Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Sie 2018, o 03:29
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: SkiOppai
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Chmiu napisał(a):
Na normalu było więcej afer niż u nas, ale że nikt nigdy na siebie nie patrzy to tak już bywa.
Ten twój argument pokazuje jedno, nie masz innych argumentów to szukaj w szambie, ja też może niechce grać na 42pa, modliszka w pt i generowanymi żmijami w eq, ostatnio wróciłem na chwilę do waszej oazy sprawiedliwości oraz honoru, zabiłem kilka osób i tak zwyzywano mi matkę że się podorapalem po głowie, a jak wszedłem z tymi osobami w dyskusję to słyszałem jedno "i tak mi nic nie zrobią, beke mam z ciebie jeśli tak sądzisz". Raj, prawdziwy raj


na normalu wiecej afer niz na hc?XD o czym ty czlowieku mowisz przeciez wiemy jak sie konczyl wojny na sojuszu i kazdy wszystko wiedzial w porownaniu do hcka na normalu nie rozmawiaja o takich rzeczach na globach hc jest i byl syfem tylko nikt sie do tego przyznac nie chce


15 Sty 2020, o 07:56

Podziękowali: stalqer22 (15 Sty 2020, o 14:02)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Skioppai napisał(a):
na normalu wiecej afer niz na hc?XD o czym ty czlowieku mowisz przeciez wiemy jak sie konczyl wojny na sojuszu i kazdy wszystko wiedzial w porownaniu do hcka na normalu nie rozmawiaja o takich rzeczach na globach hc jest i byl syfem tylko nikt sie do tego przyznac nie chce


Ty mówisz o łatwiejszym dostępie do takich informacji, w społeczeństwie gdzie jest kilka naście a nie kilka tysięcy osób logicznym jest że przepływ informacji wśród ludzi jest bardzo dobry.
Sugerujesz że nigdy nie zdarzają się takie sytuacje na normalu, zawsze były i są osoby które tam wywołują takie emocje, na hc tak samo, różnica jest tak że tam 99% społeczeństwa to zagłusza, na hc takiej wygody nie ma, innym czynnikiem jest zżycie ludzi, moim zdaniem na hc ludzie są ze sobą blisko, trzymają się swojej ekipy i każdy zgrzyt itd prowokuje kolejny przepływ informacji, o wiele łatwiej się tam wypowiadać bo nie ma takich konsekwencji w opinii publicznej to muszę przyznać, gdyby takowe były pewnie mniej osób by coś takiego pisało, ale tak jak mówiem ktoś ma swoją ekipy to ona go nie zostawi, ty tak samo miałeś, ale afer z tobą było a dalej się jej trzymałeś i ona ciebie też.
To co opisujesz to normalne zjawisko społeczne, były nawet ku temu badania, ludzie jeśli wiedzą że ich działa nie pociągnie konsekwencji częściej decydują się na coś zlego/skrajnego.

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


15 Sty 2020, o 08:15
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Drygu na zlocie i w grze powtarzał to:

https://prnt.sc/qlcxhx

Widać, że w dzisiejszych czasach rzucanie słów na wiatr to norma :|


15 Sty 2020, o 12:01

Podziękowali: Ich Bin Plox (15 Sty 2020, o 18:09)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
ten ss, który ma z 3 lata, a na globie jest co sekundę przez was dawany, nie mogło go zabraknąć

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


15 Sty 2020, o 12:05
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Figod napisał(a):
Drygu na zlocie i w grze powtarzał to:

https://prnt.sc/qlcxhx

Widać, że w dzisiejszych czasach rzucanie słów na wiatr to norma :|

Ktoś w dzisiejszych czasach jeszcze wierzy w takie bajeczki? Tu nie liczy się kto co mówi tylko kto z kim się ugada.

Wierzyliście w obietnice ekipy a tu z buta wbiła rzeczywistość i pozamiatała. :lol: :lol: :lol:

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


15 Sty 2020, o 12:30
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Chmiu napisał(a):
ostatnio wróciłem na chwilę do waszej oazy sprawiedliwości oraz honoru, zabiłem kilka osób i tak zwyzywano mi matkę że się podorapalem po głowie


Chmiu napisał(a):
wszedłem z tymi osobami w dyskusję


xD

Chmiu napisał(a):
homoseksualna wersja mema


Wiedziałem że to powiesz, bardziej chodzi o to, że jesteśmy piękni i zrównoważeni w przeciwieństwie do was. Swoje fiksacje zostaw dla siebie :)

Chmiu napisał(a):
kilka naście


Pepega


15 Sty 2020, o 14:17
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Sie 2018, o 03:29
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: SkiOppai
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Chmiu napisał(a):
Na normalu było więcej afer niż u nas, ale że nikt nigdy na siebie nie patrzy to tak już bywa.
Ten twój argument pokazuje jedno, nie masz innych argumentów to szukaj w szambie, ja też może niechce grać na 42pa, modliszka w pt i generowanymi żmijami w eq, ostatnio wróciłem na chwilę do waszej oazy sprawiedliwości oraz honoru, zabiłem kilka osób i tak zwyzywano mi matkę że się podorapalem po głowie, a jak wszedłem z tymi osobami w dyskusję to słyszałem jedno "i tak mi nic nie zrobią, beke mam z ciebie jeśli tak sądzisz". Raj, prawdziwy raj



a propo wyzywania rodzicow itd przeciez przez jakie nieporozumienie masz jednak tego moda to chyba powinienes znac zasady i wiedziec ze taka osoba zostanie ukarana bo chyba mi nie powiesz ze jakis gracz na 110 poziomie wyzej ci matke zwyzywa po to aby odpoczac 30 dni a jak tobie odpisze ze mu nic nie zrobisz i rzeczywiscie nie masz zamiaru nic z tym zrobic zglosic czy cos to ta wypocina z twojej strony nie ma zadnego sensu bo sam sobie zawiniles


15 Sty 2020, o 15:14
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Skioppai napisał(a):
a propo wyzywania rodzicow itd przeciez przez jakie nieporozumienie masz jednak tego moda to chyba powinienes znac zasady i wiedziec ze taka osoba zostanie ukarana bo chyba mi nie powiesz ze jakis gracz na 110 poziomie wyzej ci matke zwyzywa po to aby odpoczac 30 dni a jak tobie odpisze ze mu nic nie zrobisz i rzeczywiscie nie masz zamiaru nic z tym zrobic zglosic czy cos to ta wypocina z twojej strony nie ma zadnego sensu bo sam sobie zawiniles


Wiem że zostanie ukarany, tu chodzi o sam fakt i powtarzalność jaką widziałem

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


15 Sty 2020, o 15:21
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Ohh ty biedny płatku śniegu, pierwsze kroki w internecie ?


15 Sty 2020, o 17:03
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
xx

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


Ostatnio edytowany przez CzaRus, 21 Sty 2020, o 13:43, edytowano w sumie 1 raz



15 Sty 2020, o 18:30

Podziękowali: 12 EzGot (15 Sty 2020, o 20:47), Glasnix (15 Sty 2020, o 18:43), MiniVer (15 Sty 2020, o 20:46), Qomb (15 Sty 2020, o 18:33), RusekLeczy (15 Sty 2020, o 19:53), Seba2.0 (15 Sty 2020, o 18:53), Skioppai (15 Sty 2020, o 19:22), stalqer22 (15 Sty 2020, o 20:18), Szakti (15 Sty 2020, o 19:20), Vir (15 Sty 2020, o 21:27) i 2 więcej użytkowników
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron