Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Expowisko 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Gru 2013, o 14:25
Posty: 42
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Nie uważam żeby mój problem był trywialny, po prostu ten etap gry dla pewnych profesji jest źle zaprojektowany i tyle.
Jest zdecydowanie za mało opcji. To jest fakt z którym nie możesz polemizować.
Pobaw sie na tym poziomie bb BEZ alta. Nie baw się też w fundowanie dzetów/v1 nupkom. Ciekawy jestem jak by ci poszło :P


Tak jestem świadomy że kiedyś było jeszcze mniej opcji, mimo to ludzie byli mniej wybredni i aż tak nie narzekali że ktoś ma za duży/za mały lvl i łatwiej było znaleźć pt.


EDIT byłbym cały szczęśliwy jakbym mógł nawet pofarmić tego dzeta jak za dawnych czasów, ale mnie nie chcą bo kradnę expa :roll:

_________________
Ten granatowy barbarzyńca z Larkas


16 Maj 2018, o 18:54
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Masz dla innych za duży lvl? Zaproś większych od siebie. Idźcie w 2 czy 3 jak tam wolisz.

@down przed 80 lvl chodziłem z dr 80+ wraz z 3 petami, ewentualnie jakiś lolek na 3 osobę jak się znalazł.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


Ostatnio edytowany przez Onion, 16 Maj 2018, o 19:08, edytowano w sumie 1 raz



16 Maj 2018, o 19:02

Podziękowali: Mdeyna (16 Maj 2018, o 19:04)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Gru 2013, o 14:25
Posty: 42
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Onion napisał(a):
Masz dla innych za duży lvl? Zaproś większych od siebie. Idźcie w 2 czy 3 jak tam wolisz.


Więksi ode mnie raczej rzadko chodzą dz. Jak już to solo/we 2 ale 110+


EDIT jestem ciekaw czy administracja dysponuje statystyką na temat tego ilu nowych graczy przechodzi przez ten etap wyżej. Całkiem nowych - nie altów czy takich wracających do gry po przerwie/banie

_________________
Ten granatowy barbarzyńca z Larkas


16 Maj 2018, o 19:04
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
@up

Duch zamku odszedl do lamusa. O wiele wydajniejszy jest v1 z lolkami i stawianiem ogniw. Niestety jest to kosztowne.

Na szybkiego DZ też chodzi coraz mniej osób, a jeśli juz ktoś chce isc to +80 lvle, z ktorymi exp jest mierny.

Tak samo v1, mozesz spróbować "sie złożyć", ale jest to bardzo nieopłacalne, ja na vd razem z gildia tak robiliśmy, że zbieral każdy po 5 ogniw i w 5x 65 lvl chodzilismy 25 v1. Zajmowalo nam to kupe czasu, a exp mieliśmy taki, że jakby Kazdy poszedł osobno, z lolkami do 50 lvl to wystarczyloby pojsc ~11x i by sie bardziej oplacalo.
Pozatym, coraz mniej osób poniżej 55 lvl chce dać swoje ogniwo, są przyzwyczajeni do tego, że duzy lvl im postawi.
Nie jest to problem, do czasu gdy wbije sie ten 55 i trzeba wydawac zloto na DZ/v1- inne alternatywy expa sa beznadziejne i niewarte zachodu.

Co do płaskowyżu, moim zdaniem nie ma sensu tam expić, chyba że chcesz sie poświęcić dla peta.

_________________
Image
Image
Image
Image


17 Maj 2018, o 06:32

Podziękowali: Mdeyna (17 Maj 2018, o 08:09)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Jak wejdzie BR to pewnie coś dodadzą o ile nie będą musieli łatać gry trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość.

A jeśli chodzi o exp to uważam że bijąc grupki dostajesz zbyt mało expa i musisz ciągle siedzieć na bossie co w jakiś sposób wymusza zdobywanie rarów. Gorzej tylko jak po np. 200 bossie nic nie spadnie.

Tutaj można by dodać opcję z zwiększaniem % po każdym razie jak nic nie spadnie. Oczywiście przyciągnęło by to ludzi a pełen bonus z tego wykorzystali by nałogowcy.

Oczywiście niektórzy będą jęczeć że Taern ma być grą trudną (Rzygać się chce od takiego gadania).

Dobrą opcją było by też odblokowanie lvl ale razem z nowymi bossami tak aby 140lvl miały co robić. A ci co gadają o tym czy ulepszyłeś i dobiłeś max lvl na swoim eq niech idą do piekła bo to też nudne gadanie.

Wiemy już wszyscy, że chcesz kolejnych poziomów powyżej 140. Proszę nie powtarzaj tego w każdym możliwym temacie, bo offtopujesz. Na razie upominam - Szymdaro


17 Maj 2018, o 12:41
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
@up Grendel tak jak napisał szymdaro, ale jeśli ciebie tak kuje w oczy to ograniczenie lvlów to przejdź na grę w której poziom jest ,,Nieskończony" i przekonasz się że też takie ,,Nieskończone" Lvlelowanie też nie jest dobre :P

Proszę trzymaj się tematu - Szymdaro

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


17 Maj 2018, o 16:22
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2018, o 21:40
Posty: 16
Miejscowość: Powiat Szczycieński
Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Olejdovteca
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Nowe expowisko to prawdopodobnie będzie nowa instancja, jak już dla nas taka będzie razem z lokacją ( 60-65+ ) to prawdopodobnie po Broken Ranks, o ile wyjdzie kiedykolwiek

_________________
Gdybym tylko mógł, dałbym pojeździć Klejnotowi Nilu na moim garbie. Może po tym zlitowałby się nade mną i rzuciłby mi dollara. Za to wykupiłbym całą żabkę
Judasz umarł za nas na krzyżu, a Prometeusz dał nam LPG i Europalety.


20 Maj 2018, o 00:15
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Gru 2016, o 23:03
Posty: 16
Podziękowano: 47 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: Osiolke
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Przecież na ivravulu, którego zrobisz już na 70lvl wszystkimi profesjami poza rycem (zresztą ryc na 70lv może już chodzić loski, jaski nawet htagę) jest całkiem znośny exp i do tego drop = eski, masz też alternatywę w postaci lempo, nie wiem jak tam na waszym serwerze ale u nas na 70-80lvl już każdą profesją znajdziesz slota na lempo poza druidem, na płasko na gorgonach możesz expić peta, bić geo/smoka i expić peta, orać mięso z dowolnym petem (mo, łuk) lub solem (reszta profesji), znośnie zarabiając i mocno expiąc peta, opcji jest od groma.
Według mnie expowiska solo bardziej brakuje na lvlach 90-100, kiedy to na ivravulu już mamy obniżony exp, a wataha może być jeszcze za słaba na bicie lempo.

_________________
– Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
– „Na pohybel skurwysynom!”


Andrzej Sapkowski, "Chrzest ognia"


20 Maj 2018, o 01:04
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Gru 2013, o 14:25
Posty: 42
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Dolatryn napisał(a):
Przecież na ivravulu, którego zrobisz już na 70lvl wszystkimi profesjami poza rycem (zresztą ryc na 70lv może już chodzić loski, jaski nawet htagę) jest całkiem znośny exp i do tego drop = eski, masz też alternatywę w postaci lempo, nie wiem jak tam na waszym serwerze ale u nas na 70-80lvl już każdą profesją znajdziesz slota na lempo poza druidem, na płasko na gorgonach możesz expić peta, bić geo/smoka i expić peta, orać mięso z dowolnym petem (mo, łuk) lub solem (reszta profesji), znośnie zarabiając i mocno expiąc peta, opcji jest od groma.
Według mnie expowiska solo bardziej brakuje na lvlach 90-100, kiedy to na ivravulu już mamy obniżony exp, a wataha może być jeszcze za słaba na bicie lempo.


Moim barba to moge pomarzyc o zabiciu ivravula. Juz czyszczenie sprawia mi duzy klopot (a z tymi mobkami sh wogole nie mam szans)

Nie wiem co masz z tym expieniem peta, to czynnosc nieobowiazkowa, niektorzy graja bez petow. Ja np uwazam ze pet to tylko marnowanie funduszy i czasu, wiec moj plox pomaga mi tylko dojsc do zielonej i z klatek 120k dziennie zarobic

Gorgony to dla mnie BARDZO trudny przeciwnik.

Geo i smok? Naprawde mam na prawie 80 lvl expic na instancjach dla 30-40? (Pozatym lepszy exp to juz jest na modliszce)

Mieso inna profesja niz mo to raczej slaby pomysl.

_________________
Ten granatowy barbarzyńca z Larkas


20 Maj 2018, o 09:06
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Moze zmienisz cos w swojej postaci, skoro cały czas piszesz ile to nie mozesz.

Liczysz, ze ekipa wprowadzi nowe expowisko bo nie radzisz sobie na obecnych? albo nie mozesz sie wyexpic? I na dodatek wyobrazmy sobie taka surrealistyczna wizje ze wchodzi nowe expowisko, jest dobry exp ale mobki sa jeszcze bardziej wymagajace i co wtedy? Powstanie temat "expowisko v2".

A tutaj widze tylko teksty "a ja to" "ja tamto" "ja nie dam rady" "moj braba tego nie ubije" "to ubije" itp... Zamiast narzekac i szukac slota zacznij samemu zbierac ekipy.
Tutaj dyskusja o inscie/nowym expowisku skonczyla sie dawno temu a teraz widze ze porownujemy tylko mozliwosci twojego barby.


21 Maj 2018, o 19:55
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 363 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron