Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Kupno expa za realna gotówkę. 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sie 2016, o 15:06
Posty: 15
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Serwer: HardCore
Post Kupno expa za realna gotówkę.
Witam chciałbym wam drodzy forumowicze przedstawić mój pomysł, który choć trochę pomógłby nowym graczom jak i tym, którzy nie mają zbyt wielu czasu na grę dorównać ''elitom'' taernu. O co chodzi? już tłumacze. Proponuje możliwość kupna expa, albo nawet leveli za realną gotówkę. A dlaczego nie za złoto, lub platynę? bo wtedy jeszcze bardziej ''elity'' taerna, które w ciągu lat gry dorobiły się grubych milionów, jeszcze bardziej by się wzmocniły i gnębiły zwykłych biednych graczy. Dzięki mojemu pomysłowi jakiś druid lvl 68 nie byłby już prześladowany przez rycerza o 50lvl wyżej, mógłby on wtedy kupić sobie 70 leveli i zemścić się na swym oprawcy. Żeby nie doprowadzić do nadużyć to levele mógłby być kupowane tylko przez graczy, którzy nie mają jeszcze na swym koncie postaci na 140lvl i mają staż w grze krótszy niż trzy lata.
Oto przykładowa tabelka ile takie coś mogłoby kosztować( oczywiście możecie dać własne propozycje cen)
od lvl 40 do 80. Kupno jednego poziomu to koszt 9,79 zł
Od lvl 81 do 110. Kupno jednego poziomu to koszt 17,79 zł
od lvl 111 do 135. Kupno jednego poziomu to koszt 25,79 zł
od lvl 136 aż do samego końca czyli 140lvl. Kupno jednego poziomu to koszt 29,99 zł
Dlaczego nie można kupować leveli poniżej 40 poziomu? Ponieważ ten właśnie poziom można osiągnąć dzięki głównemu wątkowi fabularnemu, który jest zresztą na prawdę świetny! Wiem, że zapewne mój pomysł zostanie zaraz storpedowany przez ''elity'' które opanowały to forum, ale liczę, że trafi się jakiś ogarnięty gracz, któremu się to spodoba. Licze też na aprobatę administracji ;)


5 Maj 2018, o 16:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Mar 2018, o 23:48
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: BoberYi
Serwer: Ostlor
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
Wtedy ta gra by była mocno Pay To Win.


5 Maj 2018, o 16:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Sty 2017, o 18:23
Posty: 117
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Bali
Serwer: Tolnor
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
Stanowczo nie :) Wtedy gra i dalsze expienie na mobach traci sens tak jak i gra :P

_________________
"Już od najmłodszych lat zielony jest nasz świat "


5 Maj 2018, o 16:55
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sie 2016, o 15:06
Posty: 15
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
Balitazaar napisał(a):
Stanowczo nie :) Wtedy gra i dalsze expienie na mobach traci sens tak jak i gra :P

zawsze można wprowadzić jakiś limit np. Możliwość kupna pięciu leveli tygodniowo, albo jednorazowy zakup dowolnej ilości leveli raz na rok. Pomysł trzeba trochę dopracować, bo inaczej będzie P2W, zgadzam się z tym. Ale koncepcja jest na prawdę fajna. Sam gram już dwa lata, ale posiadam też gry single player jak i gram w inne mmo więc nie mam czasu cały dzień expić w taernie by w końcu móc wybrać się na bossy 100+


5 Maj 2018, o 17:01
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
Jestem na nie. Ogólnie pomysł jest bezsensowny bo właśnie to na expieniu się głównie skupia taern (i dropieniu rarów/setów). Jeśli juz miałby być wprowadzony to ceny minimum 10 razy większe.

_________________
_______
Image
Image


5 Maj 2018, o 17:06
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sie 2016, o 15:06
Posty: 15
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
MaxMar napisał(a):
Jestem na nie. Ogólnie pomysł jest bezsensowny bo właśnie to na expieniu się głównie skupia taern (i dropieniu rarów/setów). Jeśli juz miałby być wprowadzony to ceny minimum 10 razy większe.


Bez przesady z tymi cenami... Wtedy za przeskoczenie kilkunastu poziomów musiałbym zapłacić parę tysięcy. Chyba kompa musiałbym sprzedać, żeby sobie na to pozwolić. A gra opiera się na PvP i biciu bossów. Nikt normalny nie expi na zwykłych mobkach, bo to nudne i mało opłacalne. A gdyby można było kupić levele to gracze z niskim poziomem mogliby się w końcu wybrać na lepsze bossy, nie byłoby też takich problemów z znalezieniem slota na bossa.


5 Maj 2018, o 17:10
Profil
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
Kupujesz plate, sprzedajesz ja za zloto, za złoto wchodzisz na DZ/misia/v1/szatana i masz pay2win gdzie musisz najpierw poswiecic czas na zakup roznych wejsciowek a takze na ich wykorzystanie

Wilk syty i owca cała.


5 Maj 2018, o 17:34
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sie 2016, o 15:06
Posty: 15
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
seba11pl napisał(a):
Kupujesz plate, sprzedajesz ja za zloto, za złoto wchodzisz na DZ/misia/v1/szatana i masz pay2win gdzie musisz najpierw poswiecic czas na zakup roznych wejsciowek a takze na ich wykorzystanie

Wilk syty i owca cała.


A co byś myślał o tym by niektóre bossy np. DZ. były też dostępne w wersji premium. To znaczy można by się było wybrać na zwykłego DZta jak teraz za 200k, ale możbna by też było wybrać jego lepszą wersje premium. Płaciło by się za niego więcej np 200 platy, ale exp byłby dziesięć razy lepszy, ale nie byłoby większej szansy na rara. Albo żeby można było całkowicie zrezygnować z rara w zamian za większy exp. Generalnie żeby wprowadzili coś co pomoże szybko podbić level bez konieczności przesiadywania w grze godzinami, bo jak już wcześniej pisałem, np. Ja nie mam czasu grać w jedną grę więcej niż 6,7 godzin. Aktualnie bawie się w cztery(czasami pięc) produkcji multiplayer na raz, a lubię też czasami przysiąść do jakiegoś singielka i samemu popykać, a doba ma niestety 24 godziny :cry:


5 Maj 2018, o 17:40
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Lut 2018, o 00:23
Posty: 7
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: PrimaSort
Serwer: Tolnor
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
Jak sobie wyobrażasz postać wyexpioną z 40 lvla na dajmy na to 110 za złotówki? W eq z wieży ludzie pchaliby się na topowe bosy, paranoja :lol:

_________________
Kiedyś grałem w kapsle, na nich miałem fajne flagi.
Już wtedy inni gracze byli dla mnie słabi.


5 Maj 2018, o 17:45
Profil
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
Exp dziesiec razy wiekszy? XD

Obecnie jak chcesz wiecej expa to kupujesz premke oraz zwoje na exp i to sa te twoje wersje premium. Do tego bonus dla altow jesli masz juz jakas postac na wiekszym poziomie.


5 Maj 2018, o 17:51
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 128 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron