Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Zmiany w "targetach" 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Mar 2015, o 23:06
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: RokiDruid
Odpowiedz z cytatem
Post Zmiany w "targetach"
Witam,założyłem już temat o tej tematyce więc daję link: viewtopic.php?f=70&t=54698
a także wnoszę o zwrócenie uwagi ekipy na ten mam nadzieję"błąd" no chyba,że jest to celowe.


18 Gru 2018, o 21:40
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany w "targetach"
Cześć, rozumiem frustrację, lecz brak szczęścia nie może być postrzegany jako błąd. Ataki rozchodzą się losowo, może miałeś pecha lub nie notowałeś dokładnie wyników, a przez negatywne emocje są wypaczone. Sam nie dostrzegam problemu.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


18 Gru 2018, o 23:44
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany w "targetach"
Szymdaro napisał(a):
Cześć, rozumiem frustrację, lecz brak szczęścia nie może być postrzegany jako błąd. Ataki rozchodzą się losowo, może miałeś pecha lub nie notowałeś dokładnie wyników, a przez negatywne emocje są wypaczone. Sam nie dostrzegam problemu.

Pozdrawiam

Witam,no i właśnie oto chodzi... czy to aby napewno jest brak szczęścia?Co prawda jestem osobą z pechem do tej gry jednak z mojej perspektywy to nie wygląda na zwykłego pecha.Fakt też,że pisałem ten post pod wpływem delikatnie mówiąc"negatywnych emocji" jednak nie uwierzę nikomu kto mi będzie próbował wmówić,że Gorag daje losowo ataki ponieważ gdy się przyjrzeć jego działaniom bardzo jasno widać jakie profesje sobie upodobał do zabijania kiedy nie powinien.Gdyby bił mnie przez całą walkę z moraną to miałbym mniejsze pretensje niż fakt,że w tak chamski sposób jestem ubijany w ostatniej rundzie i napewno nie tylko ja tak uważam miło by było gdyby inni druidzi sie tez wypowiedzieli w tej kwestii ponieważ jakby nie patrzeć głównie tej profesji dotyczy ten temat.(oczywiście nie bronie nikomu mozliwości wypowiadania się w tym temacie)btw. post z nowego konta


19 Gru 2018, o 10:08
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany w "targetach"
Rockyy napisał(a):
Szymdaro napisał(a):
Cześć, rozumiem frustrację, lecz brak szczęścia nie może być postrzegany jako błąd. Ataki rozchodzą się losowo, może miałeś pecha lub nie notowałeś dokładnie wyników, a przez negatywne emocje są wypaczone. Sam nie dostrzegam problemu.

Pozdrawiam

Witam,no i właśnie oto chodzi... czy to aby napewno jest brak szczęścia?Co prawda jestem osobą z pechem do tej gry jednak z mojej perspektywy to nie wygląda na zwykłego pecha.Fakt też,że pisałem ten post pod wpływem delikatnie mówiąc"negatywnych emocji" jednak nie uwierzę nikomu kto mi będzie próbował wmówić,że Gorag daje losowo ataki ponieważ gdy się przyjrzeć jego działaniom bardzo jasno widać jakie profesje sobie upodobał do zabijania kiedy nie powinien.Gdyby bił mnie przez całą walkę z moraną to miałbym mniejsze pretensje niż fakt,że w tak chamski sposób jestem ubijany w ostatniej rundzie i napewno nie tylko ja tak uważam miło by było gdyby inni druidzi sie tez wypowiedzieli w tej kwestii ponieważ jakby nie patrzeć głównie tej profesji dotyczy ten temat.(oczywiście nie bronie nikomu mozliwości wypowiadania się w tym temacie)btw. post z nowego konta



Podoba mi się fakt, że kolejna osoba twierdzi, że wszyscy mają klapki na oczach i nie patrzą co każdy robi w pt podczas bicia bossa i tylko druidzi się znają,bo jak inna profesja się wypowie, to już się nie znamy... :) Chodzę również bardzo często morany,w dodatku ostatnio z dosyć stałą druidką nieubraną (udręki + envile tylko) to nie ma tego problemu, na ostatnie 40 podejść, które z 20 było z agresywnym goragiem poleciało w nią... aż 1-2 razy o.o w dodatku nie zabiło ją,bo gorag zawsze miał ten debuff (najczęściej 1 trutka, okrzyk kolano,a czasami 2x trutka) :) @Autor tematu jak i up (wydaję mi się, że ta sama osoba z różnych kont pisze by było więcej "wiernych" fanów? xD) niestety za mało podejść zrobiliście albo naprawdę macie nieziemskiego pecha po prostu :) Akurat targety na moranie się zgadzają i jedyne gdzie druid pada w 99% to 2-ga runda po pokazaniu debuffów do wbicia jak druid wbija do pt :P


19 Gru 2018, o 10:28
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany w "targetach"
Way napisał(a):
Rockyy napisał(a):
Szymdaro napisał(a):
Cześć, rozumiem frustrację, lecz brak szczęścia nie może być postrzegany jako błąd. Ataki rozchodzą się losowo, może miałeś pecha lub nie notowałeś dokładnie wyników, a przez negatywne emocje są wypaczone. Sam nie dostrzegam problemu.

Pozdrawiam

Witam,no i właśnie oto chodzi... czy to aby napewno jest brak szczęścia?Co prawda jestem osobą z pechem do tej gry jednak z mojej perspektywy to nie wygląda na zwykłego pecha.Fakt też,że pisałem ten post pod wpływem delikatnie mówiąc"negatywnych emocji" jednak nie uwierzę nikomu kto mi będzie próbował wmówić,że Gorag daje losowo ataki ponieważ gdy się przyjrzeć jego działaniom bardzo jasno widać jakie profesje sobie upodobał do zabijania kiedy nie powinien.Gdyby bił mnie przez całą walkę z moraną to miałbym mniejsze pretensje niż fakt,że w tak chamski sposób jestem ubijany w ostatniej rundzie i napewno nie tylko ja tak uważam miło by było gdyby inni druidzi sie tez wypowiedzieli w tej kwestii ponieważ jakby nie patrzeć głównie tej profesji dotyczy ten temat.(oczywiście nie bronie nikomu mozliwości wypowiadania się w tym temacie)btw. post z nowego konta



Podoba mi się fakt, że kolejna osoba twierdzi, że wszyscy mają klapki na oczach i nie patrzą co każdy robi w pt podczas bicia bossa i tylko druidzi się znają,bo jak inna profesja się wypowie, to już się nie znamy... :) Chodzę również bardzo często morany,w dodatku ostatnio z dosyć stałą druidką nieubraną (udręki + envile tylko) to nie ma tego problemu, na ostatnie 40 podejść, które z 20 było z agresywnym goragiem poleciało w nią... aż 1-2 razy o.o w dodatku nie zabiło ją,bo gorag zawsze miał ten debuff (najczęściej 1 trutka, okrzyk kolano,a czasami 2x trutka) :) @Autor tematu jak i up (wydaję mi się, że ta sama osoba z różnych kont pisze by było więcej "wiernych" fanów? xD) niestety za mało podejść zrobiliście albo naprawdę macie nieziemskiego pecha po prostu :) Akurat targety na moranie się zgadzają i jedyne gdzie druid pada w 99% to 2-ga runda po pokazaniu debuffów do wbicia jak druid wbija do pt :P

co do dwóch kont ameryki nie odkryłeś,napisałem z przypadku z tego konta ponieważ postanowiłem utworzyć nowe i niezauważyłem,że na nie mnie zalogowało... więc spostrzegawczość lv HARD(napewno niezauwazyłeś po tym,że nicki w obydwu kontach mam RokiDruid :) pozatym nikomu nie bronie możliwości wypowiedzi więc naprawdę nie wiem o co ci chodzi.Po dwa gracze często nie przywiązują wagi do tego kogo ora dany mob bo czemu by miało? temat o druidach logiczne chyba,że zależy mi na wypowiedzi druidów, czy zbyt ciężko to pojąć?A skoro tak rzadko wam druidke orało to gz ale ja sobie nie wyobrażam ubić 40 moran bez zgonu przez goraga w ost. rundzie mimo 3khp i resów dobrych...naprawdę moje gratulacje.btw. pisząc 2x trutka masz na myśli rozbicie i zatrucie? czy 2x zatrucie bo skoro nie znasz nazw skilli to ja wole nie komentować tego nawet.


19 Gru 2018, o 11:29
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany w "targetach"
@Up Gram na tyle długo w tą grę, że wiele osób ma "fanów", którzy się pod kogoś podszywają, więc nigdy nie jest pewność czy nadal to jest ta sama osoba, więc dziękuje za potwierdzenie :) Tu nie chodzi o to, że komuś zakazujesz się wypowiadać, ale obojętnie kto by nie napisał,a będzie inną profesja niż druid i Ci napisze tak jak Szymdaro to odrazu będziesz leciał z bulwersem, że nie jest druidem i nie wie jak to jest... Niestety tak nie jest,gramy drużynowo,dbamy o to na wyprawach by każdy skończył ją z sukcesem i właśnie tak jest, że każdy się przygląda, dzięki temu wiemy kogo brać, czy się nadaje na kolejne wyprawy itp itd.

Dzięki temu też widzimy mechanizmy, jakie panują na instancjach, ale nie, druid poszkodowany,a my (inne profesje) jesteśmy wredni i chcemy zniszczyć druidowi życie! Szkoda, że bez druida ciężko iść na wyprawę :)

Pisząc 2x trutka to tak,mam na myśli latające + zatrucie,ale już widzę, siejesz o mnie opinie,bo napisałem coś jako nie druid i już mały foszek pojawia się na nosie co utwierdza moja myśl powyżej ;)


19 Gru 2018, o 11:40
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany w "targetach"
Way napisał(a):
@Up Gram na tyle długo w tą grę, że wiele osób ma "fanów", którzy się pod kogoś podszywają, więc nigdy nie jest pewność czy nadal to jest ta sama osoba, więc dziękuje za potwierdzenie :) Tu nie chodzi o to, że komuś zakazujesz się wypowiadać, ale obojętnie kto by nie napisał,a będzie inną profesja niż druid i Ci napisze tak jak Szymdaro to odrazu będziesz leciał z bulwersem, że nie jest druidem i nie wie jak to jest... Niestety tak nie jest,gramy drużynowo,dbamy o to na wyprawach by każdy skończył ją z sukcesem i właśnie tak jest, że każdy się przygląda, dzięki temu wiemy kogo brać, czy się nadaje na kolejne wyprawy itp itd.

Dzięki temu też widzimy mechanizmy, jakie panują na instancjach, ale nie, druid poszkodowany,a my (inne profesje) jesteśmy wredni i chcemy zniszczyć druidowi życie! Szkoda, że bez druida ciężko iść na wyprawę :)

Pisząc 2x trutka to tak,mam na myśli latające + zatrucie,ale już widzę, siejesz o mnie opinie,bo napisałem coś jako nie druid i już mały foszek pojawia się na nosie co utwierdza moja myśl powyżej ;)

Ależ nie wiem o czym mówisz.Czy ja się bulwersuje do Szymdaro? czy napisałem mu,że jego opinia mnie nie obchodzi? prosiłbym cie abyś ponownie przeczytał moja odpowiedż w jego stronę.Biorąc pod uwagę wasze wypowiedzi wnioskuje,że latacie głównie w stałych pt bądż z gildią,ja nie.Od jakiegoś czasu siedzę sobie spokojnie w neutralnej gildii w której nie chodzi się moran więc biegam z randomami.A ich zazwyczaj głównie obchodzi aby ja szybko ubić a nie aby był gorag zdebufowany na max bo nam druida zaora...mylę się? Poza tym moja wypowiedż,że chciałbym usłyszeć wypowiedż druida jest chyba zrozumiała wkońcu w mojej opinii ta profesja najbardziej dostaje od Goraga,podjąłem pewne działania (3,5khp) jednak osłabia mnie to na innych instancjach co jest irytujące...no ale kto by się nie "zdenerwował" gdy traci 4 raki/14kul i 8godzin po to aby paść w ciągu trzech dni 4x/5x,na niby łatwym bossie jak na posiadane eq?


19 Gru 2018, o 12:47
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany w "targetach"
Napisało Ci już wystarczająco osób byś miał jakiekolwiek wnioski. W całym pt istnieje druid i jeśli tak by było jak mówisz,to by ktoś Ci przyznał rację obojętnie jaką profesją by nie był. Nie chcesz zaakceptować tego, że masz pecha tylko dalej usiłujesz wmówić, że masz rację mimo iż jej nie masz. W swoim temacie napisałeś, że masz 100+ moran i 1/3 w nich gorag Cie zjechał co i tak to jest 33 morany nieubite na 70? ;) Wybacz,ale niestety tak jest, że czasem się ma pecha :) W dodatku co ma random pt do pt z gildii by zauważyć jakiś przypadek? Goraga tak czy siak się debuffuje w obu przypadkach,a że nie dajesz rady wybronić się to już trudno ;p Więc napiszę to jeszcze raz,mechanizm, który podajesz jako błąd nie jest błędem ani nie jest celowy, po prostu wylosowało Cb i padłeś, nic więcej ani większej logiki w tym nie ma :)


19 Gru 2018, o 13:45
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany w "targetach"
Way napisał(a):
Napisało Ci już wystarczająco osób byś miał jakiekolwiek wnioski. W całym pt istnieje druid i jeśli tak by było jak mówisz,to by ktoś Ci przyznał rację obojętnie jaką profesją by nie był. Nie chcesz zaakceptować tego, że masz pecha tylko dalej usiłujesz wmówić, że masz rację mimo iż jej nie masz. W swoim temacie napisałeś, że masz 100+ moran i 1/3 w nich gorag Cie zjechał co i tak to jest 33 morany nieubite na 70? ;) Wybacz,ale niestety tak jest, że czasem się ma pecha :) W dodatku co ma random pt do pt z gildii by zauważyć jakiś przypadek? Goraga tak czy siak się debuffuje w obu przypadkach,a że nie dajesz rady wybronić się to już trudno ;p Więc napiszę to jeszcze raz,mechanizm, który podajesz jako błąd nie jest błędem ani nie jest celowy, po prostu wylosowało Cb i padłeś, nic więcej ani większej logiki w tym nie ma :)

Tak się składa,że 1/3 albo 1/2 odpowiedzi należy do ciebie i do mnie,wypowiedziało się zaledwie kilka osób które także nie podały mi żadnych danych dot. zgonów dr. na moranie... więc nie,nie mam się z czym pogadzać.Pozatym jestem świadom,że ten temat nic nie zmieni ponieważ jest nim zbyt małe zainteresowanie ze strony ekipy.Następnie...nie czytasz ze zrozumieniem czy ja pisałem,że 1/3 moran kończyła się zgonem w ost rundzie?nie podałem,że atakowany byłem w ost. rundzie a to różnica.A co do losowania to jestem pewny,że nie funkcjonuje ono w sposób taki,że mam 20% szans na to,że Gorag da akurat mnie... absolutnie się z tym nie zgodzę.S także czekam na sensowne uzasadnienie,że się mylę a nie "masz pecha i tyle" jak ci psa pijany kierowca rozjedzie to przyjmiesz od niego spokojnie wiadomośc byłem wtedy pijany i tyle?NIE


19 Gru 2018, o 15:45
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2015, o 12:32
Posty: 11
Podziękowano: 30 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany w "targetach"
Nigdy nie miałem podobnego problemu, gdy chodziłem druidem na morke. Masz poprostu pecha :/


21 Gru 2018, o 05:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 233 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron