Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 WOŚP 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post WOŚP
Użytkownik speedzg przedstawił niedawno propozycję sprzedaży konta z którego dochód powędrowałby na WOŚP jednak nie byłoby to zgodne z reg. Pomyślałem że pomysł szlachetny więc warto byłoby to jakoś rozwinąć a tym samym rozpromować naszą grę. W innych grach prócz waluty możemy kupować zestawy, pomyślałem że byłby to niezły pomysł u nas. Widziałbym to jako zestaw 500 platyny + specjalny skin wolontariusza (powiedzmy peleryna lub zbroja) za tą sama cenę co 500 platy jednak kwota byłaby przekazana w całości właśnie na WOŚP. Co o tym sądzicie?

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


30 Sie 2018, o 01:22
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WOŚP
Pomysł jak najbardziej wydaje się w porządku, jednak cena regularna za taki zestaw to zdecydowanie za mało. Jeżeli za cenę "zwykłych" 500 platyny mamy dostać zarówno 500 platy jak i skin - każdy głupi wybierze drugą opcję. I nie ma to nic wspólnego z byciem wolontariuszem. Ponadto ilość platy kupowania każdego dnia jest tak duża, że raz dwa te skiny opanowałyby swrvery i nie były niczym nadzwyczajnym. Jeżeli ktoś chce być nazywany wolontariuszem, to musi pokazać gest, że jest w stanie za tę platyne zapłacić więcej w celach dobroczynnych.
Ponadto takie rozwiązanie (ta sama cena) byłoby nierozsadne z punktu widzenia biznesowego, dlatego bardziej prawdopodobne jest przekazanie x% zysku z transakcji na WOŚP.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


30 Sie 2018, o 09:19

Podziękowali: kolega112999 (30 Sie 2018, o 10:46)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WOŚP
A niby czemu Taern ma wspierać akurat WOŚP? Tylko oni jedyni zajmują się działalnością charytatywną w Polsce? Jestem zdecydowanie na nie w sponsorowaniu Owsiaka.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


30 Sie 2018, o 13:55
Profil
Inżynier

Rejestracja: 3 Mar 2017, o 22:47
Posty: 128
Podziękowano: 81 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Malibu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WOŚP
Cena 40zł za skin + platyna, każdy by na to poleciał i w przeciągu paru godzin serwer byłby przez to zalany, zdecydowanie na nie. Jeżeli już ekipa poświeciłaby się i zdecydowała wesprzeć WOŚP to powinna być to licytacja jednej drobnej rzeczy, bo to nie chodzi o to żeby nabyć coś unikatowego tylko o pomoc. Natomiast wątpię aby ekipa szła w tym kierunku, zresztą każda osoba która chce pomóc to zawsze pomoże nie patrząc czy za to coś dostanie, w końcu na tym polega wolontariat.

_________________
Malibu/Malibek- Tolnor
MaliHc- HC
Malibuostl- Ostlor



30 Sie 2018, o 14:17
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WOŚP
Moim zdaniem źle na to patrzycie... Te skiny nie mają być unikalne, że ma to mieć 1 osoba tylko ma to pomóc, a sam skin jest w sobie dodatkiem,zachętą czy jakkolwiek to nazwać... To tak samo jak z batonikami czy co tam było by pomagać, one nie mają być tańsze niż inne tylko z ich kupna mają być odkładane pieniądze na pomoc :) Jestem na tak by takie akcje się działy :)


30 Sie 2018, o 14:23
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WOŚP
Avad jak nie chcesz wspierać Owsiaka, to nikt Ci nie każe. W którym miejscu napisane jest, że zakup platyny wspierającej WOŚP byłby obowiązkowy? Możesz wspierać co tylko Ci się podoba, Caritas, PCK, czy nawet komitet walczący o zniesienie komunizmu w KRLD.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


30 Sie 2018, o 14:27
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WOŚP
Dark_Woolf napisał(a):
Avad jak nie chcesz wspierać Owsiaka, to nikt Ci nie każe. W którym miejscu napisane jest, że zakup platyny wspierającej WOŚP byłby obowiązkowy? Możesz wspierać co tylko Ci się podoba, Caritas, PCK, czy nawet komitet walczący o zniesienie komunizmu w KRLD.

Autor wyraźnie określił jedną opcję, dlaczego inne cele charytatywne mają być uznane za gorsze? Czemu ma się dotyczyć to jednej wybranej opcji?

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


30 Sie 2018, o 14:59
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WOŚP
Moim zdaniem takie działania nie są potrzebne. Jeśli ktoś czuje potrzebę wspierania jakiejkolwiek fundacji, instytucji czy czegokolwiek innego to niech to robi. Jeśli drygu ma ochotę wspierać z ramienia firmy cokolwiek finansowo to niech to robi. Nie łączyłbym jednego z drugim.

@Avad - czemu nad-interpretujesz? Nie potrafisz czytać tego co jest napisane, tylko widzisz co chcesz widzieć? Autor wyraźnie określił jedną opcję bo ma do tego prawo, to jest jego pomysł, jego wizja, jego wybrana fundacja, więc tak zaproponował. Nie napisał, że inne cele są gorsze, mają być uznane za gorsze, czy że akurat WOŚP jest lepszy. Nie ma też ani słowa o tym, że nie można wysyłać kasy gdziekolwiek. Nie napisał, że tego typu rozwiązanie ma dotyczyć tylko i wyłącznie jednej wybranej opcji. Nie widzę też przeszkód, żebyś napisał analogiczny pomysł, żeby wspierać cokolwiek innego. Pomijam już fakt, że pomysł ten jest zainspirowany innym tematem, gdzie akurat inny gracz miał zamiar sprzedać swoje konto na aukcji WOŚP. I nie, nie mam zamiaru się przepychać, udowadniać racji czy wyższości poszczególnych "opcji". Upodobania graczy są mi obojętne.

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


30 Sie 2018, o 18:35
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WOŚP
HELLSING napisał(a):
... jednak kwota byłaby przekazana w całości właśnie na WOŚP...

Na stanowisku moderatora forum wypadało by czytać ze zrozumieniem, autor jasno i wyraźnie wskazał o jaką konkretnie fundację chodzi, a ja się pytam dlaczego niby jedna fundacja ma być promowana w Taernie? I czemu właśnie akurat ta?

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


30 Sie 2018, o 19:01
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WOŚP
A to dlatego, że autor taką fundację chcę wesprzeć. Nie chcesz wesprzeć? To nie wspieraj. Inni też mają wybór.

Nie orientuje się jak działa do końca WOŚP w sprzedawaniu rzeczy, ale czy przypadkiem każda rzecz nie trafia na aukcje? Czy obok aukcji jest też "sklep" z pewną ceną?

Wydaje mi się, że twórcy nie będą zainteresowani jakimkolwiek mieszaniem gry (ani żadnej zawartości, tym bardziej luksusowej) w akcje tego typu.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


30 Sie 2018, o 19:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 86 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron