Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Wielkanoc wersja HC 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Wielkanoc wersja HC
Witam
Przychodzę tu z problemem jaki wystąpił po evencie Wielkanocnym (pominę nagrody indywidualne które by się przydały ale bądźmy realistami). Jaki to problem?
Jak każdy wie (tak mi się wydaje) na HC gra około 100 może 150 osób (i to chyba w chwilach największych aktywności) na takim Tolnor czy też Ostrol gra na oko 2000 osób ?
Więc proszę mi wytłumaczyć jak mieliśmy na HC uzbierać tyle jajek co gracze Tolnor czy Ostrol? 1h HH to chyba śmieszne , nikt tak nie uważa? Mamy cierpieć bo jest nas mało? Osobiście zbierałem te śmieszne jajka sporo (pewnie spokojnie na zbieraniu ich spędziłem 10h gry a pewnie i więcej) ale nawet po zebraniu całego serwera do takiego zbierania ( zbierało tak sporo osób) zdołaliśmy uzbierać tyle ile widać w statystykach.
Przechodząc do sedna chciałbym aby zostało to potraktowane sprawiedliwie i przeliczono pisanki w inny sposób np. przez liczbę graczy etc. Aby na HC ktoś mógł się bawić za to że poświęcał czas a nie w 1h nadropić 100więcej rarów etc niz w 11h na Tolnor , pewnie sporo osób tak myśli


Dziękuje za uwagę
Czekam na większy płacz ze strony graczy Tolnoru i Ostrol ;)

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


24 Kwi 2019, o 13:40

Podziękowali: JabaH (24 Kwi 2019, o 17:29)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
No trochę nie fair ze strony ekipy. Za pewne na tolnor i ostlor było jeszcze 20krotnie więcej jajek ze względu na 20krotną liczbę graczy więcej. Więc mieli łatwiej.
Na HC też nie bardzo można było zbierać jajka w określonych godzinach na czarnych/czerwonych polach/


24 Kwi 2019, o 13:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
Macie tak niemożliwie tyły pieszczone eventami na HC, a będziecie się spinać o małe HH? XD

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


24 Kwi 2019, o 13:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
Gdyby był to darmowy event czyli bez wkłafu graczy to siedziałbym cicho, ale gracze starali się, zbierali a tu taki klops. Taki przelicznik będzie nas zawsze krzywdził. Zbierając osobiscie 10h albo i więcej mógłbym expić i miałbym więcej, ale tu nie o mnie bo mnie nawet nie będzie na hh z różnycj względów, ale chciałbym aby inni mieli coś z mojej jak i swojej ciężkiej pracy

Przepraszam za błedy ale pisze z telefonu na szybko

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


24 Kwi 2019, o 15:04
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 4 Mar 2019, o 19:36
Posty: 18
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
Jeśli tak bardzo lubisz ev na HC i przepadasz za nimi i wyczuwam u cb lekką zazdrość to czemu nie zaczniesz grać na HC , może dla tego że , maksymalna liczba aktywnych graczy wynosi 30? Myślę że , na obecne czasy na HC nie wbił byś nawet 50lvl ponieważ ludzie są orani na czerwonym w instach poprostu każdy ma ograniczone pole manewru i zapytam może ile razy ty widzisz dedów na bossach typu selna morana lugus nawet jastrzebior ?? . Ogolnie płacz którzy robią gracze na server HC nie znając realiów tego servera jest poprostu śmieszny zacznijcie grać na nim a przekonacie się że grając na zwykłym servie nie osiągnęliście tak naprawdę nic do tej pory , a co do HH jestem za uczciwością i żeby , HH bylo uwzgledniane na liczbę graczy na serverze a nie tylko na samą ilość
PS. Czekam na hejty znawców gry na innych serverach :P


24 Kwi 2019, o 15:07
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 20 Lip 2018, o 10:05
Posty: 31
Miejscowość: Opole
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Sanctuary
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
Black napisał(a):
Macie tak niemożliwie tyły pieszczone eventami na HC, a będziecie się spinać o małe HH? XD


Jeśli 5h+ hh to dla Ciebie mało (mówię na podstawie innych serwerów, oraz proporcjonalności do HC), to ile chcesz hh, abyś mógł śmiało stwierdzić że jest go dużo?

_________________
http://prntscr.com/lujegx
skin Kaishi


24 Kwi 2019, o 15:59
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
Ale co to za płacz, jak to wam ciężko na HC jest? Powiedzcie mi, co mnie lub kogokolwiek innego to obchodzi? Fakt, że gracie na serwerze - jak sama nazwa mówi - HARDCORE, ma wam dawać jakieś specjalne przywileje? Co wy, dzieci specjalnej troski, bo wybraliście sobie ten serwer zamiast normalnego? Porównajcie sobie ilość eventów na serwerze HC : http://prntscr.com/nga72y , a na serwerach zwykłych : http://prntscr.com/nga7d0 oraz http://prntscr.com/nga7p8 .
Nie mówię już nawet o tym, że macie zwiększony exp zarówno zwykły, jak i ten z premki, a wy jeszcze płaczecie, bo wam HH ucięto? No nie żartujcie sobie nawet.
Mnie i nikogo innego nie obchodzi, jak to wam jest ciężko - nie podoba się, to zmień serwer lub nie graj, a nie wylewaj swoich żali, jak to źli ludzie wam kradną expy. Z takimi bonusami to HH macie na co dzień.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


24 Kwi 2019, o 16:09

Podziękowali: LosLukaszos (24 Kwi 2019, o 17:10)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
"xD" eventy na HC są aby przyciągać głównie nowych graczy jak i utrzymać starych , my ich nie chcemy często w takich ilościach ale są one rekompensatą (ta mi się przynajmniej zdaje) za zastoje które są w poprawianiu serwera , wielki jak na moje sukcesem jest latanie nonstop bosów aż do beirn bez zgonów. Ale później nie ma co robić bo Beirn stoi nie zbalansowane od lat i za to są one rekompensatą . Gdybym mógł farmić te bosy które wy macie codziennie to na pewno bym tak nie "płakał". W "farmić" mam na myśli mieć realna szanse na ubicie. Zwiększony exp też po coś jest , nie ma graczy , nie ma z kim expić trzeba latać samemu , zgony też trzeba odrabiać jakoś . Na forum ciekawy temat był niedawno jak ktoś płakał o stratę 50k na 50lvlu , zapraszam na kolorowy HC zobaczymy kto ile wytrzyma , rzucam rękawice pierwszy zgon miałem na około 110lvlu.
To hh jest czym co się najzwyczajniej w świecie nam należy , wiem wiem "należy się nam dej" ale tutaj jest to raczej uzasadnione, pracowaliśmy na to? Pracowaliśmy. Na pewno nie mniej niż gracze innych serwerów. Różnica 11x przy różnicy 50x więcej graczy nie jest też imponująca z waszej strony , choć zdaje sobie sprawę że mógł ograniczać was resp.

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


24 Kwi 2019, o 17:05
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2014, o 23:39
Posty: 57
Podziękowano: 132 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Nick w grze: Los
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Wielkanoc wersja HC
No właśnie, pracowaliście i dostaniecie tyle na ile zapracowaliście, żadnego bonusu nie dostaniecie z racji bycia "elitarnymi" graczami PSEUDO HC.

_________________
Mag Ognia 140


24 Kwi 2019, o 17:13
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 4 Mar 2019, o 19:36
Posty: 18
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
Black powiem tylko i tak jak sądziłem twoje iQ wynosi 10 a obeznacie w czym kolwiek 0 nie byłeś ani razu na HC i nic nie wiesz człowieku nie utzrymał byś sie na servie nawet tygodnia jak 95% osób którzy udają kozaków nie widzac co to HC i skoncz te twoje placze na temat twojich ev bo nawet nie czytales po co te ev sa robione

grzeczniej proszę. Szymdaro


24 Kwi 2019, o 17:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 203 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron