Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Ulepszenie systemu potania 

Czy jesteś za zmianą systemu potania
Tak 90%  90%  [ 37 ]
Nie 10%  10%  [ 4 ]
Razem głosów : 41

 Ulepszenie systemu potania 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Maj 2018, o 16:17
Posty: 17
Miejscowość: Koszalin
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: MatasQ
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ulepszenie systemu potania
jak dla mnie robienie czegoś tylko dla 140 lvl mija się z celem bo takie same potrzeby co do potów mają 139 lvl i 138 itd
a co do potków po 1k... gdyby dodać opcję otworzenia skrzynki za 2pl/2klucze? tu już balans pomiędzy kupnem a chodzeniem po planszy i trafieniem na taką skrzynkę (bo powiedzmy że mamy tylko losową szansę na znalezienie takiej skrzyni można by było tak otworzyć? no na pewno da się coś z tym w dobrym kierunku zrobić ;)

_________________
Aragorn Rycerz 140 poziom.
MatasQ Sheed 140 poziom.
Visca El Barca
14.01.2019r. 13:01 Epik Żmij został zdobyty!
21.11.2019r. 3:32 Epik Washi został zdobyty!


23 Sty 2019, o 01:32
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ulepszenie systemu potania
0-39 poty po 50
40-64 poty 50 lub 200- 50 procent szansy
65-100 poty po 200
101-119 poty po 200/500 50 procent szansy
120-140 poty po 500.

Tylko tyle i aż tyle.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


23 Sty 2019, o 10:20

Podziękowali: Vercetti (23 Sty 2019, o 10:43)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 3 Sty 2019, o 23:07
Posty: 10
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Rotwefikk
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ulepszenie systemu potania
Śledząc wiele tematów, zauważyć się da, że gracze (zwłaszcza starsi) są bardzo konserwatywni i nie chcą zmian, lecz pomyślmy jak będzie 3D (o ile będzie :p) i gra pójdzie na rynek zagraniczny to czy dla zagranicznego gracza potanie będzie takie "atrakcyjne"?

Właściwie to zniechęci do gry i przed 3D trzeba zmienić system potania (i kilka innych mechanik o których tutaj nie wspomnę), aby ta gra miała szansę się przebić, więc nie piszcie, że "chcecie tylko sobie ułatwić grę" bo jak system potania nie zostanie zmieniony po 3D to nie ucierpimy MY (w sensie gracze) tylko Ekipa, bo po pewnym lvl potanie staje się monotonne i szczerze mówiąc, jest to jedna z rzeczy która mnie odepchnęła od gry.

A teraz przyjrzyjmy się możliwym opcją zmiany tego systemu:
> Dodanie potek po 2000, 3000 itp. w dwóch słowach BEZ SENSU i PO CO? Przecież tylko więcej platy będzie wydawane, a systemu się tym nie zreformuje :P
> Pomysł HELLSINGa- No tak średnio chodzi o wygodę, ale nie o zbytnie przyśpieszanie.
> Propozycja Waya- O ile propozycja dobra to tyle ma to wspólnego ze zmianą systemu co ja z byciem prezydentem :P

Heh no to pozostaje czekać na ten "ulepszony" system potania jak to napisał @namebis ...

A co do pomysłów to najbardziej jednak mi się podoba propozycja HELLSINGa tylko z małymi poprawkami ;)


23 Sty 2019, o 12:54
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ulepszenie systemu potania
@Up W mojej opinii przeciąganie pota to jest element "ogarniania" w tej grze, więc sądzę, że nie należy zbytnio zmieniać systemu, gdyż jak napisałem wcześniej - jakiekolwiek przyspieszenie tego spowoduje tym bardziej, że poty 500 i 1k nie będą w ogóle używane jak to w 99% miało to miejsce. Proponuję zmiany tak by przedmioty nie były tylko za platyne, ale ogolnodostepne i z jakimiś trudnościami. Sam grając mogę stwierdzić, że dla osób co nie mają buildu pod hp większe potki są zbędne, nawet na moranie, dlatego stąd się bierze moja tendencja wciśnięcia tego na 140 lvl ze skrzynek, bo jak ktoś chce wbić 140 to wbije by miał o wiele lepiej.

Mam nadzieję, że moje odpowiedzi nie brzmią jak hipokryzja gdyż dałem inne pomysły świadczące, że dałbym tak czy siak wszystkie poty wszystkim chociażby z pomysłem wymiany, ale to są opcje i do grubego przemyślenia, więc póki co wypowiadam się do pomysłu ze skrzynkami jak to widzę do końca, choć najbardziej bym był za npc, który nawet mógłby się pojawiać w formie eventu raz na miesiąc :)


23 Sty 2019, o 13:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 261 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron