Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Pety w czwartej klatce 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Mar 2019, o 20:35
Posty: 19
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Pety w czwartej klatce
Macie szanowna ekipo 4 gotowe pety które można wsadzić do czwartej klatki. Są to Borsuk fizyczny i magiczny oraz Nazgulica magiczna i fizyczna. Gracze którzy dostali te pety na zlotach, z pewnością się nie obrażą. Mają już kilka lat i poziom zacny a połowa z nich już pewnie nie gra. Sugeruję więc aby zwiększyć im rangę do 13, troszkę podkoksić ,ustalić odpowiednią cenę i wystawić na sprzedaż w czwartej klatce. Dłubania w tym dużo nie będzie a i platy z tego tytułu gracze kupią i będą się cieszyć bo nowe zabawki się pojawiły.


2 Sie 2019, o 13:14

Podziękowali: 3 AvadKevadra (4 Sie 2019, o 00:38), kolega112999 (2 Sie 2019, o 14:15), Szakti (4 Sie 2019, o 07:58)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2011, o 18:33
Posty: 206
Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 102 razy
Otrzymanych podziękowań: 176 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety w czwartej klatce
Nie wiem czy inni by sie cieszyli z tego, ze dostali oni unikalne pety ktore przestana byc unikalne. To tak jakbys nagle w sklepie dostal ulge i helm lugusa.

Nie mam tych petow a i tak jestem na nie.

Ale zrobilbym cos innego, dalbym posiadaczom tych petow mozliwosc odebrania ich nie tylko u npc ale moze wlasnie w gildii, w klatce czwartej?

_________________
Nie wiesz o co chodzi? Chodzi o http://screenshooter.net/100009842/kesibin

Turniej Profesji Ostlor 2018 Luty: 1 Miejsce
Turniej Profesji Ostlor 2018 Grudzień: 1 Miejsce

11.03.2017 11:16 Epik Imisindo został zdobyty!


2 Sie 2019, o 15:04

Podziękowali: 2 Glasnix (4 Sie 2019, o 02:30), Mele (2 Sie 2019, o 19:23)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 18 Sty 2019, o 22:19
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: GoodTank
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety w czwartej klatce
Też jestem na nie.
Lepsze byłyby pety jednorazowe w wersji expiącej. Oczywiście z osłabionymi resami do odpowiedniego poziomu.


3 Sie 2019, o 23:46
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety w czwartej klatce
Areol napisał(a):
Nie wiem czy inni by sie cieszyli z tego, ze dostali oni unikalne pety ktore przestana byc unikalne. To tak jakbys nagle w sklepie dostal ulge i helm lugusa.

Nie mam tych petow a i tak jestem na nie.

Ale zrobilbym cos innego, dalbym posiadaczom tych petow mozliwosc odebrania ich nie tylko u npc ale moze wlasnie w gildii, w klatce czwartej?


A ja jestem na Tak, coś co kiedyś było unikalne nie oznacza że wiecznie tak musi być, kiedyś unikatami były auta, telewizory, telefony, świat (nawet ten z Taerna) idzie naprzód i to co kiedyś było unikatem teraz nie musi nim być. A byłoby to jakieś urozmaicenie w kwestii petów.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


4 Sie 2019, o 00:38

Podziękowali: 3 kolega112999 (4 Sie 2019, o 01:19), Qweta (4 Sie 2019, o 08:28), Szakti (4 Sie 2019, o 07:58)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 18 Lut 2015, o 21:13
Posty: 8
Miejscowość: Śrem
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Gibb
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety w czwartej klatce
Według mnie to już lepiej wymyślić nowe pety, wymienione przez Ciebie pety to była jednak nagroda w konkursie. Są to pety jedyne w swoim rodzaju i jak sama nazwa wskazuje - unikatowe, dla osób które sobie na nie zasłużyły.


4 Sie 2019, o 01:12
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Mar 2019, o 20:35
Posty: 19
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety w czwartej klatce
GoodLuck napisał(a):
Też jestem na nie.
Lepsze byłyby pety jednorazowe w wersji expiącej. Oczywiście z osłabionymi resami do odpowiedniego poziomu.

Tez o tym myślałem. Ale jednam po głębszym zastanowieniu, które jednorazówki tam wstawisz?
Wykoksisz kraba to ryce się wkurzą bo nie będą potrzebni.
Wykoksisz konowała to druidzi. On ma lek grupowy i kory. Motyl i drągal się chowają.
Chyba że coś w stylu gnidy, much itp.. ale podobne pety już są i ekspią.

FmD napisał(a):
Według mnie to już lepiej wymyślić nowe pety, wymienione przez Ciebie pety to była jednak nagroda w konkursie. Są to pety jedyne w swoim rodzaju i jak sama nazwa wskazuje - unikatowe, dla osób które sobie na nie zasłużyły.

O nowych można zapomnieć, chyba że w TBR, gdzieś w okolicach kolejnego zlodowacenia.


4 Sie 2019, o 08:41
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 1 Kwi 2012, o 19:40
Posty: 94
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Nick w grze: Reak
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety w czwartej klatce
AvadKevadra napisał(a):
A ja jestem na Tak, coś co kiedyś było unikalne nie oznacza że wiecznie tak musi być, kiedyś unikatami były auta, telewizory, telefony, świat (nawet ten z Taerna) idzie naprzód i to co kiedyś było unikatem teraz nie musi nim być. A byłoby to jakieś urozmaicenie w kwestii petów.


Samozaoranie poziom Avad. Głupszego uzasadnienia już nie dało się chyba wymyślić.
Idąc tym tokiem myślenia zwiększyć szanse na drop wszystkiego (głównie epików) bo nic już nie jest unikatowe skoro tak długo istnieje ;P

Po to ktoś się napracował, głównie poza za grą, aby te pety zdobyć. Chcecie mieć coś unikatowego to się wysilcie, a nie "bo mi się należy jak innym".

Inna sprawa to dodanie nowych petów do tych klatek - po co ?
Znowu będzie marudzenie, że za mało miejsca w nich dla wszystkich. Pety z niższych klatek odejdą w "zapomnienie" bo "przecież są za słabe w porównaniu do nowych" itd itp
Cały czas wielu zapomina, że pety mają być urozmaiceniem i pomocą w grze solo i dążą do zastąpienia nimi całego pt ;)


4 Sie 2019, o 09:06
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Mar 2019, o 20:35
Posty: 19
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety w czwartej klatce
Reak napisał(a):
Inna sprawa to dodanie nowych petów do tych klatek - po co ?
Znowu będzie marudzenie, że za mało miejsca w nich dla wszystkich. Pety z niższych klatek odejdą w "zapomnienie" bo "przecież są za słabe w porównaniu do nowych" itd itp
To też jakiś pomysł. Można wykasować czwartą i piątą klatkę (co rażą w oczy już ładnych parę lat) a rozbudowa klatek wyżej od 4 poziomu niech bardziej znacząco zwiększa ilość dostępnego miejsca dla petów.
W ten sposób ekipa będzie miała spokój a gracze nie będą jęczeć że miejsca w klatkach brakuje.


4 Sie 2019, o 09:23
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety w czwartej klatce
Temat petów, klatek, g to temat który powinien zostać załatwiony dawno dawno… ale sami wiecie praca wre nad mitycznym "3D".

Sam fakt wprowadzenia watahy jest problematyczny do obecnej wersji gry - mimo że jest tyle petów i tyle możliwości to ciężko coś stworzyć od podstaw... ciężko też zrobić watahe by mieć "wszystko". Jest dużo luk brakujących petów. Niektóre profesje oczywiście mają łatwiej, inne trudniej a inni jeszcze mają te watahy nie do wykonania. Brak petów z 4 klatki nie jest chyba problemem - ponieważ już 3 klatka daje wysoką sumą rang by odstraszyć właścicela watahy do pobierania z 3 klatki. Jednak nie każdy watahą żyje i wiadomo - niektórzy wolą mieć jednego kox peta. Tylko idąc dalej ktoś nawija o 4 klatce, ba nawet temat zaczyna zahaczać o piątą! Ej czekaj czekaj bo obecnie mamy dwie klatki 1 i 3. A gdzie balans drugiej klatki? A no nie ma.... Temat rzeka a co do meritum tego tematu.

Nie wiem niby czemu pety specjalne miały by być udostępnione zwykłym graczom od "tak"... ew za MEGA wysoką cenę to tak (bo niby "kto bogatemu zabroni"). No i oczywiście nie łudził bym się zmianami przed "3D". Obecnie jestem tego zdania że pety i g, klatki potrzebują zmian ale nie jest to stricte główny sens gry więc może poczekać.

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


4 Sie 2019, o 11:31
Profil
Inżynier

Rejestracja: 3 Mar 2017, o 22:47
Posty: 128
Podziękowano: 81 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Malibu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety w czwartej klatce
Qweta napisał(a):
Macie szanowna ekipo 4 gotowe pety które można wsadzić do czwartej klatki. Są to Borsuk fizyczny i magiczny oraz Nazgulica magiczna i fizyczna. Gracze którzy dostali te pety na zlotach, z pewnością się nie obrażą. Mają już kilka lat i poziom zacny a połowa z nich już pewnie nie gra. Sugeruję więc aby zwiększyć im rangę do 13, troszkę podkoksić ,ustalić odpowiednią cenę i wystawić na sprzedaż w czwartej klatce. Dłubania w tym dużo nie będzie a i platy z tego tytułu gracze kupią i będą się cieszyć bo nowe zabawki się pojawiły.


Pety te są unikatowe, jako nagroda za aktywność i zaangażowania w testach (ostatnio takie pety dostał Apo, Ner oraz Frankiee). Oraz jako nagrodę za wygrane konkursy na zlocie. Prędzej zostaną dodane nowe pety, jak jeżeli te przestaną być unikatowe.

_________________
Malibu/Malibek- Tolnor
MaliHc- HC
Malibuostl- Ostlor



4 Sie 2019, o 11:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 105 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron