Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 Komenda ./ekipa 
Autor Wiadomość
Inżynier

Rejestracja: 3 Mar 2017, o 22:47
Posty: 128
Podziękowano: 81 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Malibu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Komenda ./ekipa
Siemka !

Ostatnio dość często na czatach pojawia się spam mod/gm/admin pw ... Tak sobie ostatnio pomyślałem że fajnie byłoby aby komenda którą jest do dyspozycji przez graczy tj /ekipa, pokazywała nie tylko Gm/adminów danego serwera kiedy ostatnio byli czy też są aktualnie na grze a wszystkich członków ekipy zaczynając od moderatorów danego serwera kończąc na adminach/gm/inżynierach z innych serwerów którzy przykładowo są bądź byli aktywni na powiedzmy ~48h. Na pewno ułatwiło by to kontakt z ekipą.

Co myślicie o takim zastosowaniu tej komendy ? Przydałoby się ? Czy może jednak by to utrudniło pracę ekipie? Czekam na waszą opinie ;)

_________________
Malibu/Malibek- Tolnor
MaliHc- HC
Malibuostl- Ostlor



30 Kwi 2018, o 22:40
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Komenda ./ekipa
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=50268&hilit=komenda+ekipa

Chociażby w tym temacie znajdziesz wiele opinii na temat takiej komendy. Proszę korzystaj z wyszukiwarki, temat był poruszany wielokrotnie. Moim zdaniem niepotrzebne, wręcz utrudniające pracę.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


30 Kwi 2018, o 23:12
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Komenda ./ekipa
Temat wiele razy poruszany racja ekipa jest zapracowana ale jak ktoś jest cierpliwy lub ma poważną sprawę to wkońcu znajdzie moda/gma/admina :)

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


1 Maj 2018, o 08:31
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:17
Posty: 92
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 446 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: GiveLife
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Komenda ./ekipa
Hej!

Mój ulubiony temat :D Zawsze się w takim wypowiadam :mrgreen:

Jeśli o mnie chodzi - zbędne rozwiązanie. Choć leniuszkom ułatwiłoby życie :P
Z prostego względu mam do tego nieprzychylny stosunek - często zdarza się, że po prostu siedzę sam na czatach, a tu bęc kilka osób dostaje knebelki, pierwsze co by zrobili to /ekipa - tam widzą tego Giva i od razu do niego piszą, dajmy na to 3 osoby, za chwile następne 2 czy nawet 1, co samo w sobie nie jest problemem, ale jak już piszą, to nie po to, by pochwalić mnie za spostrzegawczość, tylko oczekują zdjęcia kary, bo przecież są niewinni!

Takie przykłady można mnożyć i mnożyć, a przecież jeśli ktoś chce ,,dorwać'' tego Moda, to może sobie wyszukać wykaz na forum. Inna sprawa, że jeśli ktoś szuka zielonego, a akurat jestem, to zawsze odpowiem, więc z tym problemu chyba nie ma @Mali :D

_________________
Do zobaczenia... kiedyś ;)


1 Maj 2018, o 12:45
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Komenda ./ekipa
GiveLife napisał(a):
Hej!

Mój ulubiony temat :D Zawsze się w takim wypowiadam :mrgreen:

Jeśli o mnie chodzi - zbędne rozwiązanie. Choć leniuszkom ułatwiłoby życie :P
Z prostego względu mam do tego nieprzychylny stosunek - często zdarza się, że po prostu siedzę sam na czatach, a tu bęc kilka osób dostaje knebelki, pierwsze co by zrobili to /ekipa - tam widzą tego Giva i od razu do niego piszą, dajmy na to 3 osoby, za chwile następne 2 czy nawet 1, co samo w sobie nie jest problemem, ale jak już piszą, to nie po to, by pochwalić mnie za spostrzegawczość, tylko oczekują zdjęcia kary, bo przecież są niewinni!

Takie przykłady można mnożyć i mnożyć, a przecież jeśli ktoś chce ,,dorwać'' tego Moda, to może sobie wyszukać wykaz na forum. Inna sprawa, że jeśli ktoś szuka zielonego, a akurat jestem, to zawsze odpowiem, więc z tym problemu chyba nie ma @Mali :D



Gmi też mogą nakładać kary o ile się nie mylę, są widoczni od pamiętnych i jakoś nie mają z tym problemu i nie wypisują jakie to mają biedne życie ;) W dodatku jak sam napisałeś, jak ktoś wie to ma wykaz i też istnieje komenda dla modów, więc nie jesteście tacy niewidzialni,a nadal szukacie wymówek :D W dodatku moim zdaniem wystarczy zaostrzyć pw dla ekipy i już byście mieli większy spokój :) ale no cóż, można przez Was tylko usłyszeć po co... ;p


1 Maj 2018, o 12:56
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:17
Posty: 92
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 446 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: GiveLife
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Komenda ./ekipa
W którym miejscu napisałem, że mam ciężkie życie? ;)

Słusznie zauważyłeś - nie jesteśmy niewidzialni i raczej nie chcemy być :)więc po co jakieś udoskolenia w tej starej już komendzie? ;)

Ja nie szukam wymówek - gdyby Administracja chciała, to już dawno wprowadziłaby tę zmianę ;)

Z GM'ami sprawa nie wygląda też do końca tak jak to przedstawiłeś, ale to już nie do tego tematu ;)

EDIT:
Jak chcesz podyskutować - to zapraszam na PW ;)

_________________
Do zobaczenia... kiedyś ;)


1 Maj 2018, o 13:05

Podziękowali: KrzychuJa (9 Maj 2018, o 19:40)
Profil
Inżynier

Rejestracja: 3 Mar 2017, o 22:47
Posty: 128
Podziękowano: 81 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Malibu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Komenda ./ekipa
@Give no cb akurat nie ma problemu dorwać :lol:

Głównie chodziło mi o Gm/adminów wszystkich którzy mają dostęp do danego serwera aby byli pokazani w tej komendzie, a nie tylko opiekun serwera. Miedzy innymi ułatwiło by to rozwiązywanie "drobnych" problemów typu zbugowany pet czy jakiś lag itp aby nie zaśmiecać supportu gdy ktoś z ekipy jest na grze.

_________________
Malibu/Malibek- Tolnor
MaliHc- HC
Malibuostl- Ostlor



1 Maj 2018, o 18:43

Podziękowali: GiveLife (1 Maj 2018, o 19:50)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 519 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron