Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Status Non PvP 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Czy ktoś z Ekipy może zająć się tym tematem?
PS.
Tchala napisał(a):
Popatrz tematy wstecz i sam sobie odpowiedz. Wydaje mi się że ekipa nawet słowa nie musi tutaj dodawać a jest wszystko jasne, pewnie jeśli zmienią poglądy to dadzą nam znać.

Rozumiem że macie się za lepszych ale pozwól że nam maluczkim ekipa też będzie odpowiadała.

Proszę trzymać się tematu - Szymdaro

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


Ostatnio edytowany przez AvadKevadra, 9 Lis 2018, o 10:21, edytowano w sumie 1 raz



9 Lis 2018, o 09:53
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Popatrz tematy wstecz i sam sobie odpowiedz. Wydaje mi się że ekipa nawet słowa nie musi tutaj dodawać a jest wszystko jasne, pewnie jeśli zmienią poglądy to dadzą nam znać.

Proszę trzymać się tematu - Szymdaro

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


9 Lis 2018, o 10:12
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Sty 2017, o 18:23
Posty: 117
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Bali
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
AvadKevadra napisał(a):
Takie pytanko do kogoś z Ekipy:
Zwolennicy przymusowego pvp twierdzą że można pewne pola omijać, to ja mam pytanie czy gracz nie będący fanem pvp ma ponosić dodatkowe koszty czyiś zachciewanek i jak nie używając teleportów gracz ma ominąć czerwone pole na ww i po drodze na zieloną?


Nie jestem z ekipy ale chętnie się wypowiem co do twojej wypowiedzi/tematu ;)
Omijać pole możesz tylko czarne , w czym problem nie bić się w PvP , nabić ochronkę 2 dni i masz spokój chyba , że jesteś tak znaną osobą gdzie cię nielubi i teraz domagasz się specjalnej funkcji ochronki żeby działała na każdym polu ;)
To może od razu zlikwidować PvP i siedzieć tylko na moranie i gawrze.
U nas na Larkasie PvP jest na porządku dziennym nie wiem jak tam u ciebie na Dunebie ;)
Co do twojego pomysłu to śmiechu warte , jesteś neutralem to cię ludzie nie biją i masz spokój chyba , że jesteś upierdliwy to dostajesz za swoje ;) Pozdro :)

_________________
"Już od najmłodszych lat zielony jest nasz świat "


9 Lis 2018, o 18:41

Podziękowali: allison (9 Lis 2018, o 18:47)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 10 Paź 2018, o 20:12
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Podczas Dziadów na Dunebie pewien osobnik bardzo skutecznie pokazał, że status noPVP to niekoniecznie zły pomysł. I nie, ochro nie pomaga jeśli 139lv stoi sobie pod wieżą i poluje na każdego kto wejdzie na czarne w poszukiwaniu dusz. Nie mówiąc już o tym, że ten osobnik w pierwszej kolejności ubijał pety.


9 Lis 2018, o 18:57
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2014, o 16:55
Posty: 2
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Allison
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
ochrona nie obowiązuje na czarnym polu pozatym można je minąć

_________________
VD Allison
MO Marihea


9 Lis 2018, o 19:44
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2013, o 18:25
Posty: 20
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: DepeChe
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Ja uwazam, ze mozna byloby w ogole te ochronke na 48h zabrac lub skrocic, zmienic resp maga tak, by pojawial sie na czarnym/czerwonym polu (rock ollon na czerwonym sie od zawsze pojawia).

Zadnych NPC psujacych interakcje z innymi graczami, zadnego kupowania ochronek. Nie dla zabijania PvP w grze! Wolnosc dla atakowania kazdego w Taernie! Precz z dyktatura nobow chcacych platnych ochronek!!!

A tak serio jest dobrze jak jest i Avad juz skoncz szukac atencji i taniej sensacji, bo jak czytam Twoje kolejne tematy to zastanawiam sie czy jest jakis element gry ktory Ci pasuje? Nie chcesz laczenia, nie bedzie juz latwego lapania champow i duzo osob do maga, chcesz PLATNEJ :lol: ochronki (200pl serio?) na PvP, bo boisz sie ze po polaczeniu Twoje pety beda krotko mowiac w ciezkiej sytuacji.

Moglbym zacytowac Twoje slowa "jak nie pasuje to nie graj", ale wystarczy poczytac czym sie cechuje mmorpg by darowac sobie niezliczona nietrafiona propozycje zmian w grze.

Zawsze mozna wprowadzic taka ochrone na PvP, ale niech kosztuje 500pl dziala tylko jeden dzien a posiadacz jej dostaje wyglad takiej pokolorowanej na rozowo sierotki (inwencje tworcza zostawiam grafikom) a osoba chcaca go atakowac dostaje komunikat "Serio chcesz bic slabszych?" :lol:

_________________
MO Asphyxia 140 lvl
SH DepeChe 140 lvl
Cinderella Aquaton 140 lvl
Techtah Aquaera 140 lvl
Justice Motyl 140 lvl


9 Lis 2018, o 20:06

Podziękowali: Balitazaar (9 Lis 2018, o 20:57)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 10 Paź 2018, o 20:12
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Nie mam jakichś wielkich obiekcji przeciw PVP, ale wkurza mnie kiedy ktos może bezkarnie psuć grę innym. Chcesz PVP? Walcz z równymi sobie. Jakim trzeba być nupkiem (użyłbym dosadniejszego wyrażenia, ale regulamin zabrania), żeby czerpać radość z atakowania graczy o kilkadziesiąt leveli słabszych.
A osobnik, który atakował graczy pod wieżą podczas Dziadów ewidentnie łamał regulamin. I niestety pozostał bezkarny, pomimio wielokrotnego informowania modów, o jego zachowaniu, w trakcie trwania eventu.


9 Lis 2018, o 21:02
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
KanevonScorpio napisał(a):
A osobnik, który atakował graczy pod wieżą podczas Dziadów ewidentnie łamał regulamin. I niestety pozostał bezkarny, pomimio wielokrotnego informowania modów, o jego zachowaniu, w trakcie trwania eventu.


Nie jestem z Dunebu i nie znam może sytuacji, ale wytłumacz mi proszę jaki punkt Regulaminu (najlepiej go przytocz) łamie osoba, która łapie graczy na czarnym polu, obojętnie którym? Z chęcią się dowiem.

A co do tematu.. Jedynym słusznym komentarzem w tej sytuacji jest chyba "nie karmić trolla", bo dyskusja z autorem tegoż jest bezsensowna - trafnych kontrargumentów nie rozumie, albo jeśli nie ma już nic ciekawego na ripostę, to wyjeżdża z płaczem, że wszystko jest ad personam :)

_________________
Barb 140, Tolnor.


9 Lis 2018, o 21:39
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 10 Paź 2018, o 20:12
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Prosze uprzejmie. Zaznaczam, że cały czas pisałem o wydarzeniach w trakcie eventu Dziady:
Kategoria C: 720 min/1440 min (alternatywnie Jail + knebel):
12. przeszkadzanie w evencie [jeśli prowadzący GM zarządzi przedział lvl, a osoby z przedziału wyższego postanowią "pobawić" się kosztem małych kolegów];


9 Lis 2018, o 21:46
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Event Dziady trwał 30h. Rozumiem, że przez 30h żaden hlvl nie mógl się pojawić w niższej krainie i dotykać żadnego moba, a niedajboże gracza, bo trwał event nie na jego przedział lvlowy? To 1.

Po 2, nie było bezpośrednio zabronione bicie mobów w lokacjach nie na swój przedział lvl, o czym świadczy fakt, że wiele osób 111+ biło moby na Płaskowyżu, bo był tam lepszy profit.

A po 3, "przeszkadzanie" w Evencie można interpretować różnie (wybijanie grup, które są przeznaczone dla konkretnych pt, bugowanie walk itp itd), ale na pewno nie można pod to podciągnąć pvp na czarnym polu. Czarne pola w poszczególnych lokacjach mają to do siebie, że można je omijać - kto tam wkracza ponosi ryzyko śmieci i tak musi zostać ;-)

_________________
Barb 140, Tolnor.


9 Lis 2018, o 21:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 278 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron