Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Polityka i religia 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Post Polityka i religia
Cześć. Jak wiadomo(jeśli czyta się forum), politykowanie i pisanie o religii dzieli i skłóca ludzi. Przez to wzajemnie się obrażają. Proponuję zabronić pisania na tematy związane z religią/polityką. Ewentualnie zrobić dział, w którym nie ma powiadomień o nowych postach. Np. "drugi kosz". Teraz nawet do sekty można ludzi werbować. W ogóle strasznie się czyta niektóre posty i tematy. Taka luźna propozycja ode mnie.

edit: Przypadkiem zrobiłem temat w karczmie. Powinien być w propozycjach dot. forum. Moje przeoczenie, przepraszam.


30 Lip 2018, o 21:40
Profil
Post Re: Polityka i religia
Przecież jest już taki dział

viewforum.php?f=230


30 Lip 2018, o 21:53
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Polityka i religia
Najlepiej zabrońmy pisać postów bo a nóż ktoś się obrazi. 8-) Nie popadajmy w przesadyzmy.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


30 Lip 2018, o 21:56
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Post Re: Polityka i religia
Niektórzy popadają w przesadyzm, stąd propozycja. A w koszu nie można zakładać tematów, o ile się nie mylę.


30 Lip 2018, o 22:06
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Post Re: Polityka i religia
Wystarczy popatrzeć co się dzieje w każdym z tych tematów żeby dojść do wniosku, że nie powinny one nigdy powstać. Nawet ludzie na poziomie potrafią się żreć gdy dochodzi się do tematu polityki, a w tematach tego rodzaju zakładanych przez Avada (bo rzadko kiedy zrobi to ktoś inny) o jakimkolwiek poziomie trudno mówić. Wszystko jedno w jaki sposób się tego zakaże - dopisek w regulaminie, podwieszony post od admina, cokolwiek. Ale jak ktoś nie łamiąc regulaminu do szału doprowadza każdą w miarę myślącą osobę na tym forum to znaczy że jednak regulamin swojej roli nie spełnia.

_________________
Spoiler:


30 Lip 2018, o 23:01

Podziękowali: 2 Ahamenum (31 Lip 2018, o 00:55), Volakis (31 Lip 2018, o 00:10)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Polityka i religia
Czyli jak ktoś pisze nie wygodne dla innych tematy to trzeba ich zakazać? Komuna w czystej postaci się kłania. Zresztą nikt na siłę nie zmusza nikogo do czytania.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


31 Lip 2018, o 08:56
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 1 Kwi 2012, o 19:40
Posty: 94
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Nick w grze: Reak
Serwer: Ostlor
Post Re: Polityka i religia
Rozwiązanie na tego typu "problemy" jest stare jak świat - nie dokarmiać troli (czyt. ignorować temat jeśli ci nie pasuje).
Nie zmienia to faktu, że najaktywniejsze czasami są tematy rodem z pudelka, co jest "komiczne" na forum gry.


31 Lip 2018, o 09:05
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Post Re: Polityka i religia
A ja czytając forum zauważyłam że ludzie najczęściej się żrą między sobą w tematach.
- Zmiany.
- Rary.
- Serwery.
- ekipa/gracz.
- ewenty.

Zakaz polityki i religii tematy które uważam za dość poważne już same w sobie powinny ściągnąć osoby ogarnięte i wyrażające swoje zdanie w sposób mało drastyczny, a że ktoś nie umie trzymać nerwów na wodzy to dlaczego ma być zakazany jakiś temat, lepiej nerwusowi "podziękować". Ktoś nie chce to niech nie bierze udziału. Petycja prowadząca do ograniczenia tego znajdzie zapewne zwolenników takiego ograniczenia. Ale to dla mnie jedynie kolejny gwóźdź do upadku forum.

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


31 Lip 2018, o 09:12
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Post Re: Polityka i religia
Ok. Nie "kłaniajmy komuny". Pis platforma wina Tuska, niewygodne posty.

Jeśli nie szlaban na irytujące(niewygodne) posty, to opcja stworzenia nowego działu. To już chyba nie "komuna"?


31 Lip 2018, o 09:52
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Polityka i religia
Uiop napisał(a):
Ok. Nie "kłaniajmy komuny". Pis platforma wina Tuska, niewygodne posty.

Jeśli nie szlaban na irytujące(niewygodne) posty, to opcja stworzenia nowego działu. To już chyba nie "komuna"?

Nie, ale taki dział jest zbyteczny, Karczma jest dobrym miejscem na takie tematy, a że co poniektórym nerwusom to przeszkadza to już jest ich problem.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


31 Lip 2018, o 10:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 168 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron