Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 kilka zleceń na raz 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Sty 2012, o 22:38
Posty: 17
Miejscowość: Toruń
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Zlomierz
Odpowiedz z cytatem
Post kilka zleceń na raz
Czasem aż boli że nie można pewnych rzeczy zrobić po drodze.

Można by umożliwić robienie 3 zleceń na raz, bezpośrednio po sobie - ot nagroda za dobrą organizację pozwalająca uniknąć wielkrotnego i nudnego biegania w te same miejsca.
Pomysł rozwiązania: 3 sloty zleceń zajmowane przez czasy blokad i trwające zlecenia - za to dla zachowania bilansu czasu blokady wydłużyć tenże trzykrotnie, ale zostawiając te same czasy na wykonanie zlecenia.

ps. Tak wiem, wymaga nieco przebudowy i roboty w kodzie - ile to nie wiem, ale proszę osoby które nie mają nawet wglądu do kodu i nic nie należą do osób robiących o nie pokrzykiwanie że "się nie da, bo trzeba by coś zrobić" - Czyli jeśli jesteś tylko graczem to wypowiadaj się jedynie w kwestii rozwoju lub szkody dla grywalności.

_________________
postaci na Ostlor: Złomierz vd98+ / Tapio dr55+ / Ferrmit mo19turniejowy


6 Wrz 2018, o 19:11

Podziękowali: fertyno (6 Wrz 2018, o 20:05)
Profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: kilka zleceń na raz
Ja jestem na nie.

Zlecenia są powtarzalne, a więc i nudne. Dodatkowo w taernie zlecenia działają one tak, że poza zleceniami specjalnymi nie opłaca sie expic skupiając na zleceniach tylko brac zlecenia przy okazji expienia w danym rejonie. Co mnie zadowala, bo działa inaczej niz typowy schemat z "chinskich mmo rpgow" gdzie aby isc gdzies expic trzeba miec "zlecenie" bo inaczej sie nie oplaca ruszac, bo za same potworki exp leci bardzo mały.
Z takiego powodu jestem bardzo niezadowolony z braku wymogów lvlowych z zleceniu na frajerów, które udziwniło expienie i wyelminowało inne zlecenia/expowiska dla low lvli.

Uważam, że system działa okej, jedyne zastrzeżenia mam co do nagród i wątpliwych zleceń któych nikt nie robi i tych ograniczeń lvlowych o ktorych wspomniałem wyżej. No ale główne założenia są dobre.


6 Wrz 2018, o 20:42
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 210 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron