Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Sprzedaż epików/rarkow 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż epików/rarkow
Większość z Was naprawdę nie rozumie że jak pójdziemy miski czy wieżę by pofarmic to potem plecak mamy tak zapchany niczym worek Mikołaja? Zarazem problem pojawia się jak jednocześnie przetapiamy i chcemy coś ładować a to dopiero początek problemu, bo co będzie jak będziemy mieli tyle rarow na przemian co aktualnie pierścieni? W moim odczuciu powinna pojawić się zakładka w ekwipunku "mój ekwopunek", która by rodzielala sofy od Naszych rzeczy. Co prawda ja stosuje swoją metodę czyli jak idę expic psycho to wszystko chowam do depo i spokojnie szybko mogę przewijac loota by sprzedać a rary wydropione początkowo chowam też do depo przed sprzedażą. Moim zdaniem nie ma co na siłę kombinować tylko dać dogodnosc jednak..

P.s pisze z telefonu więc przepraszam za błędy jeśli tak owe się pojawia :)


20 Gru 2018, o 18:25
Profil
Moderator Czatu

Rejestracja: 12 Lut 2014, o 14:29
Posty: 60
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Garrow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż epików/rarkow
Vanka, serdecznie przepraszam za brak wyróżnienia Twojego przypadku, mój błąd. Przykład alkoholizowania absolutnie nie był skierowany do Ciebie, więc jeżeli tak to zrozumiałaś i poczułaś się urażona, to przepraszam, nie taki był mój cel.


Taern to bardzo prosta gra, wystarczy odrobina dobrej woli i bardzo ciężko coś w niej zepsuć. Jednak jeżeli osoba wszystko wykonuje ,,na odwal się, byle szybciej'' to nic dziwnego, że zdarzają się takie sytuacje jak wyrzucenie epika. Są to jednak przypadki sporadyczne , wynikające ZAWSZE z błędu gracza, mniejszego bądź większego.

Nie rozumiem osób, które na siłę chcą wprowadzać do gry same ,,ułatwienia''. Dla nich najlepszą opcją byłyby darmowe teleporty do każdego miejsca na mapie, automatyczna sprzedaż niepotrzebnych przedmiotów i itemy blokujące możliwość spalenia eq :) . Być może wtedy te osoby wreszcie zostałyby uszczęśliwione, myśleć nie trzeba, wszystko zrobione automatycznie.


20 Gru 2018, o 23:42
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż epików/rarkow
Garrow96 właśnie o to chodzi, że gra się rozrasta w mniejszym bądź większym stopniu. Dla mnie osobiście rozwój wpłynął też na sprzedaż w sklepach. Kiedyś nie trzaskało się miśków do potęgi bądź wieży by wyexpić dany przedmiot, a teraz to praktycznie codzienność co wiążę się już z toną przedmiotów "śmieciowych" do sprzedania u sklepikarzy. Można kombinować jak się chronić przed sprzedaniem epika bądź drogiego przedmiotu,ale moim zdaniem lepiej kombinować tak,aby rzeczywiście było szybciej i sprawniej niż wydłużać sobie drogę,bo gra się nagle rozwinęła... (czytaj wsadzanie eq do depo jak idziemy coś expić co ja osobiście robię). Tak samo jest z rzeczami do przetopu, już nie sadzamy 1x jeroszków i 20 eski starczy Nam na miesiąc,ale po 10 czy 20 rarów do przetopu i 10 rarów ładujemy,więc to już są jakieś tam ilości. Dlatego jestem za tym by coś zrobiono w tym temacie a przede wszystkim rozdzielenie w plecaku na rary i zwykłe przedmioty tak by się nie mieszały ze sobą a zarazem Nasz ekwipunek. Zapewne to interfejs dopiero na broken ranks, ale liczę, że w ogóle ktoś spojrzy na to z tej strony. Gra ma być przyjemna,a chodzenie dodatkowych minut "bez celu" czyli schowanie eq - wyciąganie eq spowrotem to jest też czas...


21 Gru 2018, o 00:17
Profil
Moderator Czatu

Rejestracja: 12 Lut 2014, o 14:29
Posty: 60
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Garrow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż epików/rarkow
Z tego co wiem, wchodzisz na miśka w takim eq, w jakim chcesz go bić. Idąc tym tropem, całe eq, które jest naprawione, sortuje Ci się od góry. Przedmioty, które dropisz z owego miśka, pojawiają się za Twoimi rarami i za Twoimi resówkami .Dopóki nie ściągasz tych rarów w czasie bicia danej instacji, to przedmioty te się ze sobą nie mieszają. Wystarczy znać ich wygląd i szansa pomylenia się zmniejsza się do zera.


21 Gru 2018, o 00:19
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż epików/rarkow
Cześć,

omówiliśmy temat i zostanie dodane zabezpieczenie w postaci okna potwierdzenia w przypadku próby sprzedaży naprawionego/uszkodzonego rara/psychorara/setu/epika (kombinacje przedmiotów śmieciowych z którymś z poprzednio wymienionych itemów również wywołają okno).

Zmiana niebawem pojawi się na serwerach.

_________________
Barb 140, Tolnor.


28 Gru 2018, o 00:43

Podziękowali: 5 Dolatryn (4 Sty 2019, o 09:02), Fistach (28 Gru 2018, o 01:44), GiveLife (30 Gru 2018, o 11:27), Vercetti (28 Gru 2018, o 08:02), Way (28 Gru 2018, o 05:05)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lut 2014, o 13:19
Posty: 30
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 51 razy
Nick w grze: Backintime
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż epików/rarkow
Można? Można!

szkoda że o jakieś 8 lat za późno...

_________________
Barba 140 lvl Stonehenge
08.10.16 12:55 Epik Attawa został zdobyty!
13.12.17 21:48 Epik Allenor został zdobyty!
20.11.18 12:44 Epik Imisindo został zdobyty!


29 Gru 2018, o 18:26
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż epików/rarkow
Świetna wiadomość.

I pomyśleć ze wystarczyło jedynie parę lat poczekać i już gotowe :lol:

Choć pasowało by uwzględnić w tym zabezpieczeniu, żeby nie tylko obejmowało sprzedaż podpisanych/ulepszonych przedmiotów, ale także żeby nie można było takowych przetopić na eske.

Odkąd sobie sprzedałem kiedyś mój wypasiony istav mam lęki na widok tych okienek.

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


4 Sty 2019, o 01:25
Profil
Inżynier

Rejestracja: 3 Mar 2017, o 22:47
Posty: 128
Podziękowano: 81 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Malibu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprzedaż epików/rarkow
kerklis napisał(a):
Choć pasowało by uwzględnić w tym zabezpieczeniu, żeby nie tylko obejmowało sprzedaż podpisanych/ulepszonych przedmiotów, ale także żeby nie można było takowych przetopić na eske.


Jeżeli chodzi o przypisane rary to takie zabezpieczenie przy przetapianiu jest już od jakiegoś czasu. Wyjątek stanowi przedmiot epicki, którego nie da się przetopić ;)

_________________
Malibu/Malibek- Tolnor
MaliHc- HC
Malibuostl- Ostlor



4 Sty 2019, o 13:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 261 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron