Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Drobna zmiana u tresera 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 1 Kwi 2012, o 19:40
Posty: 94
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Nick w grze: Reak
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drobna zmiana u tresera
Havada toksyczne to jest szukanie problemu tam gdzie go nie ma.
Jak napisano wyżej treser i jego kamyki są do expienia petow , a nie do zarabiania. Jest multum sposobów zarabiania w grze. Tak jak i expienia petow choć na pewno mozolniejszych.
Twierdzisz, ze blokada tresera / kamieni nie ma sensu. Owszem ma tylko najwidoczniej nie jesteś w stanie tego ogarnąć. I nie, nie muszę / nie będę ci tego tłumaczył. Równie dobrze możesz wyskrobać posta / prv do Dryga domagając sie wyjaśnień dlaczego jego wizja jego gry nie jest zgodna z twoim widzimisię.

Proszę o zachowanie spokoju - Szymdaro


19 Cze 2018, o 14:26
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2016, o 19:39
Posty: 112
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Havada
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drobna zmiana u tresera
Boże, moje oczy xD

Proszę o powstrzymanie się od spamu, offtopowania, nic nie znaczących komentarzy - Szymdaro

_________________
Jeżeli chcesz poznać różnicę między samouczkiem a prawdziwym Taernem, odwiedź nas na hc.


19 Cze 2018, o 14:37
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 3 Sty 2018, o 13:26
Posty: 14
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drobna zmiana u tresera
Nie będę się rozpisywać, bo kolega Havada napisał większość tego, co ja bym chciał przekazać i zgadzam się z nim w niemal każdym aspekcie tematu. Co do ludzi, piszących o "realizmie" i "bieganiu z workiem kamieni"- wytłumaczcie mi tylko dlaczego w takim razie mogę wejść, mając eq zawalone przez 800 kamienia do gildii (800 wagi), a nie mogę wejść, mając eq "zawalone" 1 kamieniem tresera (50 wagi=16 razy mniej). A to, że "taka była wizja" to dość oczywiste masło maślane i żaden argument. To co, w ogóle mamy nie zmieniać gry na lepsze tam, gdzie jest to potrzebne, dlatego, że kiedyś ktoś miał inną wizję? Jeśli jest nieuzasadniona to nie widzę przeciwwskazań, by taką wizję porzucić/zmienić, a jeśli ma dobre uzasadnienie to proszę, podajcie je i dyskutujmy, od tego jest forum, od tego jest ten temat, temu służy, a nie bezpodstawnemu wyzywaniu się.

Co do samego tematu- Jak najbardziej na tak. Ten mały szkopuł przeszkadza mi, szczególnie, że jestem osobą, która dzień w dzień robi zlecenie od tresera 3 razy i musi co chwilę latać do depo, albo zmieniać pety, żeby wbijać kamienie w tego peta, którego chcę nimi podexpić i tak kilka razy- bo nie mogę poczekać i wbić wszystkich naraz, no bo przecież nie wejdę do następnych klatek dopóki nie pozbędę się kamieni.


23 Cze 2018, o 15:39
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drobna zmiana u tresera
@up Bo ludzie nie wiedza o czym pisza, wydaje im sie ze maja pomysł dlaczego cos sie dzieje ale tak nie jest

Najprostszym wytłumaczeniem jest takie, że to bloada przed stackowaniem kamieni na postaciach.

Zauwazmy ze praktycznie kazda postac z 40 lvlem ubije minimum 2 klatki. W ten sposob majac duzo takich postaci mamy mozliwosc zbierania kamykow w cenie maksymalnej 40k/szt. I tak bysmy raz na kilka dni przenosili kamyki z danej postaci do depo, a pozniej ladowali je na ta odpowiednia.

Ale nie mam tak łatwo, teraz musielibysmy to robić przy kazdej wizycie u tresera i ogranicza nas takze pojemnosc depozytu. Wiec samo dzialanie tej blokady jest jak najbardziej okej.

Natomiast to co wam przeszkadza to całkiem inna rzecz. Jest to jedna ze słabych mechanik taernu (oby w TBR wreszcie stworzyli własciwe rozwiązanie)

Pierwsza mechanika to słaba mechanika DQ:
Czyli zamiast dawac dostep raz na dzień, mamy dostęp co 24h. Niby prawie to samo ale zmiana duża.

A druga mechanika, ta o ktorej napisałes Voodobosik to jest brak blokady petów. Tak jak podczas wejscia na postument u Valdka, tak samo tutaj trzeba odeslac zbedne pety. Mechanika bardzo absurdalna i naiwna, na pewno wymaga zmiany. To ją powinniście hejtować.

Gdyby wystarczyło ułożyć pety w innej kolejnosci albo po prostu zaznaczyc kolko zielone obok jednego peta aby wybrac dla ktorego chcemy odbyc tresure bez odsyłania reszty petów to problem by sie sam rozwiazał.

Potem kolejna kontrowersyjna mechanika to uzywanie kamieni, zawsze przez rozmowe z npc i rozdzielanie expa na wszystkie pety w drużynie. No 2/10. Az dziwne ze skoro potki mozna uzywac przez przeciaganie na postac to nie da sie zrobic czegos takiego przez ekwipunek danego peta?


23 Cze 2018, o 15:57
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 380 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron