Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Ucieczki Losowe 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 01:29
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Ucieczki Losowe
Witam po wczorajszych zmiach myslalem troche nad tymi ucieczkami i doszedlem do wnoisku ze to naprawde dobry pomysl, lecz nie bylo brane pod uwage mianowicie atakowani gracze w zamku czy w innych miejscach nie majasz szans na bezpieczna ucieczke, poniewaz po uciecze atakowana osoba zostaje w tym samym miejscu i zostanie powtornie zatakowana. Pytanie moje czy to bedzie mozna jakos zmienic po to by w czasie ataku bespiecznie uciec.Czekam na wasze opinie


12 Maj 2011, o 21:38
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2011, o 21:54
Posty: 93
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Ucieczki Losowe
Powtórnie zaatakowana? Masz na myśli siebie i swoje reaktywowane pt? ^^
Zmiana ta została wprowadzona po to, by oszczędzić nerwy graczy. Gdy uciekamy z walki, to nie po to by nas "wyrzuciło" w losowych kordach danej lokacji narażając na poważne ryzyko wpadnięcia na nową, zbyt silną jak dla nas grp. Nie chciałabym zmiany w tej kwestii, bo nie po to gracze tyle się naprosili i naczekali, by teraz to cofać.

_________________
Być neutralnym w walce dobra ze złem, to opowiadać się po stronie zła
Andrzej Sapkowski, Lux Perpetua


12 Maj 2011, o 22:28
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 01:29
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Ucieczki Losowe
tak jak napisalem wczesnije mi tez ten pomysl sie podoba lecz chodzi tylko o walki i powtorne atakowanie


12 Maj 2011, o 22:36
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 06:55
Posty: 438
Miejscowość: Bdg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Ucieczki Losowe
j.w zmiana jest na +.
Dziś przypadkowo, musiałem testować w jaskini do modlichy :) , jeśli idziesz i mob zaatakuje, po ucieczce można odejść spokojnie, (a tego się obawiałem, czy będzie działać). Ucieczka jest dobrze zrobiona, nie wywaliło mnie gdzieś daleko i team mógł spokojnie po mnie wrócić. Tak samo jak uciekniesz na poty, nie ma problemu z powrotem, nie trafisz sam na grupkę.

A pvp to rozrywka, nawet lepiej jak mi daleko delikwent nie ucieknie :)

Kombajn widzę, że znalazłeś przecinek na klawiaturze, może ich trochę mało, ale pojawiają się:D
jeszcze nad błędami , stylistyką i znakami nowej linii popracuj ... a będzie się całkiem dobrze czytało twoje wypociny.

_________________
S2
ןןoɹ puɐ ʞɔoɹ

Nasze społeczeństwo samo się ogłupia!

1 vs 1 - do 74 - 2 miejsce
2 vs 2 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - do 50 lvl - 1 miejsce
3 vs 3 - 3 miejsce, we dwóch :D


Brotherhood Of Death


12 Maj 2011, o 22:37
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2010, o 23:14
Posty: 173
Miejscowość: Kabaty
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Ucieczki Losowe
Ta zmiana mi sie niestety nie podoba, moze ze wzgledu na fakt ze sam latalem na 20 lvlu pod kemenak i jedyna opcja bylo przechodzenie przez wilki na ucieczke :P
To samo sytuacja przykladowo bede w jaskiniach robaczkow, bede na etapie gdzie nie ma wyjscia na powierzchnie i wbije do insty (przykladowo padly 2 osoby z teamu) zostalo nas 3 i nie damy rady modliszce nie ma calkowitych szans, jestesmy rowniez bez szans na ucieczke z insty, jedyne co nam zostaje to zabicie sie w celu wydostania na zewnatrz
Generalnie jak sie ucieka to sie nie mysli gdzie tylko liczy sie cel uciec :P

_________________
Lex retro non agit, chyba ze w taernie :)


12 Maj 2011, o 22:43
Profil WWW
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 12 Lut 2011, o 20:23
Posty: 362
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Post Re: Ucieczki Losowe
Skoro już wspominasz o modliszce to zauważ, że dzięki ucieczkom w ciągu dwóch tygodni na s1 rary z niej, które kosztowały po 10kk albo były dostępne tylko w drodze wymiany trudno jest teraz sprzedać. Na handlowym ogłasza się w tej chwili 6 osób, które mają na sell peleryny z modliszki po 3kk i nikt ich nie chce kupić bo każdy już ma.

Dzięki tym ucieczkom modliszkę bili vd z druidem we dwóch 10 razy dziennie...

_________________
,,Szczęście to mit - stworzyliśmy go sami.''


12 Maj 2011, o 22:49
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2011, o 12:43
Posty: 59
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Ucieczki Losowe
zmiana utrudniająca wg. mnie rozgrywkę co jest raczej plusem, trudniej uciec komuś w walce pvp, trudniej będzie łazić solo h lvlom na bosski (jak i modle w pt) i będzie to mniej opłacalne lot/czas w przypadku solo wypadów


13 Maj 2011, o 00:36
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Ucieczki Losowe
COMBAJN, wiem, że chodzi Ci o to, żeby móc dochodzić do modliszki ucieczkami. Cóż, faktycznie, pomysł był cwany, ale właśnie został wyłączony :) Może gdyby nie cwaniactwo, to ucieczka by została jak była ;)

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


13 Maj 2011, o 06:46
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 01:29
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Ucieczki Losowe
nie chodzi mi o modliszke Felixx bo jak napisałem wczesniej ze ta zmiana mi sie podba lecz jest delikatnie niedopracowana:)


13 Maj 2011, o 11:40
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010, o 15:08
Posty: 230
Miejscowość: Tomaszów M.
Podziękowano: 61 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Post Re: Ucieczki Losowe
podobnie było na wieży, wystarczyło tylko mieć dużo potów i można było przejść cała bez bicia mobów, teraz już się tak nie da, za to moby są słabsze więc nie zmieni to raczej dopływu rarów : )

_________________
"Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać..."

W grze od 30.07.2010 roku.


13 Maj 2011, o 18:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 180 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron