Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Nagrody za zebrane pisanki 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Nagrody za zebrane pisanki
Cześć

W ciągu ostatnich dni znaczna część graczy zbierała na mapach pisanki ponieważ liczyli na indywidualną nagrodę po zakończeniu eventu.

Pamiętamy na pewno formę w której wymienialiśmy czapki i gwiazdeczki po zakończeniu eventu świątecznego w styczniu, była możliwość wymiany na prezenty lub złoto.

Sądzę że również pisanki powinny być formą nagrody indywidualnej, nie tylko ogólno-serwerowej. Są osoby które większość czasu poświęciły właśnie na zbieranie pisanek i część z nich nazbierała ich blisko 10 000.

Nie wiem czy ekipa planuje coś dodać lecz póki co nie ma nic a z pewnością samo usunięcie pisanek z eq i nie danie niczego w zamian osobom które się w to zaangażowały, spotkałoby się z ich ogromnym rozczarowaniem.

Podsumowując cały event, bardzo ciekawa inicjatywa lecz brakowało czegoś co można by było zrobić indywidualnie bez zbierania pt, (poza zbieraniem pisanek rzecz jasna)
Skin Peleryny niezły i można naprawdę ładnie przystroić postać. Indywidualnie uważam że ładniejsza byłaby całkiem biała bez czerwonych zabrudzeń na futrze ale to tylko moje zdanie.

Dziękuję ekipie za stworzenie i przeprowadzenie eventu, proszę się przyjrzeć kwestii pisanek i zapraszam graczy do złożenia swoich opinii.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


23 Kwi 2019, o 16:34

Podziękowali: Veira (23 Kwi 2019, o 23:29)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2011, o 18:33
Posty: 206
Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 102 razy
Otrzymanych podziękowań: 176 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za zebrane pisanki
Przy czapkach i gwiazdkach miałeś informacje, że będą one "wymienialne".
W opisie jajeczka jednak, była tylko mowa o nagrodzie zbiorowej i jak już napisałem to w innym temacie. To że ktoś liczył na coś więcej, to się przeliczył. Same złoto za przedmioty zawarte w tych jajeczkach Ci nie wystarczy? Trudno. Następnym razem nie zbieraj.

_________________
Nie wiesz o co chodzi? Chodzi o http://screenshooter.net/100009842/kesibin

Turniej Profesji Ostlor 2018 Luty: 1 Miejsce
Turniej Profesji Ostlor 2018 Grudzień: 1 Miejsce

11.03.2017 11:16 Epik Imisindo został zdobyty!


23 Kwi 2019, o 16:58
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za zebrane pisanki
Największy problem XXI wieku - czytanie ze zrozumieniem :(


23 Kwi 2019, o 17:01
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za zebrane pisanki
No ta, tyle że te przedmioty były coś warte jedynie powyżej 110 ,120 lvl.
Nie sądzę że przedmiot wart 50k który spadał poniżej 90 lvl był czymś szczególnym a jak wiadomo w zbieranie angażowali się gracze niezależnie od lvl.

Mnie bardziej interesuje fakt co to będzie za nagroda dla całego serwera ponieważ można to interpretować różnie. Dla każdego coś w zależności od tego ile tych jajek zgromadził, ponieważ cały serwer to właśnie każdy, lub jedna rzecz typu HH albo postawionych grupek z której to nagrody nie każdy będzie miał okazję skorzystać i osobiście ta druga opcja mniej mi się podoba bo HH to nie nagroda tylko rodzaj eventu.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


23 Kwi 2019, o 17:17
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za zebrane pisanki
https://prnt.sc/nfmez4

HH będzie

Co do itemów z pisanek: Kumpel na 42lvlu dropił itemy nawet 100-200k wartości i zarobił kilka kk, gdzie dla niego to sporo. Więc nie wydaje mi się, że to było opłacalne tylko dla 110+


23 Kwi 2019, o 17:19

Podziękowali: Way (24 Kwi 2019, o 09:26)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za zebrane pisanki
Nagrodą za zbieranie jajek powinny być korki z czytania ze zrozumieniem.

I im więcej ktoś natrzepał jajek, licząc na gwiazdkę z nieba, mimo ze pisze jak byk co one dają, tym dłużej powinien brać udział w takich przymusowych korepetycjach

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


23 Kwi 2019, o 17:24

Podziękowali: 5 AvadKevadra (26 Kwi 2019, o 14:44), Glasnix (23 Kwi 2019, o 17:25), kolega112999 (25 Kwi 2019, o 14:58), LosLukaszos (23 Kwi 2019, o 18:43), RusekLeczy (23 Kwi 2019, o 17:26)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 4 Mar 2019, o 19:36
Posty: 18
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za zebrane pisanki
Ogólnie chciałbym poruszyć temat HC na danym Ev , dawanie hh spoko opcja ale jakim cudem gracze na HC których jest około 30-40 razy mniej a o aktywnych nawet nie wspominając mają uzbierac ilość podobną do innego servera . Powina nastąpić zmiana liczenia HH i gracze na HC powini dostać nagrodę adekwatną do lidzby osób na serverze , a mówienie że 20-30 osób mogła nazbierać tylko co np cały server Tolnor proszę pozostawić dla siebie.


24 Kwi 2019, o 08:55
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Kwi 2019, o 09:07
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: LordPuszek
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za zebrane pisanki
Witam chciałbym apelować do Administratorów z serwera HC. Jakim Cudem mamy uzbierać tyle pisanek w kilka osób. Pomyślcie o tym ze nas jest miej a potem dziwicie się że HC upada powoli jak nie szanujecie graczy tam.Niech ktoś to rozważy i pomyśli w końcu o tych graczach a nie wywalone macie na ich. Dziękuje za uwagę.


24 Kwi 2019, o 09:28
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za zebrane pisanki
Hellsing tak jak zobaczyłeś na blogu, ilość jajek = ilości godzin hh. Jeśli taka tradycja pozostanie już na zawsze w grze to moim zdaniem jest to jeszcze większa motywacja by każdy zbierał jajka,bo i tak ma przedmioty z nich. Nie jest to prawdą, że tylko dla 100+ lvli,gdyż przekonałem się o tym na nupku 60 lvl,gdzie też mi te same przedmioty spadały co na 140 lvl, więc tym bardziej nupki mogły się dorobić niezłego siana. Co do roboty samemu to moim zdaniem to były zlecenia dodatkowe exp/psycho/pet gdzie do 3 min czasu można było uzyskać ciekawą ilość i pójść sobie robić co innego, jeśli trafiłeś skrzynkę/pisanki, więc ten element też pozostał. Jedyne co bym zmienił to mobki do tych zlecek co wymieniłem, gdyż na 140 lvl były za silne by opłacało się to bić - nie wiem jak na innych przedziałach. Jestem na nie z pomysłem


24 Kwi 2019, o 09:33
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody za zebrane pisanki
Zgadzam się z graczmi HC, 1 godzina HH w porównaniu z innymi serwerami gdzie tych godzin jest 9 i 11 jest słabą opcją.

Jednak nie bierzecie pod uwagę że w maju będziecie mieli dosyć sporo eventów, które nie będą miały pozostałe serwery:

viewtopic.php?f=240&t=55400

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


24 Kwi 2019, o 19:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 262 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron