Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
 Expowisko 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
1 ogniwo to 130k, 3 ogniwa dziennie zrobisz z palcem w... nosie. Dziennie 400k+hajsowe 350k to okolo 800k. Miesiac i masz eq do 85 lvl, no chyba ze jesteś na tyle slaby ze nie zrobisz ani hajsowego ani ogniwa to odpuść sobie mmorpg i przestań płakać o to, że cie nigdzie nie biora bo to tylko i wylacznie twoja wina, ze expiles najszybciej jak sie da i mie zabezpieczyles sie finansowo na przyszłość.

_________________
Image
Image
Image
Image


27 Maj 2018, o 19:43
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Gru 2013, o 14:25
Posty: 42
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Powiedzmy ze zrobie jeszcze jedno ogniwo wiecej (a czemu nie) i zaokraglijmy ze zarobie 1kk na dzien.
Miesiac ?grania? ( Nie nazwalbym takiej wegetacji graniem) i mam az na... Jeden item.

Dzieki postoje.
Nie zauwazacie oczywistego problemu i na sile szukacie go u mnie. Nie pozdrawiam

_________________
Ten granatowy barbarzyńca z Larkas


30 Maj 2018, o 11:32
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
1kk dziennie zarabiajac w ten sposob to jakies 1.5h + chodzisz na bossy po dropy, poza tym nikt Ci nie każe chodzić w rarach, jeśli cie nie stać kupujesz eq od koldzicy, jesli chcesz miec dobre eq to musisz grac, jesli nie masz czasu to kup plate lub zrezygnuj z mmorpg

_________________
Image
Image
Image
Image


30 Maj 2018, o 15:01
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Gru 2013, o 14:25
Posty: 42
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Grzesioen napisał(a):
1kk dziennie zarabiajac w ten sposob to jakies 1.5h + chodzisz na bossy po dropy, poza tym nikt Ci nie każe chodzić w rarach, jeśli cie nie stać kupujesz eq od koldzicy, jesli chcesz miec dobre eq to musisz grac, jesli nie masz czasu to kup plate lub zrezygnuj z mmorpg


Nie 1,5 godziny, bo samo zlecenie na hajs zajmuje jakieś pół. Do tego każde ogniwa + cooldown? jakie 1,5 godziny? xD Bardziej 3 lub 4.
Oprócz tego wypada też nakarmić peta, zrobić/zarobić na bezwo? Jakieś składki?

Chodzę na bossy po dropy tylko nie wiem czy wiesz ale drop to nie jest oczywistość.
Mój problem leży właśnie w tym że nie-ubrany dmg ma problem ze znalezieniem slota (znacznie większy niż inne profesje) a dodatkowo najpóźniej jest zabierany na wyższe bossy. Od którego lvl na jaske biorą barbę? :lol:
Nawet na głupiego loda nie idzie się zabrać. HA, nawet na modłę często wolą większego dmg. Sprawia to że gra staje się EKSTREMALNIE montonna bo w zasadzie 90% swojego życia mój barbarzyńca spędza maszerując do zielonej/bijąc rogate :roll: :roll:

_________________
Ten granatowy barbarzyńca z Larkas


30 Maj 2018, o 18:55
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Zlecenie na ogniwo w moim przypadku na vd 75 robilem w max 20 min z krabem. 20*3 to 60 min + jakieś 25 min na hajsowe. W przerwach na ogniwa robiłem geo.
Nikt Ci nie każe latać bossów z potami, geo smoka i inne low lvl bossy sa bez potek, jeśli jesteś za słaby na wieksze bossy, zarób na eq i na nie nie chodź.
Nikt Ci nie każe miec peta z gildii (poza tym kosztuja one ok. 7kk, jakoś na nie zarobiles, więc serio jestes takim idiotą, żeby mowic ze ciężko ci o eq, zwlaszcza ze na 85 lvl ubierasz Batagur max 6kk, spodnie z valdka max 3kk ? Nie musisz miec wszystkiego na raz). Jeśli nie jesteś w stanie sie utrzymać, to po co masz peta z gildii, idziesz na bossy wymagajace potionow? Nikt Ci nie każe chodzic na nie codziennie, 50 platy to 800k , 50 platy to okolo 500 potek + zloto i itemy ze skrzynek.

Przykro mi, w mojej opini jesteś beznadziejny jeśli chodzi o gry mmorpg, nie masz wyobraźni, sposób ów na zarobek masz multum tylko jesteś zbyt leniwy i myślisz, że tylko Ty musisz zarobić na eq, jeśli teraz nie mozesz uzbierać 10kk na item, to jakim sposobem chcesz zebrać na 120 lvl itemy z morany za 200kk i naprawa 50kk?

_________________
Image
Image
Image
Image


30 Maj 2018, o 20:01
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
Mdeyna napisał(a):
Grzesioen napisał(a):
1kk dziennie zarabiajac w ten sposob to jakies 1.5h + chodzisz na bossy po dropy, poza tym nikt Ci nie każe chodzić w rarach, jeśli cie nie stać kupujesz eq od koldzicy, jesli chcesz miec dobre eq to musisz grac, jesli nie masz czasu to kup plate lub zrezygnuj z mmorpg


Nie 1,5 godziny, bo samo zlecenie na hajs zajmuje jakieś pół. Do tego każde ogniwa + cooldown? jakie 1,5 godziny? xD Bardziej 3 lub 4.
Oprócz tego wypada też nakarmić peta, zrobić/zarobić na bezwo? Jakieś składki?

Chodzę na bossy po dropy tylko nie wiem czy wiesz ale drop to nie jest oczywistość.
Mój problem leży właśnie w tym że nie-ubrany dmg ma problem ze znalezieniem slota (znacznie większy niż inne profesje) a dodatkowo najpóźniej jest zabierany na wyższe bossy. Od którego lvl na jaske biorą barbę? :lol:
Nawet na głupiego loda nie idzie się zabrać. HA, nawet na modłę często wolą większego dmg. Sprawia to że gra staje się EKSTREMALNIE montonna bo w zasadzie 90% swojego życia mój barbarzyńca spędza maszerując do zielonej/bijąc rogate :roll: :roll:



Ja już zarobiłem tak ponad 28kk po powrocie do gry, a jeszcze 25kk do zarobienia zostało (licząc tylko to najbardziej potrzebne eq, bo można uznać też, że powinienem zarobić zamiast tych 25 około 100kk).

Niestety gry MMORPG na tym polegają, że czym więcej czasu spędzasz w grze tym większa szansa, że będziesz miał lepiej ubraną postać/lepiej wyexpioną. co do karmienia peta to na Twoim lvlu myślę, że zrobienie zlecenia na 200 jedzenia w 8 minut nie jest problemem (a żeby nakarmić peta "na tydzień" wystarczy około 3-4). Co do składek to raczej nie powinny przekraczać 200k na Twoim lvlu (a jeśli przekraczają to pytanie brzmi co Ci daje ta gildia, ewentualnie w gildii macie wybudowany zły budynek).

Nowego expowiska nie potrzeba moim zdaniem. Tak jak pisali rozmówcy - rób ogniwa i potem chodź z mniejszymi lvlami/chodź na np. dz/farm to fyo/modliszkę i może coś Ci spadnie :p

@up: Na Ostlor Varrvy kosztuja 5-6kk, na Larkasie pewnie więcej. Zadry za 15-18kk. Viveny też za 15-18kk. Yurugu też by się przydało - nie wiem ile to kosztuje, ale pewnie 15-20kk. Nurt nie wiem, Hattarum opcjonalnie, Aquariusy, Batagur też nie wiem, Pysk na 90 (ale on jest bardzo tani), i zbrojka z Htagi. Trochę tego jest, ale ludzie zarabiają na mięskach/ogniwach ogromne kwoty więc też możesz się pomęczyć.

A co do zlecenia na złoto to na rycerzu 81 lvl robię je około 15-20 minut, a na mo 59 lvl z konowałem wychodzi 20-30 minut zależnie od tego czy muszę czyścić drogę do zielonej czy ktoś jeszcze idzie. Kup konowała i max 20 minut powinno Ci wychodzić.

_________________
_______
Image
Image


31 Maj 2018, o 00:38
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expowisko
@up Na larku rary dla fizoli sa bardzo tanie, jedynie zadry sa drogie, ale czesto fizole kupuja je na 95+ bo wcześniej są ważniejsze wydatki.

_________________
Image
Image
Image
Image


31 Maj 2018, o 06:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 340 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron