Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Reforma petów wg Avada 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Sie 2015, o 05:04
Posty: 31
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: GoodTank
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reforma petów wg Avada
Właśnie dlatego sprzedaję kamyki bo są nie opłacalne pod exp. Do 55 poziomu peta jeszcze wrzucałem kamyki, ale teraz kiedy wszystkie mają 80+. Dostają tyle samo expa co z grupki lempo. Powinno być Exp * poziom peta. Co do pvp to wystarczy zablokować podgląd zasobów petow. Taki ktoś kto zobaczy, że pety są bez zasobów i z połową życia zaatakuje bez wahania.

Dq, czy zlecenia są ok.
Jeśli chodzi o psychorary to gdzieś już pisałem, że basteja i husarion mogłyby expić, gdzie basteja za lvl dostawała by +2 do resów, a husarion +2 do mocy i siły. Obecnie basteja jest beznadziejnym rarem co widać po różnicy w cenie.

Piszę z telefonu więc za ewentualne błędy proszę nie krzywdzić ;)


11 Gru 2018, o 18:29

Podziękowali: 2 AvadKevadra (11 Gru 2018, o 18:31), Zak986 (27 Mar 2019, o 08:20)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reforma petów wg Avada
AvadKevadra napisał(a):
- potanie petów jednym przyciskiem roboczo przeze mnie nazwanym "naładuj pety"

Tak jak i gracza powinno się móc potać na kilka kliknięć, tutaj należałoby pochylić się nad tym udogodnieniem w szerszej perspektywie.

Cytuj:
- blokowanie petów w opcji pvp

Czerwone i czarne pola są potencjalnie lepszym miejscem do expa, zarobku, łapania czempów itp. Ich funkcje są spełniane, więc nie zmieniałbym tu nic. Pochyliłbym się co najwyżej nad zmianą obszarów, wszędzie powinny być alternatywne drogi przejścia przez żółte pole.

Cytuj:
- karmniki dla petów gildyjnych które ułatwiłyby kontrolowanie spożywanego przez naszych pupili jedzonka

Co tu masz na myśli? Zwiększenie aktualnych limitów? Podliczanie ile jaki pet zjadł? Osobne karmniki? Aktualnie wszystko mi się podoba poza jednym faktem. Stratedzy powinni mieć możliwość zwolnienia miejsca w klatce bez wywalania osoby z gildii. Dłuższe przerwy, czy też drobne kary za funkcjonowanie. Powinniśmy mieć nad tym większą kontrolę, jako kanclerz/stratedzy.

Cytuj:
- zwoje expa lub oddzielne buffy tylko dla petów co spowodowałoby ich większą atrakcyjność dla gracza

Pety są już wystarczająco silne, nie przeszkadzałaby mi taka mechanika na konkretnych specjalnych instancjach, ale na aktualne możliwości zabawy jest to zbyt wiele.

Cytuj:
- psychorary dla petów byłyby miłym urozmaiceniem gry

To przyjdzie z czasem, tak samo jak nowe rary dla graczy, po prostu trzeba poczekać na nowe bossy itp.

Cytuj:
- możliwość noszenia przez pety zapasowego eq które nie obciążałoby gracza

Moim zdaniem należałoby się w ogóle pochylić nad wytrzymałością naszej postaci i wagą wszystkich rzeczy. To jest liczba, która jest tak stara, a jedyne co się w udźwigu zwiększyło to jej limit w nowej premce... Trzeba się nad tym pochylić, bo aktualnie sam gracz ma 2x więcej sprzętu niż przeciętny gracz kilka lat temu, a do tego doszły rary petów, a ich możemy mieć aż 3 (4).

Cytuj:
- dq i zlecenia typowo na exp dla peta

Poproszę, dla gracza też by się coś przydało ala kasowe na exp.

Cytuj:
- reformę kamieni tresera uważam za konieczną, exp z kamyków powinien być podzielony wg jakiś wymogów levelowych, np. do 79l włącznie 22k expa za kamyk, od 80l do 99l włącznie 44k expa za kamyk, powyżej 100l 66k expa za kamyk.

Jeżeli poprzedni punkt zostanie wprowadzony to jest to zbędne, jeśli nie to miło byłoby coś takiego zobaczyć, ale chyba w trochę niższych proporcjach.

Do tego należy w końcu dać większy dostęp do wskrzeszania i odbierania petów nie gildyjnych. Był o tym osobny temat z Valdkiem w roli głównej.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


11 Gru 2018, o 19:40
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reforma petów wg Avada
Onion napisał(a):
Czerwone i czarne pola są potencjalnie lepszym miejscem do expa, zarobku, łapania czempów itp. Ich funkcje są spełniane, więc nie zmieniałbym tu nic. Pochyliłbym się co najwyżej nad zmianą obszarów, wszędzie powinny być alternatywne drogi przejścia przez żółte pole.

Cały wąwóz na red, dojście do zielonej red, już nie wspomnę o stoku gdzie całość jest czarna i nawet nie ma jak skorzystać z tych rzekomych dobrodziejstw ochronki, treser gdzie na wejściu/wyjściu masz red itd. Nie widzę potrzeby by o tym czy gracz może z tych rzeczy korzystać decydowało widzimisię innego gracza.

Onion napisał(a):
Co tu masz na myśli? Zwiększenie aktualnych limitów? Podliczanie ile jaki pet zjadł? Osobne karmniki? Aktualnie wszystko mi się podoba poza jednym faktem. Stratedzy powinni mieć możliwość zwolnienia miejsca w klatce bez wywalania osoby z gildii. Dłuższe przerwy, czy też drobne kary za funkcjonowanie. Powinniśmy mieć nad tym większą kontrolę, jako kanclerz/stratedzy.

Chodziło mi bardziej o to by każdy mógł karmić tylko swoje pety, ale opcja by pokazywało ile dany gracz w danym przedziale czasowym wpłacił jedzenia oraz opcja zwalniania miejsca w klatce przez strategów i kanclerza też jest godna rozważenia.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


11 Gru 2018, o 20:17
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reforma petów wg Avada
Z 1 strony piszesz, że post kierujesz do graczy, którzy grają solo, z petami, czyli tylko do tych, którzy go prawdopodobnie poprą. Jednocześnie zaznaczasz, że jakakolwiek krytyka cię nie interesuje, przeciwnikom proponujesz przewijanie i nie zabieranie głosu. Temat swój zatem kierujesz do mniejszości, dyskryminujesz resztę graczy. Dlaczego jako obrońca mniejszości graczy teraz dyskryminujesz resztę, jakim prawem?

W tym samym czasie piszesz, że chcesz poznać opinię ekipy, jakakolwiek by ona nie była. Również zwracasz się do wszystkich graczy, bo w końcu piszesz na otwartym dla wszystkich forum, nie tylko tych, co grają solo i posiadają pety.

Znając twoje możliwości do zmieniania zdania wkleję zrzuty ekranu, gdyż po wpisie, który obnaża twoją niekonsekwencję jesteś w stanie go odpowiednio edytować, aby nie przyznać się do błędów w logice, co można było już zauważyć w przeszłości.

Tu wpis otwierający temat:
http://prntscr.com/ltn33u

Wpisy z czatu:
http://prntscr.com/ltn63j
http://prntscr.com/ltn6fh
http://prntscr.com/ltn6lq

Poza powyższym z mojego punktu widzenia wiele racji mają poprzednicy. Odniosę się po kolei:
1. Wybiórcza pomoc mniejszości graczy, dyskryminująca pozostałych graczy, którzy nie korzystają z petów. Taka zmiana im nie pomoże, a pomoże tylko wybranej grupie graczy. Korzystanie z czegokolwiek związane jest z pewnymi obowiązkowymi czynnościami - podobnie jak potanie postaci, zmiana ekwipunku.
2. Tak jak wyżej zmiana kierowana tylko dla wybranej grupy graczy, dodatkowo jeszcze silniej dyskryminuje wszystkich innych, dla których zabijanie petów innych graczy jest elementem gry. Zmiana taka dyskryminuje graczy, którzy są agresorami.
Analogicznie można byłoby rozważyć zmianę gdy gracz ma ochronę, a pety jej nie posiadają aby po zaatakowaniu takiego gracza on się w walce nie pojawiał, a w walce byłyby tylko pety bez ochrony.
3. Kalkulator wystarcza, nawet nie potrzeba jakiegoś skomplikowanego arkusza kalkulacyjnego aby wiedzieć ile pet zjada jedzenia, wzór nie jest czymś wyjątkowym.
4. Pety są wystarczająco atrakcyjne dla graczy, mnóstwo graczy je posiada, wręcz posiada watahy po 3-4 pety, więc nie widzę potrzeb aby sztucznie zwiększać ich atrakcyjność i premiować wybraną grupę graczy a dyskryminować resztę.
5. Nic takiego w grze nie ma. Pytanie tylko jak miałoby działać ich ekspienie, jakie byłby dostępne bonusy. Należałoby zaproponować konkretne rozwiązania tak aby pety nie zastąpiły graczy ani nie stałyby się zbyt mocne. Moim zdaniem obowiązkowo zdobywane doświadczenie psycho powinno być dzielone w równych częściach na gracza i aktywne pety. Uważam, że powinny być dostępne przedmioty zarówno ofensywne jak i defensywne - modyfikator trafień / modyfikator obrony.
6. Ekwipunek na pety kupuje, ulepsza gracz i to on ubiera swoje pupile w co chce, zatem uzasadnione jest, aby to gracz ponosił konsekwencje związane z udźwigiem.
7. Są takie dostępne w grze - traper, treser, byczki, eteryczna lampa, które dodają dużo doświadczenia dla zwierzaka. Ekspienie petów powinno być procesem długotrwałym i trudnym.
8. Wraz z reformą doświadczenia powinna zmieniać się trudność DQ. Związanie z poziomem petów posiadanych przez gracza to jedna opcja, ale średnia. Jest to trudne, gdyż gracz bez petów również może robić ten DQ.

AvadKevadra napisał(a):
Tu chodzi raczej o sytuację gdy jesteśmy atakowani będąc bez żadnych zasobów i opcja blokowania byłaby dowolna a nie przymusowa, chcesz by twoje pety ginęły spoko twój wybór, ja nie po to karmię, ubieram i expie pety by dawać komuś chorą satysfakcję z ubicia mi ich. Pozdrawiam.
Ps. PvP to nie jest dogmat gry że nie można go zmieniać.


Opcja posiadania peta jest dobrowolna, a nie przymusowa. Opcja wejścia gracza na pole, gdzie może być atakowany jest dobrowolna, a nie przymusowa. Nie po to masz pety, żeby dawać komuś satysfakcję, ale po to, aby z nich korzystać, również na czerwonym, czarnym czy fioletowym polu i musisz liczyć się z konsekwencjami. Czemu dyskryminujesz graczy, którzy czerpią z zabijania innych graczy z petami? Dyskryminujesz ich mniejszość, których tak bronisz, ze względu na upodobany styl gry? Dla jednych graczy istotą gry jest ekspienie petów, dla innych jest ich zabijanie innym. Dlaczego czyjaś satysfakcja jest chora, a twoja jest normalna? Może gracze mają chorą satysfakcję z ekspienia petów, a Ci, którzy je zabiją normalną? Nie możesz dyskryminować graczy ze względu na to co im sprawia satysfakcję, nawet jeśli są mniejszością.

AvadKevadra napisał(a):
A dlaczego to ja mam ponosić koszty czyjejś chorej satysfakcji? I jak niby gracz ma expić wyłączone pety? Dlaczego gracz orający ma być w tej grze traktowany jak bóg któremu wszystko wolno i na którego poczynania Ekipa przymyka oko? Podobno pvp to część gry, ale jakoś nie słyszałem że jest to obowiazek każdego gracza.


Ponosisz koszty swojej satysfakcji z posiadania i ekspienia petów na polach, gdzie występuje ryzyko bycia zaatakownym. Gracz może ekspić wyłączone pety poprzez wykonywanie DQ. Można też bez ryzyka ekspić włączone pety na polu żółtym. Dlaczego w tej grze gracz, który ma pety ma być traktowany jak bóg i któremu wszystko wolno? PVP nie jest obowiązkiem, nie ma przymusu korzystania z pól w kolorze czerwonym, czarnym, fioletowym. Podobnie pety to część gry, nie ma obowiązku ich posiadania.


Reasumując moim zdaniem większość pomysłów jest zła, posiada sporo wad, pomysły są niedopracowane, jednostronne podobnie jak ich wybiórcza argumentacja. Rozważyłbym jedynie wprowadzenie psychorarów dla petów, ta opcja mi się podoba, dodałaby powiew świeżości w grze. W związku z tym można byłoby poszerzyć asortyment DQ czy zleceń.

Pozdro

@Cieszę się, że mogłem pomóc. Poziom obiektywizmu taki sam jak w poście otwierającym temat, ironia rządzi! :D Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, to normalne, więc ciężko o obiektywizm. Cierpliwości życzę :)

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


11 Gru 2018, o 20:29

Podziękowali: 6 HrabiaMonteChristo (12 Gru 2018, o 02:00), smilodon (14 Gru 2018, o 00:52), Tchala (12 Gru 2018, o 05:12), Temorek (12 Gru 2018, o 07:26), Uiop (12 Gru 2018, o 10:30), Voodoobosik (13 Gru 2018, o 16:05)
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reforma petów wg Avada
Co jak co ale na obiektywizm i profesjonalne podejście z pańskiej strony panie Szymdaro to nawet nie śmiałem liczyć. Dalej czekam na odpowiedź kogoś kompetentnego i obiektywnego w tym temacie.

Proszę trzymaj się tematu, twój wpis go nie dotyczy. Szymdaro

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


11 Gru 2018, o 20:45
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Maj 2018, o 16:17
Posty: 17
Miejscowość: Koszalin
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: MatasQ
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reforma petów wg Avada
Generalnie przeczytałem to co tu jest i tak z mojej strony...
Do szybkiego napełniania siebie a więc i także petów powstały potki po 1k, chcesz szybko potać no cóż nikt nie powiedział że będzie tanio.
Rozważanie nad karmienie TYLKO swoich petów było już dawno temu, może to i by była spoko sprawa ale jak ktoś nie wpłaca żarcia to wiadomo co z nim zrobić.
Psycho dla petów są dwa, no faktycznie mogłby expić a czemu by nie.
DQ dla petów... jest traper jest tresura no i jak aż tak bardzo zależy Ci na petach to jeszcze lampe pod exp peta też sobie możesz rzucić skoro tak ważne są te małe paskudniki.
Co do wagi... jeśli ktoś nie planuje jakiegoś zbieractwa (np. robienie flaszek, elementów) to chyba nie jest aż tak trudne zaplanować sobie ilość tego miejsca w eq. A jak planuje to też jakoś sobie poradzić trzeba, jak z resztą robiąc to nie mając peta.
Co do PvP... jedyna opcja wyłączenia peta z walki jak dla mnie byłaby w jakiś sposób zrozumiała gdy dopiero logujemy na grę i od razu dostajemy "bułe na ryj". 5 sekund ochro dla peta przy zalogowaniu i tu z wyraźnym blokiem żeby czasem reloganie nie pomagało.

_________________
Aragorn Rycerz 140 poziom.
MatasQ Sheed 140 poziom.
Visca El Barca
14.01.2019r. 13:01 Epik Żmij został zdobyty!
21.11.2019r. 3:32 Epik Washi został zdobyty!


11 Gru 2018, o 21:56
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014, o 19:56
Posty: 176
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: XionzeDrut
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reforma petów wg Avada
Szymdaro napisał(a):
Dla jednych graczy istotą gry jest ekspienie petów, dla innych jest ich zabijanie innym. Dlaczego czyjaś satysfakcja jest chora, a twoja jest normalna? Może gracze mają chorą satysfakcję z ekspienia petów, a Ci, którzy je zabiją normalną? Nie możesz dyskryminować graczy ze względu na to co im sprawia satysfakcję, nawet jeśli są mniejszością.


Ty to byś nawet seryjnego mordercę obronił takim tekstem, że jest mniejszością, sprawia mu to satysfakcję i nie można go dyskryminować za to co lubi, a jego ofiary które chodziły lasem czy w innym niepewnym miejscu, były tam dobrowolnie i liczyły się z ryzykiem :D
W dodatku nie wiadomo czyja satysfakcja jest chora, tych którzy wychowują dzieci czy tych którzy je lubią zabijać :D
Albo coś innego, ludzie lubią trzymać w domu psa albo kota, są też tacy którzy lubią katować zwierzęta, pytanie kto jest chory a kto normalny ? :D

Wiem, że przykłady są mocno przerysowane, pet w grze to kawałek kodu z podpiętą grafiką, ale czytając ten wpis bardzo mi się skojarzył sam sposób myślenia, postrzegania i tłumaczenia pewnych zachowań.

Tak bardzo wkurzył Cię Avad, że zostałeś adwokatem psychopaty :)

Jeżeli uważasz, że dla kogoś istotą gry w taerna jest zabijanie innym graczom petów i czerpie z tego satysfakcję, to ten ktoś nie jest normalny, przykro mi :D


A wracając do głównego wątku całej tej dyskusji, powiedz mi jeszcze z jakich DQ, zleceń, bossów i czempionów można korzystać chodząc jedynie po żółtym i zielonym polu? Podaj przykłady dla lvl 100+
Po za tym dodam jeszcze dyskryminację Druidów, którzy w dużej większości posiadają watahę aby zrekompensować sobie słaby dmg i czas bicia czegokolwiek.

Czyli wszystko jest dobrowolne i nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale żeby się rozwijać trzeba chodzić po wszystkich kolorach pól, dodatkowo gra naciska/wymusza na druidzie, aby ten miał watahę :D

Pet jest pomocnikiem i pomaga w grze, można go na czerwonym/czarnym/fioletowym polu wyłączyć, ale zlecenia, DQ, czempiony, drogi do bossów są właśnie na tych polach, czyli tam gdzie tej pomocy oczekujemy :D

Moim zdaniem w oknie peta powinna być mała rubryczka z napisem PVP - i tu opcja [TAK] lub [NIE].

Dlaczego tak uważam?
Atakujący może sobie wybrać, zdecydować przed walką, czy walczy z petem czy bez, a atakowany bardzo często tego wyboru nie ma, ponieważ jest na czerwonym/ czarnym z zupełnie innego powodu niż pvp i dobrze byłoby dać faktyczną możliwość wyboru.

Pozdrawiam.

_________________
Smok w dalszym ciągu siedział na pagórku, wesoło machając ogonem.
~A. Sapkowski.

Zabijcie gorgunów! Zabijcie orków! Niczym innym nie ucieszycie Dzikich
Ludzi —odparł Ghan-buri-Ghan. —Rozpędźcie złą pogodę i ciemności jasnymi mieczami!
~J.R.R. Tolkien


12 Gru 2018, o 01:17
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reforma petów wg Avada
Xio napisał(a):
Jeżeli uważasz, że dla kogoś istotą gry w taerna jest zabijanie innym graczom petów i czerpie z tego satysfakcję, to ten ktoś nie jest normalny, przykro mi :D
(...)
Dlaczego tak uważam?
Atakujący może sobie wybrać, zdecydować przed walką, czy walczy z petem czy bez, a atakowany bardzo często tego wyboru nie ma, ponieważ jest na czerwonym/ czarnym z zupełnie innego powodu niż pvp i dobrze byłoby dać faktyczną możliwość wyboru.

Pozdrawiam.


Po 1 obrażasz ludzi. Bycie złośliwym w grach mmo to styl grania. Nie ma w tym nic nienormalnego. Ja chętnie poznam pety Avada jak już będzie na Larkasie.
Po 2 masz możliwość wyboru. Nie włączasz petów=nie walczą. Szymdaro ładnie wszystko opisał. Nie zapominajmy, że to gra. A Ty o kotach psach i zabijaniu ludzi w prawdziwym życiu...


12 Gru 2018, o 10:44
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2018, o 10:08
Posty: 25
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Taeren
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reforma petów wg Avada
Mi tu brakuje jednej poważnej sprawy ...

Powinno się dać uwiązać dr na smycz i go ze sobą taszczyć :lol: :lol: :lol: :lol: Naprawdę to jest potrzebne xD

A co do pomysłów Avada jestem na neutral z przechyleniem na NIE oprócz potania i dq dla petów :p

_________________
"Człowieka można wkurzyć, ale nie wyciszyć"


12 Gru 2018, o 14:20
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Lut 2018, o 00:23
Posty: 7
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: PrimaSort
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reforma petów wg Avada
Wypowiem się tylko w 2 kwestiach, z którymi po części jestem w stanie się zgodzić z drobną modyfikacją.
1 - Zamiast wyłączać pety z PVP, dodać po prostu możliwość ochrony peta, tak jak to jest w przypadku gracza po zgonie. Ochrona uruchamiałaby się dopiero po zgonie peta w pvp, na czas dajmy na to 12 godzin od czasu odebrania/wykupienia peta po zgonie.
Druga sprawa to psycho dla petów. Obojętnie jakie modyfikatory zostałyby wprowadzone, psychoexp na rar dla peta byłby dzielony jak w przypadku zwykłych psycho na postaci. Posiadasz 1 psycho, zgarnia 100% psychoexpa, posiadasz 1 psycho+psycho dla peta, wtedy psychoexp jest dzielony po 50%, tak, jakby to postać miała ubrane 2 psychorary.

_________________
Kiedyś grałem w kapsle, na nich miałem fajne flagi.
Już wtedy inni gracze byli dla mnie słabi.


22 Gru 2018, o 03:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 246 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron