Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Nowy boss Lvl i Nuda 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Nowy boss Lvl i Nuda
Niedługo wejdzie nowy boss przez jakiś tam czas będzie coś nowego i na chwile skończy się ta nuda expienia na 140lvl. Trzeba będzie zdobyć nowe rarki z bossa i ...... znowu nuda nic się nie zmieni.

Aby się tak szybko nowy boss nie znudził a dalsza gra była ciekawsza proponuje:

1. Odblokowanie limitu lvl albo podwyższyć przynajmniej do 200lvl
2. Obniżenie progu na każdy lvl o 50%


14 Mar 2018, o 12:51
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy boss Lvl i Nuda
Jakbyś zmniejszył o 50% to by ten 200 lvl wbijało się jak 140... Ale w ogóle o czym się wypowiadasz doświadczyłeś tego? Co da zwiększenie poziomów jak brak nowej zawartości dla takiego przedziału. A nowy boss według twórców nie zostanie szybko ubity, więc raczej na nude nie będzie narzekania.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


14 Mar 2018, o 12:57
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy boss Lvl i Nuda
Miesiąc i będą wszystkie rarki z niego na handlowym na każdym serwie może poza hc i Duneb


14 Mar 2018, o 12:59
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy boss Lvl i Nuda
Bardzo proszę o korzystanie z opcji szukania, tematów o zwiększaniu poziomu jest mnóstwo i oficjalne stanowisko ekipy zostało przedstawione - nie jest to planowane. Kolejne zakładanie tematu o tym samym jest bezcelowe, to żaden pomysł, tylko zwykły spam.

Rozumiem, że masz już dawno 140 poziom, full eq, wyexpiłeś wszystko na 8 poziomy, poulepszałeś na 15, masz super watahę, gildię i się nudisz, mam rację? Wtedy mógłbyś coś pisać o nudzie.

Odnośnie bezsensowności jednoczesnego zwiększenia poziomu i obniżenia potrzebnego doświadczenia już Ci odpisano - to spowodowałoby jeszcze większe ułatwienie gry, nic innego, żadnego zabicia nudy. Im łatwiej - tym szybciej i nudniej moim zdaniem.

Nowy boss jeszcze nie wszedł do gry, ale Ty już wiesz, że rary z niego po miesiącu będą na handlu. Proponuję powściągliwość w ocenach, wejdzie, zabijesz go 1000 razy w miesiąc, ubierzesz się i zaczniesz sprzedawać rary, wtedy pogadamy o poziomie jego trudności i nudzie w grze.

Pozdrawiam

@down - to znajdź sobie inne cele, skoro po zrealizowaniu jednego nie masz ochoty grać dalej. To nie jest problem gry, że nie daje dalszych, ciekawych opcji, tylko Twój, że nie chcesz z nich korzystać, bo dla Ciebie są nieatrakcyjne.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


14 Mar 2018, o 14:44
Profil WWW
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy boss Lvl i Nuda
Cel grania w tą grę nie jest taki aby wszystko poulepszać na 8 i +15 ale aby zdobyć ten 140lvl. Po zdobyciu tej górnej granicy cel ten upada i nie chce się grać w grę.

Podaję przykład gry margonem która tak samo jak taern jest mmorpg a mimo tego nie trzeba żmudnego grindowania aby mieć w niej duży lvl wystarczą same q


14 Mar 2018, o 14:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy boss Lvl i Nuda
Co do pomysłu jestem na nie i zapamiętaj że słaby pomysł powtarzany tysiące razy nie stanie się lepszy :)

Lecz możnaby dodać nowe Q przecież jest tyle postaci z ciekawą historią która sama prosi się o rozwinięcie lub czekają na dobrą historie np. Haren lub ta cyganka Viola :*

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


14 Mar 2018, o 15:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Gru 2017, o 15:37
Posty: 31
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy boss Lvl i Nuda
Grendel napisał(a):
Cel grania w tą grę nie jest taki aby wszystko poulepszać na 8 i +15 ale aby zdobyć ten 140lvl. Po zdobyciu tej górnej granicy cel ten upada i nie chce się grać w grę.

Podaję przykład gry margonem która tak samo jak taern jest mmorpg a mimo tego nie trzeba żmudnego grindowania aby mieć w niej duży lvl wystarczą same q

Znów nawiązujesz do margonem. Idź graj w tą grę jak Ci się tak podoba...

_________________
Ferdynand Foch ( podczas obrad w Wersalu ) - To nie pokój tylko zawieszenie broni na 20 lat.
Nie pomylił się ani o rok.






Hej, Ty.
Kto ja?
Nie Twoja babcia. Jasne, że Ty.


14 Mar 2018, o 16:18
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Mar 2018, o 09:41
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Daynee
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy boss Lvl i Nuda
Bezi napisał(a):
Grendel napisał(a):
Idź graj w tą grę jak Ci się tak podoba...

Z takim podejściem nie dziwie się że liczby graczy malej niż rośnie :D


15 Mar 2018, o 10:26
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy boss Lvl i Nuda
Bardzo dobrze, naturalna selekcja. Twoje szczęście, że nie giniesz :twisted:
Zawsze jestem zdania, że ilość jest wrogiem jakości.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


15 Mar 2018, o 13:11

Podziękowali: AvadKevadra (15 Mar 2018, o 14:40)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy boss Lvl i Nuda
Patrząc przyszłościowo no ekipa sama robi pętla którą niedługo będą musieli rozwiazać. Wydaje mi się (możliwe że to tylko podejrzenie w mojej ocenie) że jak by nie było rary na hlvl powoli dobiegają obecnego swego kresu - większość postaci zaczyna je mieć, są dostępne od 110-120poziomu. No są to hlvl rary, biorąc pod uwagę nowego bossa z którego pewnie będzie komplet 8 rarów co oznaczać może że wypełnione zostaną luki w eq (typu zbroje). Jak by nie było wątpię by ekipa powiedzmy zrobiła rary te które są obecne i te co wyjdą lada moment na inne pokroju podobnego bądź tego samego lvl - tak więc no chcąc nie chcąc z czasem będą musieli zwiększyć tą bramkę. Wystarczy cierpliwie poczekać.

Co do expienia to przyznam szczerze że jest to naprawdę słabe? Słabe ponieważ ile można orać gorzo lub v2. Prawie nie ma gdzie expić po za tymi dwoma instancjami :C (120+). Nudne staję się to dlatego że by wbić powiedzmy ten 125-130 (niechce mi się teraz szukać dokłądnie ile to jest kk) brakuje Ci około 40kk, 40kk to jest jakieś 80 gorzołek lub więcej.... Mowa tutaj o jednym lvl co naprawdę na moje jest strasznie męczące i wydaje mi się mało ciekawe. No chyba że ktoś obserwuje jak mu się pixel w pixel pasek przestawia i go to raduje. Zawsze podziwiam tych co potrafią ciągle i ciągle expić na jednej instancji (typu gorzo, mowa tutaj ogólnikowo). Dla mnie to jest no prawdę mówiąc nudne... Jestem wstanie przemęczyć dzień, dwa typowo expiąc po czym jestem wykończony i afcze przez 3 dni w gildii. No jest to nudne, czasami nawet bardzo. Może nie obniżenie progu lvl (chodź to by było bardzo ciekawe i ułatwiające) a bardziej bym proponował zrobić nowe miejsca do expienia.
Też poniekąd uważam że trochę za długo idzie wbijanie lvl i po jakimś czasie już się niechce.

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


16 Mar 2018, o 06:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 410 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron