Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Expowisko 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Gru 2013, o 14:25
Posty: 42
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
seba11pl napisał(a):
Moze zmienisz cos w swojej postaci, skoro cały czas piszesz ile to nie mozesz.

Liczysz, ze ekipa wprowadzi nowe expowisko bo nie radzisz sobie na obecnych? albo nie mozesz sie wyexpic? I na dodatek wyobrazmy sobie taka surrealistyczna wizje ze wchodzi nowe expowisko, jest dobry exp ale mobki sa jeszcze bardziej wymagajace i co wtedy? Powstanie temat "expowisko v2".

A tutaj widze tylko teksty "a ja to" "ja tamto" "ja nie dam rady" "moj braba tego nie ubije" "to ubije" itp... Zamiast narzekac i szukac slota zacznij samemu zbierac ekipy.
Tutaj dyskusja o inscie/nowym expowisku skonczyla sie dawno temu a teraz widze ze porownujemy tylko mozliwosci twojego barby.


No cóż uważam się za przeciętnego gracza i właśnie dla takich (zwłaszcza dmg) na tym poziomie jest problem z expem. Tylko że mosie latają jeszcze lempo.

Albo stawiasz ludziom v1 albo nie expisz.

I ciężko żebym nie używał przykładu mojego barby bo chyba ten przykład znam najlepiej, nie?

I to nei jest tak że sobie nie radze, po prostu takiego expowiska nie ma xD

_________________
Ten granatowy barbarzyńca z Larkas


21 Maj 2018, o 21:31
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2018, o 21:40
Posty: 16
Miejscowość: Powiat Szczycieński
Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Olejdovteca
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Zawsze jest jakieś expowisko, możesz expić nawet na Herszcie ale dłużej :)

_________________
Gdybym tylko mógł, dałbym pojeździć Klejnotowi Nilu na moim garbie. Może po tym zlitowałby się nade mną i rzuciłby mi dollara. Za to wykupiłbym całą żabkę
Judasz umarł za nas na krzyżu, a Prometeusz dał nam LPG i Europalety.


21 Maj 2018, o 22:07
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Gru 2013, o 14:25
Posty: 42
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Olejdovteca napisał(a):
Zawsze jest jakieś expowisko, możesz expić nawet na Herszcie ale dłużej :)



Oczywiście, zgadza się, jak ktos jest uparty to wbije poziom na czymkolwiek.
Bolesna jest tylko dysproporcja i to że niektóre lokacje są ''do expa'' a inne nie.
Lolek na 70 lvl z altem i zapasem ogniw jest w stanie dziennie 2 lvl wbić :lol:

_________________
Ten granatowy barbarzyńca z Larkas


21 Maj 2018, o 23:39
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Podstawowe pytanie w grze typu mmo.
Ile czasu w ciągu dnia/tygodnia/miesiąca poświęcasz na gre?
Ile czasu z tego poświęcasz na grind postaci, a ile na "szukanie slota"?

Ciekawą opcją expienia są ogólnie eventy, albo jak w przypadku eventu sany paskudy - exp i dla petów.
Kolejny przykład insta ivravula.
Całkiem przyjemna (bb możesz miec pewien problem, ale coś debbufującego u boku albo healer i lecisz z tematem).

Ogólnie sposobów na expienie jest wiele.
Tylko właśnie oodstawowe pytanie.. ile grasz ? (Czytaj, że to pytanie retoryczne).
Jeżeli grasz mało to nawet na najlepszych instach bedzie Ci się wydawało, że expisz wolno.


22 Maj 2018, o 05:49
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
@MDeyna

Ktoś z altem 100% wbija na ogniwach 2 lvle dziennie, w takim wypadku Ty powinieneś wbijać 1. Na moje- jeśli jesteś na tyle slaby, że nigdzie nie możesz expic,czas wziac sie za eq, ulepszanie albo po prostu iść na slabsze expowiska. Weź jakiegoś ryca i exp na soplach/gorgonach.

_________________
Image
Image
Image
Image


22 Maj 2018, o 06:49
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Lut 2018, o 00:23
Posty: 7
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: PrimaSort
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Co Ci sprawia problem w stawianiu v1? Do 60 lvla pewnie sam biegałeś za darmo i wtedy wszystko było okej. Jednego dnia robisz 20 ogniw, ze smokiem, geo, wieżą na zmianę oczekując na kolejne zlecenie, przy okazji zarabiasz i expisz psycho (yurugu powinieneś raczej już mieć, jeżeli nie to mam dla Ciebie taką drobną radę - warto zakupić, ułatwi to bicie gorgon i harpii :D ). Kolejnego te 20 ogniw przerabiasz i lvl masz prawie wbity. Do tego dochodzą miśki w pt, zbierasz 10 mięs, idziesz na 50 miśków w pt do 100 lvla i zgarniasz 300k expa oraz podbijasz psychoexp na wisiorku mając przy tym szansę na drop. Sam jestem obecnie na tym etapie (79 lvl MO), ale nie narzekam tylko działam w kierunku rozwoju postaci. Na lodowym pewnie jesteś w stanie już sam zrobić postument, a tam też zawsze coś expa wpadnie.

_________________
Kiedyś grałem w kapsle, na nich miałem fajne flagi.
Już wtedy inni gracze byli dla mnie słabi.


22 Maj 2018, o 13:11
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Gru 2013, o 14:25
Posty: 42
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
PrimaSort napisał(a):
Co Ci sprawia problem w stawianiu v1? Do 60 lvla pewnie sam biegałeś za darmo i wtedy wszystko było okej. Jednego dnia robisz 20 ogniw, ze smokiem, geo, wieżą na zmianę oczekując na kolejne zlecenie, przy okazji zarabiasz i expisz psycho (yurugu powinieneś raczej już mieć, jeżeli nie to mam dla Ciebie taką drobną radę - warto zakupić, ułatwi to bicie gorgon i harpii :D ). Kolejnego te 20 ogniw przerabiasz i lvl masz prawie wbity. Do tego dochodzą miśki w pt, zbierasz 10 mięs, idziesz na 50 miśków w pt do 100 lvla i zgarniasz 300k expa oraz podbijasz psychoexp na wisiorku mając przy tym szansę na drop. Sam jestem obecnie na tym etapie (79 lvl MO), ale nie narzekam tylko działam w kierunku rozwoju postaci. Na lodowym pewnie jesteś w stanie już sam zrobić postument, a tam też zawsze coś expa wpadnie.


Nie, ja 60 lvl wbiłem na grizzly i dz. 70 zresztą też.

Boli mnie brak alternatywy dla tych ogniw. Pół biedy jakby ludzie sie jeszcze chcieli zrzucac ale wszyscy im stawiaja a dla mnie o zgrozo nie jest atrakcyjne codzienne oranie ogniw do usranej śmierci.


EDIT zresztą ja nie wymagam niewiadomo czego, drobne odświeżenie płaskowyżu mogłoby dużo pomóc, jak juz kilka osób sugerowalo

EDIT2@DOwn
Zdarzało mi się w okolicach 16-18 zbierać pt na v1 (przy czym STAWIAŁEM) 30 minut także łatwo sie nie poddaje xD

_________________
Ten granatowy barbarzyńca z Larkas


Ostatnio edytowany przez Mdeyna 22 Maj 2018, o 18:54, edytowano w sumie 2 razy



22 Maj 2018, o 18:38
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Lut 2018, o 00:23
Posty: 7
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: PrimaSort
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
2 czy 3 dni temu na próbę zbierałem pt na v1 po 1/2 ogniwa w celu podexpienia psycho. Tu Cię zaskoczę, też gram na Larkasie i zebranie pt zajęło mi jakieś 10 minut, co prawda po 1 ogniwie, pt do 100 lvla, ale chodziło tylko o to aby się złożyć i iść. Jeżeli odpuszczasz po 2 wpisach na wyprawowym, czy znalezieniu 1 osoby to trochę kiepsko. Trochę cierpliwości i wszystko można zorganizować.

_________________
Kiedyś grałem w kapsle, na nich miałem fajne flagi.
Już wtedy inni gracze byli dla mnie słabi.


22 Maj 2018, o 18:52
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Gru 2016, o 23:03
Posty: 16
Podziękowano: 47 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: Osiolke
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Jeśli dla twojego barbarzyńcy "prawie 80lvl" gorgony to bardzo trudny przeciwnik, to myślę że warto się zastanowić nad resetem postaci i zmianą ekwipunku. Może po prostu nikt nie chce z tobą chodzić, bo mają cię za słabego barbę? :P

_________________
– Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
– „Na pohybel skurwysynom!”


Andrzej Sapkowski, "Chrzest ognia"


26 Maj 2018, o 09:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Gru 2013, o 14:25
Posty: 42
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Dolatryn napisał(a):
Jeśli dla twojego barbarzyńcy "prawie 80lvl" gorgony to bardzo trudny przeciwnik, to myślę że warto się zastanowić nad resetem postaci i zmianą ekwipunku. Może po prostu nikt nie chce z tobą chodzić, bo mają cię za słabego barbę? :P


Nie wiem, może mają mnie za słabego barbę, nie dowiem się jak to jest być silnym bo nie chodząc na bossy nie zdobędę ekwipunku.

Niestety ale BB bierze się na nowsze bossy najpóźniej więc nie ma szans sobie wydropić.

_________________
Ten granatowy barbarzyńca z Larkas


27 Maj 2018, o 13:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 330 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron