Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Sty 2019, o 18:51
Posty: 6
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: ata
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Witam,
z jednej strony pies ogrodnika bo „nie pozwolimy wam wejść na morkę”
z drugiej ci niezawistni i niemściwi, pozdro axoz :)
aaa i ci co z ekonomia są na ty ;) nie no spoko, wszyscy macie racje więc za kudły sie nie targajcie ok ?(mem z hc spoko, ten drugi taki se, popracujcie :p)
temat założony celowo by właśnie wywiązała się taka rozmowa by gracze z hc zrozumieli i dokładnie przemyśleli ewentualne łączenie,bo tylko oni tracą więc intencje zrozumiałe.
hc jdnak przestanie istnieć ponieważ decyzje już zapadły (nie byłoby tematu w ogóle) oczywiście mogę się mylić ale kasa musi się zgadzać ponieważ to biznes a nie kącik dobroczynności dla nudzącej się młodzieży i nie tylko - dorośli tez czasami się nudzą (uprzedzam ewentualny przypływ agresji :). Tak więc z racji tego ze właściwie nas do tego zmuszają - bardzo umiejętnie, bo brak alternatywy to stawianie pod ścianą, pomyślcie o tym że nie chcemy łączenia , nie chcemy wam zaburzać rynku czy coś w ten deseń ...nie chcemy nawet z wami grać ! Po prostu takie są działania i tyle a wy wylewacie tę całą żółć i po co ? ...pozdrawiam serdecznie:)

lajk -ta winter ma i rozwalę rynek xd

_________________
ata - ryc 115 HC
scallita - mo 140 HC
----------------------------------------------------------------------------------
bla, bla, bla /po co te górnolotne teksty ? - zazwyczaj jesteście przeciwnościami tego o czym piszecie


14 Sty 2020, o 16:43

Podziękowali: 2 Chmiu (14 Sty 2020, o 16:51), Villentretenmerth (14 Sty 2020, o 19:31)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 20 Lip 2018, o 10:05
Posty: 31
Miejscowość: Opole
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Sanctuary
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Po wygraniu skinu, zacząłem wtórnie grać na ostlor, w 2msc wbiłem 120lv i wróciłem na HC. Dlaczego? Zwykły serwer=nuda.
Nie zamierzam pisać o serwerze, Figod, NavX, Chmiu napisali już ile razy były proponowane ewentualne zmiany serwera i co... DUPA!
Mimo wszystko jestem przeciwny MERGowi.

Pozdrawia,
Sanc.

_________________
http://prntscr.com/lujegx
skin Kaishi


14 Sty 2020, o 16:57
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Sty 2014, o 21:16
Posty: 7
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: Slizeress
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Jestem zszokowany głupotami jakie są tutaj wypisywane. Wypowiem się tylko na temat dropów i naszych depozytów, bo widzę to bardzo boli graczy z innych serwerów a szczególnie ostrol, z którym JEŚLI będzie merge to zapewne będzie łączony serwer HC. Na naszym serwerze nie ma nie wiadomo jak wielkiej ilości rarów po depo, szczególnie tych na wyższy poziom. Wiadomo zdarzają się osoby, które dużo czasu spędzają przed kompem i mają farta to coś w depo im leży ale tak samo jest na waszych serwerach. Gdybyśmy mieli aż takie pełne depozyty to uwierzcie administracja by coś z tym zrobiła przed mergem i to jest chyba oczywiste ale jak widać nie dla wszystkich. Mam nadzieję, że wyjaśniłem pewną kwestię. Co do samych zmian na serwerze to cierpliwości już mało, a obiecywane były wiele razy i to już dawno. Czekam na rozwój sytuacji i odpowiedź dryga co do pytań zadanych na spotkaniu. Wtedy można decydować co dalej.


14 Sty 2020, o 17:10
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
ata b napisał(a):
nie chcemy nawet z wami grać !


Po co robić w takim razie coś w brew waszej woli? Dlaczego chcecie merga po czym nie chcecie nawet z nami grać


14 Sty 2020, o 17:14
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 3 Kwi 2012, o 20:09
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Chmiu napisał(a):
Opiat taki wierny że loguje raz na miesiąc i jest obrońca uciśnionych


Ale gdyby na skutek łączenia serwerów zabrali Ci wyexpione niepowtarzalne pety które dostałeś jako nagrodę za Cosplay, to byś się zapłakał na śmierć.


14 Sty 2020, o 17:16
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Zbiorą ci je, potwierdzone info

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


14 Sty 2020, o 17:19
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
RusekLeczy napisał(a):
ata b napisał(a):
nie chcemy nawet z wami grać !


Po co robić w takim razie coś w brew waszej woli? Dlaczego chcecie merga po czym nie chcecie nawet z nami grać


Merga chcą Ci co od 4 lat nasłuchali się niespełnionych obiecanek ekipy, ale nie wszyscy.
Problem w tym, że wystarczająco osób, żeby przegłosować tego merge już w pierwszy dzień, a wszystko dlatego bo ekipa dała im taką możliwość. Nie wiedzą w co się pchają, ale z drugiej strony gra bez beirn, to nie gra. Gdyby beirn było pod nas zrobione, nikt merga by nie chciał.
Także robią coś wbre naszej woli bo nie mamy nic do gadania, tak jak wy.


14 Sty 2020, o 17:21
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Te, a czemu na Ostlor?

Dawać ich na Tolnor, chętnie coś części na Selke odkupie, no i po przygarnięciu Avada już nic gorszego nas spotkać nie moze :lol:

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


14 Sty 2020, o 18:20

Podziękowali: 13 AbrtHC (14 Sty 2020, o 19:56), Chmiu (14 Sty 2020, o 18:22), JabaH (14 Sty 2020, o 18:26), kirishima (15 Sty 2020, o 09:22), Kulawy (14 Sty 2020, o 18:24), NavX (14 Sty 2020, o 18:34), SlepyJaas (16 Sty 2020, o 20:02), Spasiony Rycerz (14 Sty 2020, o 18:54), Villentretenmerth (14 Sty 2020, o 19:31), wzheroes (14 Sty 2020, o 19:24) i 3 więcej użytkowników
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Niezła imba dobrze, że ja to przewidziałem i nie poświęciłem czasu na serwerze bez przyszłości.


14 Sty 2020, o 18:35
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 16 Lip 2015, o 12:35
Posty: 41
Miejscowość: Łesos
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Teraz tylko czekać na propozycję dotyczące zmiany nazwy Serwera po mergu, z tego co przeczytałem gracze z HC są już tego pewni, aby było "sprawiedliwie".

Ale co ja mogę? Jestem tylko marnym graczem i co najwyżej będę mógł sobie wybrać nazwę serwera, o ile dojdzie do połączenia z Ostlorem, już pomijam że nikt nie będzie pytać drugiej strony o zdanie.

I taka mała apelacja do graczy z HC, skoro nie chcecie mergu to pokażcie jakieś działanie względem tego? Aktualnie tylko piszecie, że to leży po stronie Ekipy, a Wy nic nie robicie, w sumie przykre.

A może to zwykła maska, aby pokazać sztuczne emocje?
Nie mi oceniać.


Z mojej strony mogę jedynie życzyć powodzenia dla graczy z HC, aby poszło po ich myśli i nie musieli godzić się na jakieś układy, które z góry zostały już ustalone.

Z poszanowaniem ŁesHores.

_________________
ŁesHores-Sh 124lvl
Gildia:Świnki Morskie

"Łes, po prostu Łes"


14 Sty 2020, o 19:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron