Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 zlecenie szulera 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Lut 2013, o 03:09
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post zlecenie szulera
przy pomocy zwojów tp i tp do trentis da sie zrobic wiekszosc lokacji podanych w 2 etapie przez szulera , jednak lokacja wyspa Łowisko jest zbugowana , nigdy tej skrzynki tam nie znalazłem ,szukałem tabem i z pomocą innych graczy wiec jesli to taka pompa na 300k i czas gracza to skutecznie zostałem przez tworcow gry okradziony na kilka kk

Przeniosłem do działu błędów - Szymdaro


21 Sty 2019, o 00:28
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zlecenie szulera
Jak możesz zostać okradziony z:
- czegoś, co nie istnieje?
- czegoś, czego nie masz?

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


21 Sty 2019, o 00:58
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Lut 2013, o 23:36
Posty: 5
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zlecenie szulera
W tej lokacji aby skrzynka się pojawiła musisz zrobić reloga sam przy pierwszym razie się na tym przejechałem :)


21 Sty 2019, o 11:03
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Lut 2013, o 03:09
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zlecenie szulera
jako usługobiorca podczas korzystania z usługi oferowanej przez Twórcę gry, wcielam się w nie istniejącą postać, którą steruje, i jak każdy uczestnik tej zabawy, podlegam zasadom obowiązującym w tym wirtualnym świecie... i chociaż wszystko jest na niby to w trakcie zabawy zaliczenie zlecenia od szulera i trudność w jego wykonaniu polega na umiejętnym korzystaniu ze zwojów tp i zwojów tp do trentis, a brak skrzynki na wyspie jest błędem w grze przez który moja postać pada ofiarą wirtualnej kradzieży i traci wirtualne zasoby, bo w podanej przez szulera lokalizacji nie ma skrzynki która powinna się tam znajdować... i mówię tu o kradzieży pozostając uczestnikiem tej zabawy , a nie idę z taką skargą w świecie rzeczywistym na psy ani nie podaje strat w przeliczeniu na realne pieniądze ,tylko w wirtualnej walucie ,że padłem na kilka kk golda , a Ty jeśli na forum gry komentujesz to zdarzenie twierdząc że nie zostałem okradziony i że nie mam tego co my gracze udajemy że mamy ,to oznacza że nie uczestniczysz w naszej zabawie i chyba pomyliły Ci się fora bo tu gracze w pride of Taern na niby sami tworzą swoją postać (którą tak naprawdę wymyślił i stworzył usługodawca nasz Drygu) a My mu płacimy za korzystanie z Jego dzieła, i wczutka będzie lepsza, jeśli wyeliminuje tego typu błędy... A tak w ogóle to z jakiej paki serwujesz mi tu Swoje filozofie w odpowiedzi na moje info o błędach w programie? przecież jesteś tylko pikselami...


25 Sty 2019, o 06:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 133 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron