Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Odkupienie aquapeta a moze i innych petow 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Odkupienie aquapeta a moze i innych petow
Dzisiaj doswiadczyłem błędu gry przez który straciłem 3 flaszki kazdego rodzaju (do odkupienia Tona) sprawa* juz jest na supporcie ale przechodze do sedna

Po padnieciu peta mamy opcje odkupienia u odpowiedniego handlarza, a jesli pet zyje a jest odeslaby ten przycisk zamienia sie na "Odbierz". Niby prosty system ale jest tu pewno ryzyko błędu przez który dzisiaj doświadczyłem małej ale jednak straty. Opcja "Odkup" to tak naprawdę "Odkup"+"Odbierz"

Chciałbym aby przycisk działał tylko jako "Odkup" , a "Odbierz" tylko jako odbierz. Cos takiego jest w przypadku petów gildyjnych gdzie uleczenie i odebranie peta sa od siebie niezależne. Takie cos uwolni nas od błęów gry, bedzie zgodne z opisem czynnosci i pozwoli normalnie odkupowac pety kiedy nie chcemy ich odbierac.

*
Spoiler:


28 Kwi 2018, o 00:14
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odkupienie aquapeta a moze i innych petow
Po prostu nie przemyśleli opcji, w której gracz chce "kupić/odkupić" peta, a punkty watahy na to nie pozwalają (przynajmniej tak to zemrozumiałem).

Opcja z oddzielnymi przyciskami jest dość komfortowym rozwiązaniem.

(Ciekawe jak wyglądają warunki w kodzie zakupu peta, a raczej w którym miejscu występuje pobranie opłaty - możliwe, że to właśnie tutaj tkwi problem).


28 Kwi 2018, o 09:07
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odkupienie aquapeta a moze i innych petow
Pomysł prosty szybki łatwy z realizacji, może nie zmieni to za bardzo mechaniki ale też dla wielu nie będzie super ewolucją.

Bardziej mi ten pomysł wygląda na uniknięcie bugów ale każdy pomysł zawsze ok :)

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


28 Kwi 2018, o 15:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 509 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron