Posty: 23
Miejscowość: Łęczna
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Flipperr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post glify bakalarskie
Od wprowadzenia tych glifów,jedyne zastosowanie maja na Draugulu, gdzie możemy teoretycznie "ułatwić" sobie wyprawę. I tu pojawia się pytanie: czy nie można wprowadzić jakiegoś dodatkowego źródla zużywania tych glifów? Rynek jest przeładowany tego rodzaju glifami, z racji braku miejsc gdzie je sie zużywa. Idac dziennie 1-2 morany i 1-2 admirały mamy spora szanse ze owy glif do nas wraca, nawet gdy wydamy go na wspomnianego Draugula. Stąd pomysł by wykorzystać glify do ładowania sprzętu, ulepszania, robienia części na selke, ew aby np 2 glify można było wymienić dodatkowo na obrecz lub wiekszosć ilość glifów na raki. Wtedy cena glifów może nie wzrosła, ale na pewno zwiekszyło by to zainteresowanie graczy tymi przedmiotami.

_________________
Flipperr sh136 ON/OFF
Aanniitteek mo77 ON/OFF
MiniBrother dr43 ON/OFF

Kumpel wszystkich Kumpli

Gildia: AlternatiiVe

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez ba­rana."


21 Sty 2018, o 13:50
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: glify bakalarskie
Moje spostrzeżenia co do glifów:
1. Wykorzystywanie glifa na exp na postać OK, pod warunkiem, że:
a) nie pada się na grupkach (więc tylko profki dr/duży ryc)
b) nie ma się 140 lvla.
W innych przypadkach używanie tego glifu mija się z celem.
2. Exp dla peta - tutaj zastosowanie jest ok, ale z racji tego, że na większości grup ryzyko zgonu peta jest bardzo wysokie, większość znanych mi osób wybija tylko te grupki, które są tego wymagane z racji blokowania przejścia/zdobycia elementu.
3. Exp na psycho - to co wg mnie jest najbardziej niedopracowane. Bijąc grupki na instancji Draugula mało kto może sobie pozwolić na rozebranie się i bicie tylko z 1-2 naładowanymi psychorarami, więc z uwagi na to expienie z użyciem glifu jest nieefektywne.

Zmiana, o której myślałem polegałaby na tym, że po użyciu glifu, z grupek lecą przedmioty na kształt Cząstek Mocy z eventu Vorlingów, które możemy potem wymienić na psychoexp. Rozwiązanie proste i stosowane już w ww evencie, wydaje mi się, że zwiększy znacznie atrakcyjność glifów i podniesie ich cenę.

Odnosząc się stricte do tematu - uważam, że znalezienie dodatkowego zastosowania dla glifów też będzie OK.
Inspirując się tym tematem: /viewtopic.php?f=121&t=52471 i ogólnym problemem braku esek na serwerach proponuję, aby dzięki glifowi można było naładować 1 przedmiot z ekwipunku do poziomu 80% (zamiast esek), lub z inhibitorem do 100%.
Wtedy cena takiego glifu będzie oscylować w granicy około 400-500k i wydaje mi się, że to byłoby odpowiednie do trudności zdobycia tego przedmiotu.

_________________
Barb 140, Tolnor.


22 Sty 2018, o 16:59

Podziękowali: 6 Budda (22 Sty 2018, o 18:07), desacred (22 Sty 2018, o 21:05), Eure1 (22 Sty 2018, o 21:08), Glasnix (29 Sty 2018, o 19:21), ladymrau (23 Sty 2018, o 10:35), Volakis (22 Sty 2018, o 22:17)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: glify bakalarskie
Cytuj:
Zmiana, o której myślałem polegałaby na tym, że po użyciu glifu, z grupek lecą przedmioty na kształt Cząstek Mocy z eventu Vorlingów, które możemy potem wymienić na psychoexp. Rozwiązanie proste i stosowane już w ww evencie, wydaje mi się, że zwiększy znacznie atrakcyjność glifów i podniesie ich cenę.



_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


22 Sty 2018, o 21:05
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: glify bakalarskie
Pomysł z cząstkami za exp bardzo dobry.
Rozumiem że exp na tej instancji został zmieniony - ok... możliwe że było za dużo.
Za co nie rozumiem na co komu brać na exp własnej postaci. Średnio bez glifu dostaje 25-30k za grupkę pojedynczą zaś z glifem 35-40k. Na moje jest to naprawdę nic nie znaczące niemal że stracenie glifu za 10k expa więcej. Myślę że tu też coś powinno zostać zmienione bo nawet przy obecnej cenie glifu jest to nie opłacalne.

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


24 Sty 2018, o 23:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 344 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron