Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Walentynkowy turniej 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Paź 2018, o 21:22
Posty: 2
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: DzieckoRusa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Walentynkowy turniej
Witam.

Wielkimi krokami zbliżają się walentynki, jak wiadomo jest to święto par. Chciałbym zaproponować zorganizowanie turnieju 2vs2 w przedziale lvlowym 1-140 lub innymi przedziałami. Warunek jest taki że jedna postać musi być płci męskiej a druga żeńskiej.
Nagrodą za 1 miejsce będzie skin walentynkowy dopasowany do postaci lub wybrany przez zwycięzców. Aby uniknąć sytuacji w której ktoś zmienia płeć specjalnie na turek proponuje przyjmować graczy którzy posiadają daną płeć dłużej niż 2 miesiące.
Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi lub poprawki do tego pomysłu to śmiało pisać.

Pozdrawiam DzieckoRusa


13 Sty 2019, o 23:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walentynkowy turniej
Już pomijając samą ideę, walentynki jak zauważyłeś to święto par to dlaczego nie uznajesz par homoseksualnych?

edit. Widzę, że w kimś homofobia się rodzi.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


Ostatnio edytowany przez Onion, 14 Sty 2019, o 02:41, edytowano w sumie 1 raz



13 Sty 2019, o 23:53
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Paź 2018, o 21:22
Posty: 2
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: DzieckoRusa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walentynkowy turniej
Homoseksualiści w tym czasie mogą sobie zrobić protest pod areną i pokolorować eq na tęczowo

Proszę o zachowanie spokoju i więcej tolerancji. Dyskryminacja nie jest tu dopuszczalna. Szymdaro


14 Sty 2019, o 01:11
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:32
Posty: 5
Miejscowość: Grudziądz
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Karinka
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walentynkowy turniej
Hmm... :P

A ja napiszę że mi się pomysł podoba, zawsze to coś bardziej ,,wyjątkowego,, ;) niż zwykły turniej w przedziale 1-140. A walentynki mamy raz do roku.

Co do nagrody - spoko opcja! Taki skin (weźmy na przykład portki, ale mogą być nawet rękawiczki ;) liczy się sentyment) z jakimś fajnym upamiętniającym napisem to fajny symboliczny podarunek.
A żeby było ciekawiej... może damska wersja dla postaci męskiej a męska dla kobiecej?... :twisted: Oczywiście NU.
W sumie nie musi być to akurat turniej, liczę na wyobraźnie ekipy :twisted:

Dodam jeszcze kilka zdań od siebie...

Mam nadzieję że również w tym roku zawita na serwerach poczta walentynkowa! :D
Chodź ja walentynki się nie doczekałam to fajnie było czytać te wszelakie wpisy :D . A było ich sporo i wszystkie były na prawdę wyjątkowe.

Udoskonaliłabym również skiny które były rok temu. Akurat nie w kwestii wyglądu, bo są na prawdę urocze.
Jak się nie mylę owe skiny po zakupie były od razu przypisywane na naszą postać. Co sprawiło że nie mogliśmy ich podarować. A to chyba o to powinno chodzić :P Mam nadzieję że to zostanie zmienione.

Jak dobrze sięgam pamięciom dokładnie 2 lata temu na serwerach przy posesji de Vries odbyła się imprezka :P z okazji walentynek.
Polegała ona bodajże na zbieraniu przedmiotów za k
tóre później otrzymaliśmy nagrody.
Mało tego, co bardzo mi się spodobało a rok później zasmuciło że ekipa zrezygnowała z tego przedsięwzięcia -
Na posesji de Vires 14 lutego wyrosły róże! :twisted: Które zbieraliśmy by później z wybraną przez nas osobą (oczywiście musiała być to płeć przeciwna) udać się do bodajże Wodzireja który przenosił nas do wnętrza posiadłości gdzie byliśmy tylko my razem z ,,wybrankiem/wybranka,, :P. Z wspomnianych kwiatów składaliśmy sentymentalny bukiet który zabierała jedna osoba a druga kopertę :>
Oba itemki posiadały opisy których nie pamiętam ale wiem, że były upamiętniające :)
I tu mała sugestia jeżeli ekipa zdecydowałaby się na powtórkę - na owych itemkach mogłyby znajdować się nicki osób które to wykonały. Więcej sentymentów i wspomnień! :P

Dla zainteresowanych link do wpisu na blogu opisujący wydarzenia podczas walentynek które miały miejsce dwa lata temu - http://blog.taern.com/update-changelog- ... ad-cz-118/

Tyle ode mnie ;)

_________________
Prawo przejścia, igranie z ogniem... klasyczna indywidualistka
Niech żyją król i królowa zamieszania


14 Sty 2019, o 02:24

Podziękowali: 2 DzieckoRusa (14 Sty 2019, o 02:40), HELLSING (14 Sty 2019, o 20:23)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2014, o 23:39
Posty: 57
Podziękowano: 132 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Nick w grze: Los
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Walentynkowy turniej
karinaaaaa napisał(a):
Które zbieraliśmy by później z wybraną przez nas osobą (oczywiście musiała być to płeć przeciwna) udać się do bodajże Wodzireja który przenosił nas do wnętrza posiadłości gdzie byliśmy tylko my razem z ,,wybrankiem/wybranka,, :P.


Nie, nie musiała to być płeć przeciwna.
Tak, piszę z autopsji.

_________________
Mag Ognia 140


14 Sty 2019, o 04:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walentynkowy turniej
Co do pomysłu na turniej to wydaje mi się, że przewaga płci męskiej nad płcią piękna jest zbyt duża, co sprawi, że wielu graczy zwyczajnie nie będzie mogło wziąć udziału w zabawie. Ponadto od dłuższego czasu turnieje są urozmaicane (konto premium, wejściówki, podwójne nagrody) więc nie ma co przesadzać z tą różnorodnością. A co do eventu walentynkowego, choćby pod postacią "sprzed dwóch lat", jak najbardziej na plus. Wydarzenie maksymalnie klimatyczne i choć z pozoru bardzo niepasujace do uniwersum, to udało się wpleść je w przyjemny sposób.

I może w końcu znajdę drugą, wirtualną połówkę :D

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


14 Sty 2019, o 10:54
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:32
Posty: 5
Miejscowość: Grudziądz
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Karinka
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walentynkowy turniej
Dark_Woolf napisał(a):
Co do pomysłu na turniej to wydaje mi się, że przewaga płci męskiej nad płcią piękna jest zbyt duża, co sprawi, że wielu graczy zwyczajnie nie będzie mogło wziąć udziału w zabawie. Ponadto od dłuższego czasu turnieje są urozmaicane (konto premium, wejściówki, podwójne nagrody) więc nie ma co przesadzać z tą różnorodnością. A co do eventu walentynkowego, choćby pod postacią "sprzed dwóch lat", jak najbardziej na plus. Wydarzenie maksymalnie klimatyczne i choć z pozoru bardzo niepasujace do uniwersum, to udało się wpleść je w przyjemny sposób.

I może w końcu znajdę drugą, wirtualną połówkę :D


Tak, przewaga płci męskiej nad piękną jest duża oraz wiele graczy zwyczajnie nie wzięłoby udziału. Ale tu nie o to chodzi. Nie chodzi o to by w turnieju udział wzięło od razu pół serwera, nie chodzi o ilość.
Turnieje są urozmaicone. Zgodzę się. Ale zauważ że taki turniej nie byłby zwykły :P I do tego raz w roku o myślę całkiem fajną nagrodę.

Ponadto, cieszę się że nie tylko mi event walentynkowy sprzed dwóch lat się podobał i nie tylko ja chcę powtórzenia edycji :D :twisted:

@LosLukaszos Nie byłam pewna, lecz wydaje mi się że z koleżanką wejść do wnętrza posesji nie mogłam :P Ale może się myle :D :P

_________________
Prawo przejścia, igranie z ogniem... klasyczna indywidualistka
Niech żyją król i królowa zamieszania


14 Sty 2019, o 19:05
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walentynkowy turniej
Posiadłość de Vires jest, moim zdaniem, świetnie namalowana i również bardzo klimatyczna - sama w sobie. Jednak w tym momencie jej potencjał nie jest wykorzystywany w pełni, żeby nie powiedzieć, że wcale. Sam wątek ścieżki fabularnej to zdecydowanie za mało na tak, bądź co bądź, sporą i malowniczą krainkę.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


14 Sty 2019, o 19:47
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walentynkowy turniej
Zgadzam się, jeżeli wprowadzacie skiny których celem było podarowanie ich to nie powinny one być podpisane, bo to psuło cały cel. Cena też nie należała dla najniższych, w grze każdy może posiadać drugą połówkę lecz dla 30 lvl by wydać 350 platyny na skin + 50 platyny na morph, jeżeli chciał go komuś podarować było sporym kosztem, nieraz niemożliwym do osiągnięcia.
Mam też nadzieję że jeżeli w tym roku pojawią się skiny to nie pójdziecie po najniżej linii oporu lecz dodacie nowe. W zeszłym roku były to bronie, w tym mogą być hełmy.

Co do tematu turnieju, pomysł bardzo ciekawy i jestem przekonany że zorganizowanie go nie stanowiłoby problemu dla GM, lecz zdecydowanie dodałbym inne przedziały niż 1-140 bo jaki to ma sens by tylko 140 wygrały całość. Tutaj powinny pojawić się przedziały 1-30 31-50 51-80 81-110 oraz 111-140 wtedy taki turniej będzie miał sens. Inicjatywa dobra ale trzeba się postarać by to miało dla wszystkich sens a nie tylko dla 140 lvl.


Za 2 tygodnie walentynki więc chce odświeżyć temat, w szczególności chce zaapelować by te skiny walentynkowe które rzekomo mają być prezentem dla drugiej osoby nie były podpisane ponieważ to niszczy cały sens tej inicjatywy.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


14 Sty 2019, o 20:17
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walentynkowy turniej
W związku ze zbliżającymi się walentynkami temat zyskuje na świeżości. Powyższy post słusznie wskazuje bezcelowość blokowania w handlu skinów.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


3 Lut 2019, o 21:07

Podziękowali: HELLSING (3 Lut 2019, o 21:10)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 259 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron