Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
 Status Non PvP 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 10 Paź 2018, o 20:12
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Gdyby to gracze na lv odpowiadającym danej miejscówce atakowali innych na "czarnym" to bym słowa nie powiedział. Ewentulanie spróbował z innymi grczami ich ubić. 139lv po prostu przyszedł i bawił się kosztem innych, przeszkadzając w evencie.
Edit:

"wybijanie grup, które są przeznaczone dla konkretnych pt"

No takich high leveli tez było sporo, co sobie grupki z Bibliotekarzem zgarniali dla siebie. Też bez konsekwencji.


9 Lis 2018, o 22:11
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Lis 2018, o 19:28
Posty: 2
Miejscowość: okolice Warszawy.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Pomysł ciekawy, aczkolwiek jak dla mnie to lepiej by było zrobienie czegoś takiego:
Osoby bawiące się w PvP oraz te, które unikają walk z innymi graczami, posiadające status, wliczając w to każdy kolor pola, znaczki nad głową etc. osoby te mogły by się dzielić w sposób następujący:

Zakładam nową postać i przechodzę na czerwonym polu, gracz który w statusie walki ma zaatakowaną chociaż 1 osobę automatycznie otrzymuje PumpMastera, dzięki czemu jestem w 100% chroniony za każdym razem gdy ktoś mnie napadnie, ale gdy tylko zaatakuję ja kogoś innego, dożywotnio schodzi mi ochrona Pumpa (nie wliczało by to ataku grupowego, czasem idąc w 5 komuś się zachce zaatakować, chociaż lepiej by było gdyby osoba bez statusu poprostu była wyrzucana z grupy podczas ataku) dało by to o wiele więcej możliwości niż marnowanie czasu na botów atakujących od tak z nie powiem czego, ale spokojnie polowanie na czempy red/black zyskały by większą rywalizację "przecież jak to, zaraz mi zabierze Wena a dedne se go" itp.
Pozdrawiam :)


8 Gru 2018, o 13:30
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Taka mi się nasunęła myśl, czy ktoś wyobraża sobie sytuację że gracze są zmuszani do udziału w wyprawach w których udziału brać nie chcą? Jaka byłaby wtedy wasza reakcja? I może łaskawie ktoś z ekipy się wypowie co tak wielce ciekawego jest w atakowaniu graczy w trakcie robienia czy pomagania w zleceniu że nie chcą/nie potrafią tego uregulować?

smilodon napisał(a):
Na tym polega element pvp i jakikolwiek jego sens w taernie

Sensem pvp jest atakowanie graczy na końcówce zasobów lub graczy z kilkakrotnie mniejszym levelem?

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


Ostatnio edytowany przez AvadKevadra, 9 Gru 2018, o 01:23, edytowano w sumie 1 raz



9 Gru 2018, o 00:36
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:18
Posty: 91
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: SmilodonKyx
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Na tym polega element pvp i jakikolwiek jego sens w taernie
podpadles komus to bedzie ci utrudnial zycie i juz robi to w ramach gry
Na pewno jest to zdrowsze i bardziej sensowne niz wyzwiska na pw z ktorymi mozna sie spotkac w wielu innych grach

Co do kolegi wyzej...
Kompletny absurd po to czempy respia na czerwonych polach by byla ona walka
A nie tylko szybsze palce (choc tez sie przydaja :P)


9 Gru 2018, o 01:04
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 23 Lip 2011, o 00:35
Posty: 27
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
AvadKevadra napisał(a):

Sensem pvp jest atakowanie graczy na końcówce zasobów lub graczy z kilkakrotnie mniejszym levelem?


Tu jest problem z czapy pojawiającego się lub nie PUMPA, przy pewnej różnicy zasobów / lvl powinien włazić do walki na 100% a nie jak skończy przerwę na kawę czy co tam porabia :)


10 Gru 2018, o 14:01
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
Kurak1980 napisał(a):
AvadKevadra napisał(a):

Sensem pvp jest atakowanie graczy na końcówce zasobów lub graczy z kilkakrotnie mniejszym levelem?


Tu jest problem z czapy pojawiającego się lub nie PUMPA, przy pewnej różnicy zasobów / lvl powinien włazić do walki na 100% a nie jak skończy przerwę na kawę czy co tam porabia :)

Niestety odnoszę wrażenie że ekipa nie chce/nie potrafi nic z tą patologią zrobić.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


10 Gru 2018, o 14:59
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Status Non PvP
@ Up http://wiki.taern.pl/index.php?title=Ob ... PumpMaster
http://wiki.taern.pl/index.php?title=Status_PVP
Już zrobiła


10 Gru 2018, o 15:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 259 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron