Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Dom handlowy 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Sty 2016, o 22:42
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: CibCuut
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Dom handlowy
Przychodzę z propozycją usunięcia czatu handlowego i postawienia w trentis lub innej lokacji domu handlowego. Polegałoby to na tym, że sprzedawca wystawia przedmiot na aukcje podaje cenę dzięki czemu kupiec może kupić dany przedmiot kiedy chcę, nieważne czy sprzedający może podejść do konwu lub nawet czy jest w grze. Tak samo działało by to gdy byśmy chcieli coś kupić. Myślę, że po takim zabiegu handel znacznie by przyśpieszył.

Pomysł słabo rozpisany, pod hasłem "targowisko" jest ich mnóstwo, lepszej jakości. Temat przenoszę do archiwum, proszę korzystaj z wyszukiwarki - Szymdaro


2 Lip 2018, o 02:36
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dom handlowy
Opisany problem jest obok kwestii podklas najczęściej poruszanym na forum. Wszystko, co było na ten temat do powiedzenia, zostało powiedziane. Wystarczy poszukać wątków dotyczących tzw. targowiska, żeby zobaczyć, co i jak.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


2 Lip 2018, o 08:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 109 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron