Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Ulgowe bossy beirn z nieulgowym dojściem i dropem x1 - przestawienie 7 bossów na nieulgowe to 5min roboty.

A dla płaczków, którzy już piszą ''ale jak to, ulgowe bossy na hc' powiem tak, bossy beirn nie były robione pod serwer hc, tylko pod ten Wasz bezsensowny typ serwerka, gdzie można zdychać ile chcecie i dokłądnie tak zdychacie. W eq do lugusa, potrafiła nam się trafić taka morana, że zdychaliśmy na niej po 30 razy.

Samo dojście do tych bossów, szczególnie do adka, czy maheta (w eq do morany, w które ubierzemy się za 2 lata) jest ciężkie (w przypadku adka) i mega ciężkie w przypadku maheta. Ile miesięcy zajeło 'normalowym' koksom ubicie maheta? :|

Jest to jedyne, dobre i szybkie rozwiązanie, które do tych zmian 'po 3d' bardzo dobrze by funkcjonowało.

Ale jak wolicie merge, to krytykujcie dalej, bo zegar tyka.


16 Sty 2020, o 13:14
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Figod napisał(a):
...ten Wasz bezsensowny typ serwerka, gdzie można zdychać ile chcecie i dokłądnie tak zdychacie.

I tu mamy dokładnie odwzorowany tok rozumowania części graczy z HC. Pogarda i buta wobec graczy z innych serwerów. Zostańcie sobie na tym Waszym serwerku, poudawajcie hardkorowców bo tyle Wam zostało. Mam nadzieje że Ekipa odstąpi od pomysłu łączenia HC z jakimkolwiek innym serwerem. Może pora na serwerze ponoć hardcorowym wprowadzić hardcorowe zasady?

Ps. Bankowo miałeś i dlatego wymiękłeś, ale wiesz oszczędzę cie chłopcze, wystarczy że śmieją się z Was dwa serwery, proste?

Ps 2. Co do pogardy wobec graczy to ślepy by tylko nie zauważył, proponuje się zapoznać ze znaczeniem słowa HardCore.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


Ostatnio edytowany przez AvadKevadra 16 Sty 2020, o 13:33, edytowano w sumie 2 razy



16 Sty 2020, o 13:21
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
AvadKevadra napisał(a):
I tu mamy dokładnie odwzorowany tok rozumowania części graczy z HC. Pogarda i buta wobec graczy z innych serwerów. Zostańcie sobie na tym Waszym serwerku, poudawajcie hardkorowców bo tyle Wam zostało. Mam nadzieje że Ekipa odstąpi od pomysłu łączenia HC z jakimkolwiek innym serwerem. Może pora na serwerze ponoć hardcorowym wprowadzić hardcorowe zasady?


Grałem na tym normalu, miałem tam lepszego mośka, niż ty kiedykolwiek będziesz miał, więc chyba mogę mieć o nornalu swoje zdanie? Skoro grałem tam 7 lat?
Idź lepiej pokłóć się z ekipą, jaki to świat taernu dla ciebie okrutny, twoje zdanie i tak nikt nie bierze pod uwage xd

p;s Nie gardze graczami z normala, tak jak to wydedukowałeś półgłówku, gardze typem serwera na jakim gracie.

ps;2 Serwer na którym tracisz eq w pvm i pvp zawsze będzie hardkorowy w porównaniu do normala, gdzie tracisz 2k golda.


Ostatnio edytowany przez Figod, 16 Sty 2020, o 13:30, edytowano w sumie 1 raz



16 Sty 2020, o 13:23
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 15:12
Posty: 102
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: Xxardasz
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
A tak odnośnie zmian beirn i eventów, ile obecnie jest rarów z beirn oraz setów na HC? setów tak mniej więcej, rarów prosił bym dokładnie jeśli ktoś posiada takie informacje?

_________________
Po co czytasz podpis? Skup się na tym co na górze!


16 Sty 2020, o 13:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Drygu jeśli to czytasz, daj nas na tolnor do avada i pogro. Piękny będzie ten płacz na globie, a jeszcze większy tutaj po wyjściu takiego info

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


16 Sty 2020, o 13:34
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
LordKuba napisał(a):
A tak odnośnie zmian beirn i eventów, ile obecnie jest rarów z beirn oraz setów na HC? setów tak mniej więcej, rarów prosił bym dokładnie jeśli ktoś posiada takie informacje?


Z 10 osób jest ubrane w full eq (do lugusa). Rary beirn są droższe niż na normalu i ciężko je kupić.

Jeśli chodzi o mnie, 15 miesięcy szukałem udręk, które kupiłem za 15k pl.

Ubranych epików jest łącznie z 15. Ceny epików jak na normalu.

Set na 100 też z 10 osób ma ubrane. Je akurat łatwiej kupić, ale mało kto zakłada, bo łatwo je stracić. Cena setów to 500-1k pl, oprócz wulkanu, wichru i korony jastrzębia.


Ostatnio edytowany przez Figod, 16 Sty 2020, o 13:40, edytowano w sumie 1 raz



16 Sty 2020, o 13:36
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Chmiu napisał(a):
Drygu jeśli to czytasz, daj nas na tolnor do avada i pogro. Piękny będzie ten płacz na globie, a jeszcze większy tutaj po wyjściu takiego info

No tak bo kto by się przejmował graczami jak to piszecie że aż pozwolę sobie zacytować klasyka:
Figod napisał(a):
...ten Wasz bezsensowny typ serwerka, gdzie można zdychać ile chcecie i dokłądnie tak zdychacie.

Naprawdę chcecie zdychać tak jak my? Gdzie ta Wasza hardkorowość?

A tak swoją drogą fajnie popatrzeć jak naprawdę hardkorowi jesteście. Śmiech na sali to przy tym nic.

Ps. Nie znam tematu o łuczniku. A przynajmniej nie kojarzę.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


Ostatnio edytowany przez AvadKevadra, 16 Sty 2020, o 13:48, edytowano w sumie 1 raz



16 Sty 2020, o 13:40
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
W sumie dzięki Avad, że tak cżęsto wypowiadasz się, dzięki tobie temat ma więcej stron i jest bardziej widoczny, ale nie masz psychy, żeby przebić temat o łuczniku ;)


16 Sty 2020, o 13:45
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2016, o 19:10
Posty: 19
Podziękowano: 192 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
psycha siada


16 Sty 2020, o 13:47
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 15:12
Posty: 102
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: Xxardasz
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Czyli w sumie do ,,zmian,, została Morana,selena,admirał? I pytanie co z mahetem/tarulem, bo ta instancja polega na tym, że zgon=koniec i na zwykłym serwerze jak i na HC także... nie wiem czy to powinno być zmieniane.

_________________
Po co czytasz podpis? Skup się na tym co na górze!


16 Sty 2020, o 13:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron