Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Sklep Graczy i nowy event 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Mar 2018, o 19:20
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: HiMordeczki
Odpowiedz z cytatem
Post Sklep Graczy i nowy event
1.Nie wiem czy pomysł takowego sklepu już był gdyż po słowach kluczowych można tematy z handlu wyłowić ale w większości gier multiplayer są sklepy graczy , w którcyh wystawiają oni swoje przedmioty , i robienie mapki na której każdy stawia swój sklep wydaje się beznadziejnym pomysłem ale już np. wrzucenie gotowego sklepu do gry gdzie gracz mógłby albo za jakąś opłatą wystawiać swoje przedmioty na dzień - 3 dni lub 1-2 przedmioty za darmo a do wystawienia każdego kolejnego przedmiotu potrzebna była by jakaś "premka handlowa" albo wykupienie za platyne dodatkowych miejsc na określony czas bądź za większa ilość platyny tak jak to jest w przypadku klatki w gildii na stałe .

Trzeba by oczywiście jeszcze pare aspektów sprecyzować ale rynek znacznie by się ustabilizował , gracze mogli by kupować w normalnych cenach i mniej więcej by je znali obecnie od gracza nie chcacego zarobić można kupić przykładowo orczą za 4-5kk a od agenta : XponuryX już za 10 kk i to jak ma słabą wytrzymałość :D
Zwiększenie w ten sposób konkurencyjności cen zlikwidowało by grupę handlarzy :D i filmiki na YT : " jak zarabiać na noobkach" . Dzięki z góry za opinie .



2.Co do eventu to akurat troszke śmieszkowa propozycja ale proponuje event unban :)

nie wiem jak jest na innych serwerach ale na ostlorze wybanowaliście jakieś 50% kont , nie napisze o graczach którzy skończyli przez to grę bo zaraz będzie krzyk i wg ale może jakby to było jakieś ogólne wydarzenie to ruszyło by się coś .
Wobecnej chwili powiedzmy że w godzinach szczytu 15-19 "nie ma problemu" ze znalezieniem slota , jednakże na beirn i w tej porze nie jest już na żadnym serwerze ciekawie o tyle w innych godzinach to wygląda sie także i na ostlorze slota jak na dunebie, wiem że nic sie nie stanie w tej kwestii jednakowosz " płakał" już Duneb i Larkas , dlaczego Ostlor miałby być gorszy :D


16 Kwi 2018, o 13:49
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sklep Graczy i nowy event
1. Wpisz targowisko.
2. Beznadziejny pomysł, kto by chcial mieć wydyktowane o ktorej godzinie moge grać?

_________________
Image
Image
Image
Image


16 Kwi 2018, o 14:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sklep Graczy i nowy event
1. Pomysł poruszany wiele razy tylko w trochę innej formię :P
2. Event dobry :D lepszy niż mój pomysł na event z zabijaniem uchodźców terrorystów i allaha w porcie w trentis xD

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


16 Kwi 2018, o 14:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 237 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron