Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Sty 2020, o 20:22
Posty: 6
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Przeszedłem z serwera normal na hc bo mi się normal nie podobał, zamówiłem mase platy na serwerze hc i teeraz mam wracać spowrotem na normal?
PODZIĘKUJE W TAKIM RAZIE!!


14 Sty 2020, o 20:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Lip 2016, o 00:13
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Renly
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Merga prędko nie będzie, a skoro macie taki ból dupy to czemu nie założycie postaci na HC i nie skorzystacie z takiej okazji zarobku? Może jakbyście to zrobili, to byście sobie uświadomili, że to co zarobiliśmy było zapłacone wysoką ceną. Sam gram 3 lata na HC, nie mam żadnego rara z Beirn, jedyne co mogę wam przenieść na Ostlor to 100 części na selkę, może wam to nie zrujnuje gospodarki serwera. Podwyższony drop setów na 100 był spory czas temu, do tego momentu spora część tych setów jest w piachu, trochę osób nosi, a w depo mało kto ma, bo jeżeli jest set na handlu, to praktycznie odrazu ktoś jest chętny do zakupu xD

I co do tego żalu z powodu chęci zmian Beirn, bo podobno wiedzieliśmy na co się piszemy. 2/3 obecnie aktywnych graczy zaczęła grę na tym serwerze, gdzie jakiekolwiek osłabienia w tamtym momencie zostały już wprowadzone np. zmniejszenie szansy na krytyk, osłabienie węży. Więc skoro zostało to zapoczątkowane to dlaczego niby gracze HC nie mają mieć osłabionego/zmienionego Beirn? Sam jak zaczynałem grę na tym serwerze, to nie nastawiałem się na wbijanie mega wysokiego poziomu, bo chciałem tylko sprawdzić jak to wygląda. No, ale jakoś z czasem wbił się ten większy poziom, zostało wyeliminowane fioletowe pole, żeby jakoś szła farma bossów z fioletowym polem. Większość zmian w tamtym okresie została wprowadzona przez administrację po to, żeby ten serwer się rozwijał, a nie stał w miejscu, więc jak już takie coś zostało zapoczątkowane to powinno być kontynuowane, a nie jest więc no sorry, ale poświęcenie tylu godzin na serwer HC raczej powinno być zrekompensowane, bo nie każdy kto zaczynał tu grę wiedział, że to się tak skończy. Mianowicie, czekanie na zmiany w Beirn 2 lata xD jak macie mieć do kogoś pretensje w przypadku tego merga, to do administracji bo to z ich winy taka sytuacja wynikła, a poprawy nie widać, więc na obecną chwilę HC nie ma sensu


14 Sty 2020, o 20:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
desperaci zniżyli sie do tego stopnia żeby zakładać multikonta i wyrażać ciągle tą samą swoją opinie :lol:

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


14 Sty 2020, o 20:36
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Lut 2018, o 14:44
Posty: 24
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Bestiaa
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
To może wystarczy poczekać, aż odkopią się z tego, co mają do zrobienia i wtedy wprowadzać zmiany na HC i wszyscy szczęśliwi. W tym czasie możecie rozpisywać różne zmiany, które mogłyby zostać wprowadzone i wtedy może coś pójdzie do przodu.


14 Sty 2020, o 20:38
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Mar 2019, o 16:53
Posty: 5
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: LoffMerszu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
A epikow na tym HACE ile macie?


14 Sty 2020, o 20:39
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
toxic napisał(a):
Skoro nie ma nowych graczy wbijajacych 100 poziom to co ktokolwiek ma z tym robić. Lepiej to chyba skinowac

Nevades napisał(a):
bo jeżeli jest set na handlu, to praktycznie odrazu ktoś jest chętny do zakupu xD


To jak to z tym jest w końcu? Nie macie co z nimi robić i Sobie je skinujecie bo nikt tego nie chce czy jednak jest masa chętnych?
Gubicie się sami w swoich zeznaniach xd

Nevades napisał(a):
skoro macie taki ból dupy to czemu nie założycie postaci na HC i nie skorzystacie z takiej okazji zarobku?


Bo po co grać na serwerze hc jak więcej przyjemności mi sprawia granie na normalu?

Jak tak bardzo nie chcecie tam grać to wydaje mi sie ze alt z hc na normala byłby dobrym rozwiązaniem


Ostatnio edytowany przez RusekLeczy, 14 Sty 2020, o 20:43, edytowano w sumie 1 raz



14 Sty 2020, o 20:41
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Lip 2016, o 00:13
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Renly
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Zależy od części xD jedynie spodnie można skinować/eskować czy coś innego z tym robić, na resztę myślę, że pewnie byliby chętni, bo co jakiś czas widać jak ktoś chce to kupić


14 Sty 2020, o 20:41
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Sty 2020, o 20:22
Posty: 6
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Jak tu wystarczy zrobić tylko ulgowe bosy . Nie chce mi się wierzyć że wymaga to aż tak długiego nakładu pracy by to zmienić. Śmiem twierdzić że te zmiany przyniosły by tylko wielką fale nowych graczy którzy zechcieli by tu grac.


Ostatnio edytowany przez Pan Fasola, 14 Sty 2020, o 20:55, edytowano w sumie 1 raz



14 Sty 2020, o 20:43
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Lip 2016, o 00:13
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Renly
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Pan Fasola napisał(a):
Jak tu wystarczy zrobić tylko ulgowe bosy z nie ulgowym dojściem. Nie chce mi się wierzyć że wymaga to aż tak długiego nakładu pracy by to zmienić. Śmiem twierdzić że te zmiany przyniosły by tylko wielką fale nowych graczy którzy zechcieli by tu grac.




Zmiany Beirn nie przyniosłyby nowych graczy, bo kwestia przyrostu nowych graczy nie tkwi akurat w Beirn.


14 Sty 2020, o 20:44
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 8 Lis 2015, o 14:01
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: prlkopl
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
a ja wam mowie ze beke z was mam hc na zawsze w naszych sercach R,I,P Hc 2014-2014 :c

pondro od Hasa krula ha ce


14 Sty 2020, o 21:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron